Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én még csütörtökön voltam megnézni. Azt le kell szögeznem, hogy én imádom a First Class-t és nem csak, mint X-men filmet, de ez köröket ver rá. Olyan epikusra sikerült a vége, hogy az eszméletlen, de a közepén se fog senki se unatkozni. Singer most nagyon ráérzett erre a filmre

 

 

Én is imádom az Elsőket, az új X-film kiváló szórakozás, néhány nagyon jól eltalált, igazi X-feelinges jelenettel, viszont az Univerzumhoz való kapcsolódásaival súlyos problémáim akadnak. Mintha a három korábbi filmet lenullázta volna... De még így is tetszett, önmagában egy remek mozi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a háromért (/ötért?) szerintem nem is nagy kár :D

 

 

De mi értelme van mindig, minden franchise-t újragondolni???? Értem én, hogy az Elsők vonalán haladva új X-men Univerzum épül, de én már kezdem qrvára unni ezt reboot/remake/prequel őrületet... Ehhh...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi értelme van mindig, minden franchise-t újragondolni???? Értem én, hogy az Elsők vonalán haladva új X-men Univerzum épül, de én már kezdem qrvára unni ezt reboot/remake/prequel őrületet... Ehhh...

 

Ha jobb az új, mint a régi, addig nekem nincsen bajom vele. Az X-Men + Pókember esetében például nekem jobban tetszik az új változat, mint a régi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jobb az új, mint a régi, addig nekem nincsen bajom vele. Az X-Men + Pókember esetében például nekem jobban tetszik az új változat, mint a régi...

 

 

Ez oké, de úgy összeolvasztani a régit az újjal nem szerencsés, hogy közben millió megválaszolatlan kérdést vet fel. Mert nem csak az a baj, hogy gyakorlatilag törölték a korábbi mozikat, azokat úgy akarták törölni, hogy beillesztették az új történetbe bizonyos részüket... Nem sikerült.

 

Épp ezért - bár legyen önmagában valóban egy remek szórakozás az új X-film - soha nem lesz kedvencem, mert hazavágott másik három kedvencemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:love::yes::clap:

Kíváncsi leszek erre a filmre. Az első nagyon tetszett, de ennél a másodiknál kicsit olyan "muszály" szagot érzek. És az elkészítése is nyögvenyelősnek tűnik. Azért ha egy filmet kilenc év alatt sikerül csak összehozni, az nem jó ómen. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt kezdődik egy jó poszter :D

 

Nem. Itt a mellek kezdődnek! ;):)

 

Egyébként én is csíptem az első filmet. Hasonlóak az érzéseim a folytatással, mint a tied, Dzséjt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be is lett ez a poszter tiltva. Pedig... :yes:

Pedig ez a képregény előbb készült, mármint a Dáma, mint amiből az első film készült.

Nálam nagyon várós. És azért muszáj szagú, mert MUSZÁJ volt az első csodát folytatni. :)

 

Termi: Érdekes. Nem várok tőle már semmit a 3 és 4. filmek után, de remélem pozitívan csalódok majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Warner és az MGM zöld utat adott a Stargate Reboot-nak

http://www.deadline.com/2014/05/mgm-warner-bros-reboot-stargate/

Roland Emmerich rendezi majd, és az első mozi filmet is író Dean Devlin írja a forgatókönyvet.

 

Dzséjt mit szólsz ehhez? :para::hmm:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Warner és az MGM zöld utat adott a Stargate Reboot-nak

http://www.deadline.com/2014/05/mgm-warner-bros-reboot-stargate/

Roland Emmerich rendezi majd, és az első mozi filmet is író Dean Devlin írja a forgatókönyvet.

 

Dzséjt mit szólsz ehhez? :para::hmm:

http://www.youtube.com/watch?v=81Jg6L16Mzs

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apuka, a kislánya és a mogorva nagypapa. :para: Schwarzi kiszőkítette a haját? Ez a minicsaj fogja Sarah Connort játszani? És biztos, hogy nem Kyle a terminator? Ojvé...

 

És szerinted miért fog fegyvert az anyja és apja az öltönyös manuszra, aki John Connor? (Jason Clarke játssza a karaktert)

Miért van öltönyben John Connor?

Mit keres John Connor a múltban?

Kyle - aki saját bevallása szerint képes lenne meghalni John Connoért - most miért néz rá olyan ábrázattal, mint aki egy tárat már most belé lőne?

És miért van a háttérben egy hatalmas nagy barna plüss mackó?

4y1eYsm.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És szerinted miért fog fegyvert az anyja és apja az öltönyös manuszra, aki John Connor? (Jason Clarke játssza a karaktert)

Miért van öltönyben John Connor?

Mit keres John Connor a múltban?

Kyle - aki saját bevallása szerint képes lenne meghalni John Connoért - most miért néz rá olyan ábrázattal, mint aki egy tárat már most belé lőne?

Mert kiderül, hogy valójában John Connor vezeti a Cyberdine Sytstemet, és ő lesz a SkyNet létrehozásáért felelős. Ezért, hogy megakadályozzák a háborút, az ellenállók visszaküldenek egy katonát, hogy ölje meg Sarah Connort, mielőtt életet ad fiának. A SkyNet is visszaküld egy Terminatort, hogy az megvédje a csajt. Azonban SkyNet tudja, hogy Kyle John apja, ezért nem öletheti meg. Szóval a 888. T-800/101-es modellbe speciális pszichológiai programot, amelynek keretében a gép legjobb barátja és mentora lesz Kyle-nak, plusz rejt szexuálpszichológiai és pártanácsadási alprogramot, amelynek keretében eléri, hogy Kyle felcsinálja Sarah-t. Kyle persze észnél van, ezért gumit akar használni, de nincs nála, így legjobb barátjától, a T-800-astól kér kölcsön. Schwarziminator előre készült, a korábban vásárolt óvszereket előre kilyukasztotta, így Sarah végül teherbe eshet.

Amikor Kyle rájön, hogy barátja átverte a gumival, és ebből egyenesen következik, hogy ő egy terminator, már nem tudja végrehajtani a parancsot, hiszen szerelmes Sarah-ba. Az abortusz sem jöhet szóba, mert mire ráébredtek a dolgok menetére, a T-800-as már felgyújtotta a világ összes abortuszklinikáját és megölt minden orvost, aki ezzel foglalkozott már azelőtt, hogy megszülettek volna (ezért is ősz a Terminator haja, mert ő a 40-es évekbe ment vissza, és azóta megöregedett). Szóval nincs más hátra, mint előre, vissza a jövőbe, Sarah és John elhatározza, hogy megölik felnőtt fiúkat. Vissza is mennek, de a 800-as marad, hiszen ő előre gondolkodik. Miután Sarah és John megöli az öreg Johnt, visszatérnek a múltba, ahol kilenc hónappal később Sarah megszülhet. Ekkor azonban megjelenik a 800-as, megöli a szülőket és örökbe fogadja a kis Johnt. Beindul az én vagyok a világ legjobb apukája szubrutin, fel is neveli a kölyköt, világurlami terveket és korát megelőző programozási tudást belé nevelve. Ekkor megalapítják közösen a Cyberdine Systemet és elkezdenek a Skyneten dolgozni. De a 800-as tudja, hogy Kyle és Sarah feltűnhet az időben, hogy megöljék közös gyermeküket, szóval amikor a két pucér szülő megjelenik, a 800-as már egy halom pszichológussal és két muszájkabáttal lesben áll. Amikor megjelennek, őrült magamutogatóknak nyilvánítják őket és még jól meg is bűntetik mindkettő közszeméremsértésért - bár senki sem töri össze magát, hogy Sarah-t felöltöztessék.

De sajnos John látni akarja a szüleit, ezért bemegy az elmegyogyóba. A 800-as későn jön rá, utána megy, de ekkor Kyle és Sarah már kiszabadul, és fegyvert fognak Johnra. Amikor a 800-as megérkezik, egy falkon WD-40-essel kikényszerítik a 800-asból az igazat (mivel a gép ekkor már közelít a 100-hoz, nagyon csikorognak az izületei, életbevágó a WD-40). John ráébred, hogy azt, akit az apjának hitt, az szúrta ki Kyle óvszerét, és az ölte meg a szüleit. Felikiállt, hogy noooooooooooooo, majd valódi szülei oldalára állva elhatározza, hogy nem hozza létre a Skynetet. A 800-as nem kapja meg a WD-40-est, ezért lefagy, a Cyberdine-t John bezártja, és jő a happy end.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első képek a Terminator 5-ből !

Kyle Reese, T800-as és Sarah Connor

613925926.jpg

 

 

Bo0EKoOIUAAD_qX.jpg

Bo0E5KtCAAAoDdG.jpg

 

 

Hát nekem most ment el a kedvem minden jövőbeni Terminátortól. Hol van ennek a csajnak a karizmája Linda Hamiltonhoz képest? Azt sem hiszem el róla így ránézésre hogy egy rántottát meg tud csinálni, nemhogy egy Terminátor ellen harcolni. Jai Courtney meg annyira leégette magát a Die Hard 5-ben hogy nemhogy Kyle Reese szerepe erős neki, hanem még egy szélben lengedező fűszálé is. Micheal Biehn-en látszott a lepusztult ,a harcokba belefáradt katona reménytelensége, hogy megvédi a nőt egy nálánál sokkal jobb ellenféltől. Látszott az igyekezet, a kétségbeesés. Courtneyn szó szerint semmi nem látszik, sőt nem is érződik. A jóember meg akit John Connorként jelenik meg az évszázad vicce. Inkább egy elpuhult bankárnak néz ki mint az emberiség vezetőjének.

 

Miért kell tinédzserkorunk legendáit feléleszteni valami szánalmas formában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben Foster elárulta, hogy a Duncan Jones féle Warcraft moziban Medvich karakterét fogja játszani!

Valamint az ILM olyan effekteket dob össze a filmhez, ami új szintre emeli a VFX fogalmát. Monumentális 3D-s látványfilm lesz!

The actor praised visual effects house ILM and the work they've already done on Warcraft. "The way that they're pushing motion-capture -- I just saw some of the test footage -- it's unlike anything I've ever seen. It's performance-capture. It pushes it to the next level. It's going to be one helluva 3D event."

ben-foster-medivh.jpg

 

Hogy ki az Medvich mágus?

164px-Medivh3.jpg

Medivh volt az Utolsó Tirisfali Örző. Még születése előtt megszállta a lelkét Sargeras a Lángoló Légió vezetője. Sargeras kihasználta, hogy megvalósítsa tervét, Azeroth meghódítására. Medivh találkozott az ork boszorkánymesterrel, Gul'dannal és együttes erővel megnyitották a Sötét Portált amin keresztül a Horda Azerothra jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem most ment el a kedvem minden jövőbeni Terminátortól. Hol van ennek a csajnak a karizmája Linda Hamiltonhoz képest? Azt sem hiszem el róla így ránézésre hogy egy rántottát meg tud csinálni, nemhogy egy Terminátor ellen harcolni. Jai Courtney meg annyira leégette magát a Die Hard 5-ben hogy nemhogy Kyle Reese szerepe erős neki, hanem még egy szélben lengedező fűszálé is. Micheal Biehn-en látszott a lepusztult ,a harcokba belefáradt katona reménytelensége, hogy megvédi a nőt egy nálánál sokkal jobb ellenféltől. Látszott az igyekezet, a kétségbeesés. Courtneyn szó szerint semmi nem látszik, sőt nem is érződik. A jóember meg akit John Connorként jelenik meg az évszázad vicce. Inkább egy elpuhult bankárnak néz ki mint az emberiség vezetőjének.

 

Miért kell tinédzserkorunk legendáit feléleszteni valami szánalmas formában?

Sajna egyet kell értenem kb mindennel.

De erősen reménykedem benne, hogy tévedünk és jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre én sem tudok sokat hozzáfűzni a T5-höz, majd ha kb. a film előtt leszünk nem sokkal, megálmodom, hogy fog-e érdekelni egy-két színészen kívül is :) Egyébként látszik a kommentekből, hogy kik nem nézik a Trónok harcát :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég hamar befejezték a Warcraft film forgatását.

Medivh-ről olvastam az Utolsó Őriző című regényt, az egész jó volt. Remélem a filmben is hasonlóan jó lesz.

Valószínűleg csak stúdión belül forgattak, nem volt kültéri forgatás tudomásom szerint, ezért talán lehetett rövidebbre fogni a munkálatokat. :)

Január 13-tól május 23-ig forogtak a kamerák. Kb 4 hónap szerintem elég lesz.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.