Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ennél sz*rabb teasert még nem láttam. Reméljük a film annál jobb lesz.

A filmre vonatkozóan nehéz is lenne ebből a teaserből bármilyen következtetést levonni, ugyanis egy kockát sem látunk belőle. Ami számomra nem túl meglepő, hiszen a filmet még forgatják, amit leforgattak az pedig még csak nyersanyag, nincs kész.

 

Ami viszont van benne: jó mondatok, eltalált Joker-hang. Jó lesz ez. A teasert meg el kell felejteni, ez csak azoknak szól akik nem tudják, hogy jön a film.

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, jövő nyáron,vagyis egy év múlva jön a film, ne akarjuk már a kész film felét most látni egy emlékeztetőben (mert nekem ezek a nagyon előre vetített trailerek csupán azok) :lol:

Türelem, kedveszkéim, türelem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami viszont van benne: jó mondatok, eltalált Joker-hang. Jó lesz ez. A teasert meg el kell felejteni, ez csak azoknak szól akik nem tudják, hogy jön a film.

Tehát nem nekünk szól. :lol: A film biztos jó lesz, csak ettől az 'előzetestől' valahogy többet vártam. Úgy érzem, ebben a formában ezzel kijönni, felesleges volt. Akit úgyse érdekel mélyebben a Batman, az már holnapra elfelejti ezt az emlékeztetőt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érzem, ebben a formában ezzel kijönni, felesleges volt. Akit úgyse érdekel mélyebben a Batman, az már holnapra elfelejti ezt az emlékeztetőt. :D

Azok a marketing-guruk a Warnernél biztos tudják, miért kellett ezzel kijönni ilyenkor... Velük ellentétben engem azonban nem az izgat, hogy mennyi lesz a film bevétele a nyitóhétvégén (meg összes többi kib.ottul semmitmondó idiótaság), hanem hogy jó legyen a film, ez a teaser meg ebben az irányban nem sok infót ad. Tehát ha eddig bizakodó voltam, ezután is az maradok :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Memento

 

Én elvből rühellem, ha egy filmet szétkáromkodnak. Úgyhogy nehezen ment a figyelés. Viszont tényleg nem egy szokványos film. Nolan toronymagasan vezeti a rendezők listáját. Elképesztő az ötlet és mennyire működik. Viszont a végére nem értettem, hogy akkor most mi is van? Valaki help?

Pontosan mire vagy kiváncsi?

 

Egyébként a Mementót nyugodt szívvel ajánlom többszöri nézésre is, úgy az igazi, mert tényleg a helyére kerül minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, jövő nyáron,vagyis egy év múlva jön a film, ne akarjuk már a kész film felét most látni egy emlékeztetőben (mert nekem ezek a nagyon előre vetített trailerek csupán azok) :lol:

Türelem, kedveszkéim, türelem :D

Ezt csak neked. Tony Leung :D

 

http://www.apple.com/trailers/focus_features/lustcaution/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg kábé negyedjére az "X-Men 3"-at és rájöttem vmire amire már korábban is gondolhattam volna. Biztos sokan vannak akiknek ez már korábban leesett de beírom mert más filmes dolog amúgy se ugrik be amiről írhatnék.

 

Mindig amikor eszembe jutott az hogy a prof hogy került a film végére mikor közben annyi lett neki és mindig arra jutottam hogy a főnixcsajban még maradt Jeanből annyi hogy elteleportálja az öreget máshová miután széttrancsírozta és szerintem képes is lett volna rá. Most erre már azt mondom hogy "Francokat.".

Amikor a prof órát tart a nebulóknak megmutat egy kis vidiót nekik amiben a dokicsaj egy kómás vagy agyhalott vagy mittoménmilyen hapit mutogat és erre a prof azt fejtegeti a skacoknak hogy mi történne ha egy másik ember tudatát át lehetne vinni egy olyan manuszba.

Az öreg meg a kinyuvasztása után fogta magát és áttranszportálta a tudatát abba a kómás ürgébe.

 

A lényeg hogy rájöttem, jobb később mint soha.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre tuti vevő leszek. Remélem disznómód jól fog kinézni, megérdemelne végre egy jó kiadást ez a klasszikus.

Nekem megvan az első kiadás, ami enyhén szólva is méltatlan a filmhez. Azonnal rendelem, amint lehet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak 5.1-es hang sincs rajta...

Én meg még sehogy se láttam. Talán majd egyszer bepótolom.

 

Rog: Jó pofa. :lol:

Az lenne nálam is ha az a rengeteg rúzs nem lenne a képén. Az nekem már túl sok.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.