Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hú megnéztem a Dark Kight Trailert! Baromi jónak igérkezik ez a film. Joker nagyon bejön.

Minél többször látom annál jobb! Hihetetlen milyen feeling van benne. Minden képnek súlya van (köszönhetően a zenének).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hat perces mozis TDK (nem a videókazi, CD vagy DVD :)) részlet

Jóki tiszta dili. :)

 

http://www.movieweb.com/video/V07L13gorBJKOQ

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan ahogy hozzá nyúlt a Batmanhez....egyszerűen zseniális ez a faszi! Mondjuk én alapból nem bírok tíz percnél többet megnézni a Burton féle verzióból, de ez.... Ezt moziban kell majd megnézni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan ahogy hozzá nyúlt a Batmanhez....egyszerűen zseniális ez a faszi! Mondjuk én alapból nem bírok tíz percnél többet megnézni a Burton féle verzióból, de ez.... Ezt moziban kell majd megnézni!

Hát igen. A Begins simán bealázta a Burton-os Batmant. Bale pedig zseniálisan alakította Waynet meg Batmant is. Keaton az csak mindenkit jól lerúgott 1 tolóval aztán ő volt a nagy Batman.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bale engem az Equilibriummal gyözött meg, hogy jó színész, de most nem is a Batmant várom tőle hanem a Terminátor négyet. :P John Connorként is lesz olyan jó szerintem mint Batmanként, de még valami gyilkos gépember szerepét is simán felvállalhatná. :)

Mahone megformálójáról már nem is beszélek :P egyszerűen a Szökésben zseniális, kíváncsi vagyok hogy itt milyen szerepe lesz és remélem nem a bankrablásban kell kimúlnia. :) ( Itt gondolom életben marad a füstgránát után, aztán majd ő meséli el, hogy ki rabolta ki a bankot)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. A Begins simán bealázta a Burton-os Batmant. Bale pedig zseniálisan alakította Waynet meg Batmant is. Keaton az csak mindenkit jól lerúgott 1 tolóval aztán ő volt a nagy Batman.

Nekem is a Nolan féle Batman az igazi szórakozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mahone megformálójáról már nem is beszélek :D egyszerűen a Szökésben zseniális, kíváncsi vagyok hogy itt milyen szerepe lesz és remélem nem a bankrablásban kell kimúlnia. :) ( Itt gondolom életben marad a füstgránát után, aztán majd ő meséli el, hogy ki rabolta ki a bankot)

Itt Fichtner azt mondja hogy csak erre a pár percre kérték fel és meg is jegyezte Nolannek hogy a rendező meg fogja ölni és Jóki is arra utalgat hogy kinyírja amikor neki dumál.

Valami mérges gáz lehet abban a gránátban.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az nagyon tetszene ha benne lenne hogy Jóki kinyírja vagy majdnem kinyírja Gordon lányát mivel a képregényben van valami hasonló mert abban lelövi és a csaj meghal vagy bekómál már nemtom hogy volt. Lehet hogy először kómás lett és aztán patkolt el.

Ha már benne van a csaj a filmben akkor valami hasonló is benne lehet.

Nincs bajom a csajjal de egy ehhez hasonló utalás a képregényre nagyon bejönne.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.