Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem az SW meg az Alien is a szórakoztató, kikapcsolódást jelentő filmek között van.

Elgondolkodni olyan filmeken szoktam aminek témája igen közel áll az élet valós dolgaihoz. Ezek lehetnek olykor fikció filmek is ( Pl. Harmadik tipusú találkozások, Mátrix)

Hát a Mátrix meg az Harmadik típusú találkozás az biztos közelebb áll a valósághoz, mint az Alien... főleg, hogy az Alienben is harmadik típusú találkozás történik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Mátrix meg az Harmadik típusú találkozás az biztos közelebb áll a valósághoz, mint az Alien... főleg, hogy az Alienben is harmadik típusú találkozás történik :)

Tény és való lehetnek olyan földönkívűliek is akik emberbe petéznek és tojásból kelnek ki......nade ennyire nem köll a szörszálat hasogatni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elgondolkodni olyan filmeken szoktam aminek témája igen közel áll az élet valós dolgaihoz. Ezek lehetnek olykor fikció filmek is ( Pl. Harmadik tipusú találkozások, Mátrix)

Nálam a Mátrix és a "Harmadik típusú találkozások" annyira közel áll a valósághoz hogy azt várom hogy bevehessem a piros bogyót és hogy hozzák már vissza Elvist. :D:)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ej Rog. Filozófia fiam, filozófia :D:)

Filozófia, filozófia. Én még egy filmen se filóztam el egyszer se és nemigen áll szándékomban elkezdeni.

Amik tetszenek azokat egy csomószor megnézem és szevasz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filozófia, filozófia. Én még egy filmen se filóztam el egyszer se és nemigen áll szándékomban elkezdeni.

Amik tetszenek azokat egy csomószor megnézem és szevasz.

Pedig a Matrix pont a valóságról szól.INkább úgy mondanám a tudat hatalmáról.Az egyik legjobb film.

Ody: Én csak az amerikai filmekben láthjató szerelmet nem tartom sokra mert szerintem olyan nem létezik.A valóságban nem így működik.Persze én is megsírattam Capriot a Titanic végén, de az a szirupos nyálcsorgatás nagyon nem jön be.Inkább azt állítom, hogy a valóságban a párok csak azt hiszik, hogy szerelmesek a másikba.Én az "igazi" szerelemben hiszek, ami életünk végéig eltart.Ha pár év múlva szétmennek akkor akkor sem szerették egymást mikor megismerkedtek, csak azt hitték.A szerelem egy életre szól.Legalábbis szerintem.Mindig hülyének szoktak nézni amikor azt mondom, hogy én csak az igazival vagyok hajlandó együtt bármit is csinálni, mert azt mondják nem létezik.Pedig létezik.Pont ezért kaptam kedvet a Fountainhez mert nem az a csöpögős van benne, hanem tényleg mély.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ami rendesen kiverte a biztosítékot érzelmek terén (és szerelmes filmnek is mondható) az a Számkivetett. A film vége igazi arconcsapó szívmardosás.

Egy másik "szívműtétes" film (bár nem love story) szerintem a Mesterséges értelem.

Ezek után napokig csak szédelegtem. :)

Ja, és persze lehet rajtuk agyalni. :D

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na a "Mestreséges értelem" alatt végig csak kínlódtam.

Amíg néztem csak arra tudtam gondolni hogy mikor lesz már vége, utána meg arra gondoltam hogy soha többé nem nézem meg.

Szóval az nálam tényleg egy elgondolkodtató film volt csak más értelemben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na a "Mestreséges értelem" alatt végig csak kínlódtam.

Amíg néztem csak arra tudtam gondolni hogy mikor lesz már vége, utána meg arra gondoltam hogy soha többé nem nézem meg.

Szóval az nálam tényleg egy elgondolkodtató film volt csak más értelemben. :)

Azzal a filmmel én is így voltam. Szerintem túlságosan is elgondolkodtatóvá akarták tenni, ami már az élvezhetőség rovására ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filozófia, filozófia. Én még egy filmen se filóztam el egyszer se és nemigen áll szándékomban elkezdeni.

Amik tetszenek azokat egy csomószor megnézem és szevasz.

Hát nálam pedig akadnak ilyenek. :D Bár Ody szerintem most erősen kételkedik de tényleg így van :)

Első nálam ilyen téren az Equilibrium. Egyszerűen fantasztikusan van tálalva az érzelemmentesség, majd a szer megvonása után az első érzelmek jelenléte. ( Lásd íróasztal) Ez a film amúgyis közel áll hozzám :D

 

Amúgy én szeretem az A.I.-t is. A vége nagyon megható :D De ugyanilyen megható volt a Deep Impact is, pedig majdhogynem tucatfilmek közé sorolható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első nálam ilyen téren az Equilibrium. Egyszerűen fantasztikusan van tálalva az érzelemmentesség, majd a szer megvonása után az első érzelmek jelenléte. ( Lásd íróasztal) Ez a film amúgyis közel áll hozzám :)

Ez hozzám is közel áll. Talán azért mert nem vagyok egy érzelemgazdag gyerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen téren a Forrest Gump is nyerő.Ez szerintem még a Számkivetettnél is jobb

:)

"Mama always said life was like a box a chocolates, never know what you're gonna get. "

Sokkal jobb :D Én a Számkivetenél majdnem bealudtam, sőt, néhol már idegesítő volt a sztorit :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Forrest csak attól a résztől jön be hogy a csákó eljut Vietbe vitézkedni, bár a narkós csajszis részek egy kicsit ugyan kizökkentenek belőle.

Nekem az egész filmben Dan hadnagy a legszimpibb figura, nagyon bejön az örökös "hősi halált akar halni a harcmezőn" motivációja. Gary Sinise hatalmasat alakít. :)

 

A Számkivetett meg teljesen bejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Ryan az első, a Számkivetett a második, a Forrest meg a harmadik, de nagyon valószínű hogy az "Egyik kopó, másik eb" simán betolaxik a Forrest elé.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.