Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez a Cameron gyerek már megint buherált.

Hát elég kiismerhetetlenek ezek a rendezők. :D

Én is csak lestem, mint Rozi a moziban akár ezt akár az Alienst néztem. :D

Azt már nem is akarom tudni, mikor jelent meg így DVD-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt már nem is akarom tudni, mikor jelent meg így DVD-n.

Hát pedig jó lenne. Méghozzá úgy, ahogy az Aliens is megjelent, hogy egy korongon az eredeti és a kibővített verzió. Na és persze eredeti szinkronnal a mozis verzió.

 

Ez a Transformers kép elég impozáns, tengerészgyalogság látom lesz benne. Bár ebből a robotból nem igazán lehet kivenni semmit. Vaj milyen autóvá alakulhat át? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig jó lenne. Méghozzá úgy, ahogy az Aliens is megjelent, hogy egy korongon az eredeti és a kibővített verzió. Na és persze eredeti szinkronnal a mozis verzió.

Ezt a DVD-s dolgot csak úgy értettem, hogy mondjuk ha már vagy hat éve megjelent így, az csak rátenne még egy lapáttal az egészre. Arra hogy erről már a fene se tudja mióta tudni kellett volna. Még jobban szidnám miatta a fejem.

 

DVD-n nekem is mindenképp kell. :D

Csak az itteni online DVD-sek tudjanak szerezni, ha kérem tőlük.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a DVD-s dolgot csak úgy értettem, hogy mondjuk ha már vagy hat éve megjelent így, az csak rátenne még egy lapáttal az egészre.

Ebbe beletrafáltál. Ahogy elnéztem, pont hat éve jelent meg ez a verzió amerokkában, nálunk meg öt (lassan hat) éve kapható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe beletrafáltál. Ahogy elnéztem, pont hat éve jelent meg ez a verzió amerokkában, nálunk meg öt (lassan hat) éve kapható.

Hogy a pék rakja tele. :D

Csak azért se szidom a fejem ha már ezt is megtudtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a "vicces-kedves dolgos" Termi-poén annyira kiakasztott, hogy muszáj valahogy levezetnem. :D

 

Ki mondja melyik filmben és mikor?

 

"Hogy a pék rakja tele."

 

 

Válaszolni persze nem fontos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Kincs ami nincs"-ben mondja Charlie O'Brian alias Bud Spencer amikor lelépett a szigetről és a tengerészekkel folytatott dumcsi közben észreveszi az alacsony üzemanyagszintet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se, Ody! Pedig meg van videón, alapfilm! :):D:D:D

 

 

Donát

Nekem gépen van meg, de én se emlékszek rá.

 

Ismeritek az Excel Kvízeket?A lényegre az hogy van egy excel formátumú fájl, amit ha megnyitsz tele van filmből kivágott képekkel, de az emberek arca, keze, lába stb, ki van vágva a képről.Ki kell találni hogy melyik filmből van a képrészlet.Tök jó buli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deja Vu

 

Én valahogy soha nem bírtam Denzelt. Marhára ellenszenves egy figura. Mindazonáltal, remek színész, azt nem is fírtatom. Ebben a filmben is megmutatta hogy mire képes. Viszont a partnere, akit meg nagyon bírok, Val Kilmer, azon kívül hogy egyre csak hízik, nem csinált semmit.

Na de inkább a filmről. Becsapós, mert azt olvastam róla, hogy sci-fi, és marhára nem úgy indul. A bemutató is inkább egy thrillerre emlékeztet. Mindenesetre nem rossz így, mert aztán meglepetésként jön a hirtelen váltás, úgymond közepes akcióból, felpörgetett futurisztikussá. Nem akarok sok mindent lelőni a történetből de lényegében arról szól hogy, felrobbantanak egy kompot rajta több mint 500 emberrel. Elkezdődik a nyomozás és Doug Carlin /Denzel Washington/ nyomozót felkéri az FBI hogy működjön velük. Megmutatják neki a legújabb fejlesztésük, aminek segítségével képesek meghajlítani az időt, /számomra hiteltelen környezetben/ és így pontosan 4nap és 6órával tudnak visszanézni a múltba. Ennek segítségével nézhetik végig újra a már megtörtént eseményeket, és rakhatják össze hogy mi is történt valójában. De abba is hagyom mert nagyon elragadtatom magam. Olyat viszont még nem láttam és szerintem más sem, hogy a jelenben lévő zsaru, a jövőben lévő rosszfiút autósüldözi. Na az jó volt! És érdekes is.

Nincs megállás, állandóan megy a film. Nincs benne fölösleges pofázás, ezért leköti a figyelmet.

Egész végig komor, és nyomasztó a hangulat, hiszen újra át kell élniük azt a rengeteg szörnyűséget. A felétől olyan 12 majom feelingem volt, ami ugye nem kecsegtet semmi jóval a végén. Reménykedtem benne hogy nem lesz klisés vége. Nem mondom hogy teljesen meg voltam a végével elégedve, de hát ha reálisan belegondolok, muszáj volt így történnie. A Sors és hogy képesek vagyunk-e megváltoztatni - szeretem az ilyen témájú filmeket.

 

10/7

 

deja-vu-poster.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.