Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Michael Bay nem hagyta otthon Transformersben szerzett tapasztalatait, de hozzácsapott még egy kis lance flare-t és némi bullet time-ot. Király! :rock: Megan Fox, Tini Nindzsa Teknőcök, Zúzó, robbanások, hát mi kell még? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ilyesmi lesz a Prometheus 2-ben, ami a hamarosan megjelenő Dark Horse képregényből kiszivárgott? :hmm:

 

urlu3istqzkgdw2dsigd.jpg

szoznkxeh0b97bztaama.jpg

hzntajzeq8l8s5m3oaop.jpg

eeldzawrc1zd6y2sb5du.jpg

rfychueggv7lyhuzksok.jpg

 

 

Háde Dzsék, nem bazseválnak a kípek :). Csinájjá mán tezsvírem velük valamit... e! :) Mostmár működik a fogat! Nemtom mi vót, biztos a rák megrágta a netemet :D

 

Predatort nekem bele ne pakoljanak a folytatásba!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit izgulok mert a kritikusoknak nagyon nem tetszik, ami még nem is érdekelne, de a nézők visszajelzései se túl jók. (Sabotage)

 

 

Nem értem, miért izgulsz, Scwarzi utóbbi filmjei kivétel nélkül jó erős közepes szintet hoztak, azt biztos megüti a Sabotage is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeknek a majmoknak egyébként voltak fegyver-gyáraik, meg csináltak saját tankokat, repülőket, vagy hogy a fenébe nyomták le az emberiséget? Nekem valahogy az elején a kép a majom-lovasokkal kicsit röhejesen hat. Meg úgy az egész koncepció, hogy a majmok ilyen hamar és igy kerekednek felül az embereken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző rész úgy ért véget, hogy

az okosmajmot csináló vírus - mivel a pilótává avanzsált Dr. Rodney McKay megfertőződött és utasszállító gépre szállt - végigsöpört a Földön és kicsinálta az emberiség nagyját. Tudod, ami amiatt szabadult el, mert egy tudós már megint nem tudta, hogy ha a levegőben vírus van, akkor karanténbe kell menni, nem pedig haza. Szóval a majmok úgy kaptak egy bolygót, hogy semmi dolguk nem volt azon kívül, hogy elzarándokoltak az erdőbe, és megvárták, míg a ámbörök kinyiffannak attól a cucctól, amitől ők eszet kaptak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kíváncsi leszek, hogy ez az új reboot sorozat sztorija majd egyszer eljut e a nagyon távoli jövőbe, amikor az űrhajósok visszatérnek a Földre, ahol az emberek lettek a házi állatok.

 

Vagy maradunk Ceasar-al és a közeljövő konfliktusai lesznek előtérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerencsétlen lovat sajnálom, amin a mázsás orangután egyensúlyozik.

Valahogy csak megbirkózik vele. Az is lehet hogy sokat edzette a gazdája mialőtt ráült volna. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matthew McConaughey-ből micsoda színész óriás lett.. Engem lenyűgöz a játéka..

Ezek után úgy várom tőle az Interstellart, hogy csak nah.. :P:)

Pár perce jött le a Dallas Buyers Club. A héten meg is nézem.

 

Plusz az előbb néztem ki gyilkos Joe sztoriját. Elég jónak tűnik. Az lesz a másik heti néznivalóm.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár perce jött le a Dallas Buyers Club. A héten meg is nézem.

 

Plusz az előbb néztem ki gyilkos Joe sztoriját. Elég jónak tűnik. Az lesz a másik heti néznivalóm.

Jó szórakozást hozzá :)

A Gyilkos Joe nekem elég extrém és egy kicsit lehangoló volt, de egyszer érdemes volt megnézni.

 

Meryl Streep, Julia Roberts, Juliette Lewis, Chris Cooper, Ewan McGregor, Benedict Cumberbatch

 

Augusztus Oklahomában. Nézzétek meg, megéri!!!

Nekem is tetszett, de nem a kihagyhatatlan kategória :) Mindenesetre a színészgárda miatt mindenképpen ajánlott megnézni.

Plusz info, ha már egy hozzászólásba kerültek: a Gyilkos Joe-t és ezt a filmet is ugyanaz a személy írta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkeltette a figyelmemet a Mr. Nobody film, a friss Oscar díjas Jared Leto főszereplésével.

 

Látta már valaki közületek? :hmm:

Nagyon érdekesen hangzik.

Az életünkben sok olyan döntést hozunk, amely visszafordíthatatlan irányba tereli jövőnket. De hogyan döntenénk, ha megvizsgálhatnánk az alternatív döntés kínálta jövőt is? Történetünk a 20. és a 21. század között, különböző időzónákban, de egyazon szereplő életében játszódik.

Nemo Nobody hétköznapi életet él feleségével, Elise-vel és három gyermekükkel, mindaddig, amíg egy napon a valóságra ébred idős öregemberként, 2092-ben. Mr Nobody a maga 120 évével a legidősebb ember és egyben az utolsó halandó is a Földet benépesítő új és halhatatlan emberi faj tagjai között. Ám ez úgy tűnik, nem igazán izgatja őt, az egyetlen kérdés, amely foglalkoztatja, hogy valóban azt az életet élte-e, amely számára a legmegfelelőbb volt; valóban azt a nőt szerette-e, akit neki szántak és azokat a gyerekeket nevelte-e, akiket kellett. Most csak az a célja, hogy megtalálja erre a választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 "A Feláldozhatók 3" poszter

 

7i8hMqr.jpg

 

kIMdehx.jpg

 

 

Besson szuperképességekre szert tevő Lüszit csinált Skarlátból.

 

 

 

Jó szórakozást hozzá :)

Köszi megvolt. Először a Józsi-sztorit néztem meg mert az jobban érdekelt. Jobban is tetszett valamivel a Dallasosnál de pont erre számítottam. Ennek ellenére szerintem Máté megérdemelte az Oszkárját. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.