Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

R2-D2 ajánlására megnéztem én is a Triangle-t. Valami brutálisan jó tényleg. Nagyon agyalos és figyelni is kell. ha valaki intelligens nagyon jól összerakott filmet keres az mindenképp nézze meg. Sajna bővebbet én sem irhatok, mert poénlelövés lenne. Dzséjt, Donát, Bomarr, nektek baromira tetszeni fog.

 

R2-D2 neked pár észrevétel.

 

 

 

Az milyen durva már hogy állandóan ismétlődik a történet és igazából nem is ő tér haza hanem az előző csaj. Meg ugye ő sosem tudja mi fog történni ha elmennek az autóval csak a gyereket akarja megmenteni, de mivel nem ő tér vissza állandóan a kamionnal fog ütközni(hisz nem tudja mi fog történni). Egyszerűen aki ezt a storyt írta az zseni. Lezárt kerek történet sehol nem találtam lukat. Ami még tetszett hogy akármit csinál a csaj ugyanúgy meghalnak az emberek és a hajón gondolom azért dönt az ölés mellett mert a kisfiát meg akarja menteni. Viszont akkor az érdekes hogy a főcsaj(nevezzük így akivel kezdődött a történet) miért nem akart ölni? Lelkifurdalása lett? Hisz a kisfiúhoz így juthatott vissza. Igazából mindegyik csajnak az kellet a célnak lennie hogy az új csaj belevágja a tengerbe. És ugye ő mindig egyet előrelép. Hisz a kisfiúhoz az előző csaj jut majd vissza. Igazából neki a kisfiúból a kocsiban jut neki mindig idő. Neked ezekről mi a véleményed? A francba most ugrott be hogy mégsem stimmel. Ha előlröl kezdjük, akkor a csaj megöli a házban a paraszt másolatot, majd a gyerekkel és a holttesttel elhajt, majd baleset, utána vitorlás majd vihar és a nagy hajó. Ott az előző nő megöl mindenkit és az előző nőt megöli a mostani. Jön az új vitorlás és a legtöbb esetben a mostani csaj megöli őket őt mégpedig az új csaj belenyomja a tengerbe. Ez ismétlődik sokszor. Igenám de akkor emlékeznie kell hogy mi fog a házban és utána történni és megelőzhetné a kamionbalesetet. Szóval ezt még át kell gondolni. A lényeg meg az szerintem hogy akármit csinál, akár ha nem is akar ölni akkor is mindig odajut hogy ölni kell és az eredmény a ciklus ugyanaz lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

R2-D2 neked pár észrevétel.

 

 

 

Te is gondolkodsz rajt, mi??? :)

 

 

 

 

Érdekes, mert két szemszögből látjuk az eseményeket. Aki marad, az mindig öl, aki kiesik a hajóból, az meg visszajut a városba, hogy újból hajóra szálljon. Aki mindig öl, az meg pont a változtatás szándéka miatt öl mindig. Szemét dolog, hogy az utosó halállal fordul az egész, ha nem öl, ott marad. Ha öl, akkor meg visszakerül... Zseniális.

A sok másik példa mellett még kicsit olyan is, mint Nolan Tökéletes trükkje.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Második világháborús film, ráadásul egy 5 fős kommandó egy Sherman tank fedélzetén behatol az ellenséges náci vonalak mögé, hogy kalandozzon. Mind ezt Kelly hősei stílusban. És Clint Eastwood fia is szerepel benne Brad Pitt mellett? :rock:

 

2014-ben érkezik, és én speciel kíváncsi vagyok rá.

Az első kép a Fury című filmből.

 

c44h.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is egyértelmű volt, hogy ez kamu. Arnie egyértelműen kiöregedett a szinész szakmából. Régen se tudott játszani, de legalább volt kisugárzása, jelenléte a vásznon ami mostanra teljesen eltűnt. Arra jó, hogy kellemes nosztalgia filmeket csináljon (nekem itt a legtöbbekkel ellentétben egyébként kifejezetten tetszett a Last Stand). Egy profi filmbe viszont már nem való. Totál kilógott volna egy Avatarból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvasva ezt a cikket, azon töprengtem, hogy ebből miért nem készül szuper epikus történelmi film :hmm:

Akár magyar-török-német koprodukcióban.

 

Toldi sikere nyomán, elővehetnék ezt a témát. A másik a Hunyadi feldolgozás lenne. De mindig is erről a cikkben leírt csatáról néztem meg volna egy nagyszabású mozit :para:

 

A Toldi film is eltűnt a süllyesztőben? Nyár elején cikkeztek róla, hogy megkapta a 900 milliós állami támogatást, és a hírek még arról szóltak, hogy most szeptembertől forogna a film. De még se a színészekről, se a forgatási helyszínekről nem jött infó.

Ááh, ez is úgy jár majd, mint a Hunyadi projekt. Anyagi gondok, forgatókönyv gondok, megvalósítási gondok stb..

Magyar filmgyártás most olyan mint a magyar foci. Nehéz szintet lépni, nagyon nehéz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar filmekről nem szokott infó jönni ennyire korán. A Taxidermia sem két fillérből készült, de nem rémlik, hogy szinész-válogatásokról vagy hasonlókról jöttek volna hírek. Ez inkább amerikai filmeknél szokás. Toldit nem irnám le. A Hunyadi az indulásnál büzlött a kamutól. A nyilatkozatok kapcsán teljesen egyértelmű volt, hogy az érintett filmesek nem tudják mit beszélnek és lila gőzük sincs a filmes piacról.

 

A magyar-török koprodukció nem hinném, hogy müködne. Ha én török lennék akkor nem abba ölnék milliókat, hogy bemutassam, hogy szivatott szét egy kis nemzet (mert hát hiába voltuk nagyobbak akkor, az oszmánokhoz képest már akkor is törpicsekek voltunk), helyette valami frankó hóditás bemutatására verném el a milliókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem azok szerepei/jelenetei bizonytalanitottak el afelöl hogy valaha is volt bármi tehetsége, amikor az egyetlen arc-vágásnál többre volt szükség. Mint amikor a Terminátor 3-ban elvileg az autócsapkodásnál vivódik. Pont Arnie miatt szerintem az a jelenet inkább vicces. Sőt általában a vigjátékaiban az a humor egyik forrása, hogy próbál szinészkeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És látod, ha tényleg nem kell tudnia színészkedni, akkor meg úgyis tök mindegy, mert több kult filmet csinált mint a mai színészek valaha fognak és lehet többet is keresett. (viszonyítva) :) Lehet hogy az Avatárban sem kellett volna sokat színészkednie, csak morcosan néznie. Én imádom az összes filmjét...na jó azért nem, de 90%ban igen, és remélem még csinál pár kasszasikert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nade ez a bajom, hogy a morcos nézése már nem müködik úgy. Túlságosan nagypapa ő már hogy komolyan vegyem mondjuk egy kőkemény tábornok szerepében.

Arnie egyébként nekem is nagy kedvenc, de a kultfilmjeinek a számát nem érzem annyira kimagaslónak. Terminátor-Conan-Predator triumvirátusa a legerősebb, van két remek B-filmje (Commando, Emlékmás) meg egy frankó akció-vigjátéka (True Lies). Ami tényleg nem kevés, de egy Johnny Depp kapcsán simán ennek a többszörösét lehet sorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvasva ezt a cikket, azon töprengtem, hogy ebből miért nem készül szuper epikus történelmi film :hmm:

Akár magyar-török-német koprodukcióban.

 

Toldi sikere nyomán, elővehetnék ezt a témát. A másik a Hunyadi feldolgozás lenne. De mindig is erről a cikkben leírt csatáról néztem meg volna egy nagyszabású mozit :para:

 

A Toldi film is eltűnt a süllyesztőben? Nyár elején cikkeztek róla, hogy megkapta a 900 milliós állami támogatást, és a hírek még arról szóltak, hogy most szeptembertől forogna a film. De még se a színészekről, se a forgatási helyszínekről nem jött infó.

Ááh, ez is úgy jár majd, mint a Hunyadi projekt. Anyagi gondok, forgatókönyv gondok, megvalósítási gondok stb..

Magyar filmgyártás most olyan mint a magyar foci. Nehéz szintet lépni, nagyon nehéz..

A Toldit azért még nem temetném, még csak pár hónap telt el. :) Számomra sokkal nagyobb csalódás volt a Thelomeris kudarca, amelyben Hamill is játszott volna. Évekig vártam az első magyar sci-fit, hiába... :(

 

Ha már magyar film: a Szász János által rendezett A nagy füzet (Kristóf Ágota regényéből) elnyerte a Karlovy Vary-i filmfesztivál fődíját, a Kristály Glóbuszt. :) Azért szerintem ez mindenképp említésre méltó itt, ebben a topikban. Ez a film nagyrészt az Andy Vajna-vezette Filmalap támogatásával készült, remélem további nagysikerű alkotások fogják követni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az öreg Toldi szerepére egy elismert nemzetközi sztárt néztek ki. De még ezek szerint folyik az egyeztetés és kutakodás, ki játssza a megfáradt kiégett hőst, akinek tele van a hócipője az egésszel. ( Bruce Willis mondjuk :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.