Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Uh, skaccok asszem kezdem behozni a lemaradásomat :yeah: Megnéztem az X-men 3-at :D

Marhára vegyesek az észrevételeim de mégis a negatív irányba tendál. Ha esetleg az a fránya rendező figyelt volna, hogy a hídat pontosan melyik napszakban is akarta volna filmbe rendezni akkor talán okés lett volna a film. De egy ekkora hibát mint azt...háááát. Majdnem padlót fogtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hova jutottunk?

Már egy híd miatt is el lehet marasztalni egy filmet?

Szerencsétlen Magnusz addig szenvedett vele amíg egy másik napszak nem következett. Nem csoda nem mai gyerek szegény. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hova jutottunk?

Már egy híd miatt is el lehet marasztalni egy filmet?

Hát amekkora gyermeteg hiba volt! :D A C kategoriás filmekben nincs ilyen baklövés. :)

 

De amúgy a film így is az aminek látszani akar. Klassz akciómozi :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amekkora gyermeteg hiba volt! :yeah: A C kategoriás filmekben nincs ilyen baklövés. :D

Nem akarok panaszkodni, de egy ilyen gyermeteg hiba van egy bizonyos ep3-ban is. Anakin és Padmé nézik egymást a két épületből, odakünn még naplemente, majd következő snittben Anakin kirohan a leszálló platformra és odakünn már sötétség. Hozzáteszem, előtte jeleneteken át tart a naplemente, aztán Gyaloggalopp módjára leesik a nap, míg Anakin leér pár szintet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok panaszkodni, de egy ilyen gyermeteg hiba van egy bizonyos ep3-ban is. Anakin és Padmé nézik egymást a két épületből, odakünn még naplemente, majd következő snittben Anakin kirohan a leszálló platformra és odakünn már sötétség. Hozzáteszem, előtte jeleneteken át tart a naplemente, aztán Gyaloggalopp módjára leesik a nap, míg Anakin leér pár szintet?

Hát igen a legnagyobb filmekben is van /egy csomó/ baki... :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most volt a TV-ben ez a felejtésbérés film. Ugyanaz az érzésem, mint a 6nap 7 éjszaka esetében volt, hogy a végén van egy pont ahol végét kéne vetni a filmnek, és a többi a Hollywood. A végével együtt lightos kassszasiker, anélkül meg lett volna ereje és mondanivalója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen a legnagyobb filmekben is van /egy csomó/ baki... :yeah:

Én a bakikkal addig igyekszem nem törődni, amíg egyesek be nem csempésznek a filmekbe olyat ami eleve bennük sem volt.

Jó pár éve a TV2-n a franc sem tudja milyen műsorban a bakikról pofáztak és az ÁL/ARC-ot is előszedték nem is akárhogy. Annál a jelenetnél ahol Cage a tengeri dutyis szökésnél az ajtón át kint találja magát, felrohan a lépcsőn egy felsőbb szintre, a TV-sek kivágták a lépcsőn rohangálós részt és úgy állították be, mintha az ajtó után rögtön a felső szint következett volna, ahol ajtónak nyoma sem volt.

Legalábbis én úgy gondolom hogy azok vagdosták meg a filmet hogy legyen mit mutogatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyaloggalopp módjára leesik a nap, míg Anakin leér pár szintet?

A filmeket nézzük már úgy mint ahogy a filmeket kell, és ne úgy mintha kalendáriumok lennének. :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok panaszkodni, de egy ilyen gyermeteg hiba van egy bizonyos ep3-ban is. Anakin és Padmé nézik egymást a két épületből, odakünn még naplemente, majd következő snittben Anakin kirohan a leszálló platformra és odakünn már sötétség. Hozzáteszem, előtte jeleneteken át tart a naplemente, aztán Gyaloggalopp módjára leesik a nap, míg Anakin leér pár szintet?

Ugyanez volt Mustafaron is. :yeah: Bár mondjuk ott elég sötét felhők voltak az égen, da akkor is túl hamar lett éjszaka :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne nekem mond, Oldinak, ő pontoz le filmeket ilyenek miatt.

Én elfogadom a filmet úgy, ahogy van.

Én most nem csak néztem hanem láttam is :lol::death:

De most komolyan, ez rohadtúl kiszúrta a szememet....de nem elégé ahoz, hogy ne lássak belőle semmit :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah és amúgy még tervezem a Superman visszatér és a MI 3 megnézését is a héten majd :evil: Nameg be vagyok "utalva" az Ember gyermekére is :lol:

Ha maradt ez a negatív(?) kritikai szemléletem sok jó nem fog származni abból ha megnézem őket :death::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah és amúgy még tervezem a Superman visszatér és a MI 3 megnézését is a héten majd :evil: Nameg be vagyok "utalva" az Ember gyermekére is :lol:

Ha maradt ez a negatív(?) kritikai szemléletem sok jó nem fog származni abból ha megnézem őket :death::D

Talán azért mert tényleg nem jó filmek. A Children of Menről nem szólok, mert azt még nem láttam, de a másik 2 elég gagyi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem bír holnapig várni annak itt egy kis Harry Potter OOTP részlet a másnapi trailerből. :death:

/másoljátok be a linket a Window Media playerbe/

http://raincloud.warnerbros.com/wbmovies/o...s/10sec_300.asx

 

Ja és megnyílt az új Official OOTP honlap. Még elég kezdetleges, de a promo képek és a poszter már fent van. De hát mit várunk hiszem még 250 nap visszavan a bemutatóig. :evil:

Official HP OOTP website

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy jön a Hobbit film (sőt, kettő is lesz belőle), de nem Peter Jackson rendezi.

 

Jackson ugyanis perben áll a New Line-al (pénzügyek), és a New Line csak akkor engedné Jacksont rendezni, ha elállna a követeléseitől... Erre ő nem hajlandó, ezért a New Line másnak fogja adni a projectet, mivel a jogok a megfilmesítésre korlátozott időre szólnak.

 

Hm :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két Hobbit filmről már olvastam, de legutóbbi hír az (múlt heti talán), hogy tárgyalnak Jacksonnal, méghozzá az MGM, ugyanis a filmjogok és a forgalmazás két külön stúdiónál van, és sokáig a két stúdió sem tudott megegyezni (emiatt sokáig úgy volt, hogy nem is lesz Hobbit film, ha jól rémlik a megfilmesítés van az MGM-nél). Mondjuk a megegyezésről nem is olvastam, de próbálok majd utánanézni.

Elvileg 2008-nál előbb még előkészületek sem lesznek.

Az első film magát a Hobbitot dolgozná fel, a második pedig összekötő kapocs lenne a Hobbit és LOTR között. Utóbbival kapcsolatban vannak kétségeim, kíváncsi vagyok, hogyan lennének képesek egy önmagában is önálló filmet csinálni a témából.

Howard Shore már jelezte, hogy szívesen megírná a filmzenét, és már vannak ötletei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két Hobbit filmről már olvastam, de legutóbbi hír az (múlt heti talán), hogy tárgyalnak Jacksonnal, méghozzá az MGM, ugyanis a filmjogok és a forgalmazás két külön stúdiónál van, és sokáig a két stúdió sem tudott megegyezni (emiatt sokáig úgy volt, hogy nem is lesz Hobbit film, ha jól rémlik a megfilmesítés van az MGM-nél). Mondjuk a megegyezésről nem is olvastam, de próbálok majd utánanézni.

Elvileg 2008-nál előbb még előkészületek sem lesznek.

Az első film magát a Hobbitot dolgozná fel, a második pedig összekötő kapocs lenne a Hobbit és LOTR között. Utóbbival kapcsolatban vannak kétségeim, kíváncsi vagyok, hogyan lennének képesek egy önmagában is önálló filmet csinálni a témából.

Howard Shore már jelezte, hogy szívesen megírná a filmzenét, és már vannak ötletei.

Akkor most már nem az a legutóbbi hír :death:

 

http://www.theonering.net/perl/newsview/8/1163993546

 

Peter Jacksonnál és Fran Walshnál illetékesebb személyeket találni nehéz lenne ez ügyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értettem :evil:

Pár hete meg olyan hír is volt tőle, hogy nem keresték meg a stúdiók, szóval mindenféle hír felröppent már :lol: Viszont ez a legutóbbi eléggé elkeserítő :death:

Szerintem még jó néhányt kört fognak járni, mire végre valami megállapodás születik. Szerintem film ebből csak a következő évtizedben lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy jön a Hobbit film (sőt, kettő is lesz belőle), de nem Peter Jackson rendezi.

A stúdiónál vannak a jogok? Mert ha nem, akkor Jackson simán megcsinálhatná azt amit Lucas. Azaz egyéni vállalkozásban megcsinálni a filmeket. Jacksonfilm. :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömmel prezentálom az új Harry Potter teasert! Még csak a Happy Feet oldalán van, de egy két napon belül már biztos az Apple-ön is fen lesz.

 

HP5 OOTP teaser

 

Ja és leírom h mit gondolok róla. Umbridge elképesztőn jó és letalált lett sztem.

Harrynek ez a frizúr elég hülyén áll de megszokható.

Siriust jó végre újraviszont látni, nem csak a tűzben, még akkor is ha tudom mi lesz a vége. :D

Piton és Dumbi is jó a bíróságon. Teljesen így képzeltem el.

Ez a film már elég sötét lesz hangulatilag remélem.

Ja és Bella is nagyon jóóóó. :death: Kicsit eszelős. :evil:

 

EDIT: Ody, kétszer kattints a képre és nagyobb lesz. :lol: /de a minősége nem jobb/ :D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.