Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy picike tesztelés erejéig belehallagattam a kiírt DTS Ramboba. :)

 

Nos a lemezen majd egy gigát foglal le a hangsáv. Szerintetek milyen a minősége ilyen ráta mellett? :)

A szétförccsenő vércseppeket megszámolhatod bazz amint kilövelnek a húsból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy picike tesztelés erejéig belehallagattam a kiírt DTS Ramboba. :rock:

 

Nos a lemezen majd egy gigát foglal le a hangsáv. Szerintetek milyen a minősége ilyen ráta mellett? :P

A szétförccsenő vércseppeket megszámolhatod bazz amint kilövelnek a húsból. :P

Végignéztem a Rambo-t détéesben. :P

 

Némi statisztika:

 

Összesen

2 536 879 db vércsepp hullott a földre, 458 555 125 db esőcsepp áztatta Burma talaját, Rambo a menekülési jelenetben 5698 zörgő-zizzenő falevélre taposott rá. Ja, és k*rva sok töltényt elhasználtak, de erről már nem tudok pontos számadatot mondani, mert volt hogy egyszerre értek földet a vége leszámolásnál a különböző töltények. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bírtam ki és névnapomra megleptem magam a Cloverfield fémtokos DVD-jével. :)

Nagyon pöpec a kiadás, tényleg "tartós" használatra tervezték és a rajta lévő horpadások marhára feelingessé teszik. ;)

 

A kép- és a hangminőség természetesen kiváló. Az extrákat majd a héten szemrevételezem. :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Válaszok vannak részben, de teljes megoldása nincs a problémának. A feszültségkeltés, mint az eddigi Shyamalan filmekben, vannak, csak itt úgy oda vannak dobálva, semmi logika nincs azokban a jelenetekben, hogy azok miért is vannak úgy. Akkor ugye mindig valami globális problémára akar mindig rávilágitani Shyamalan filmjei, az rendben is van, csak itt kicsit túlzásba esik, meg a szájába rágják szerencsétlen nézőknek. A színészi alakításokat meg hagyjuk... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Bank Job

 

 

Szerintem ez Jason Statham , az utóbbi 3 évben forgatott filmjei közül a legjobb.Mondjuk én személy szerint kedvelem őt és minden filmjét megnézem.

A történet egy bankrablásról szól, ahol a trezorokban kínos anyagot tárolnak a királyi családról plussz a maffia is ott tárol egy listát.Ezt rabolják ki amatőrök(Statham + pár társa).A rablás után pedig jön az üldözés.Mindenmi másért akarja elkapni őket, de főleg a kompromittáló dolgokat akarják visszaszerezni.

A film '71-ben játszódik, nagyon jól sikerült áthozni a hangulatot.Stathamen kívűl mindegyik színész számomra ismeretlen, de jól játszák a szerepüket.

Ja igen és semmilyen logikai bakit nem találtam benne, ami nálam nem semmi.Jó kis nyári mozi, igazi angol krimi.A filmben látott esemény különben tényleg megtörtént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valamelyik nap láttam az Eseményről egy Így készült...filmet. Abban a rendező elmondja az ő nézőpontját ahogy megközelítette a témát. Akkor mondta, hogy tartózkodott attól, hogy végleges választ adjon mindenre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi instrukció a Cloverfield DVD rejtett extrái elérhetőségéhez:

 

 

 

1. SET UP - SUBTITLES - a helikopter ott van a szabadságszobor hasánál

 

2. SCENE SELECTION - 9-12 - menj a tizesre, de NE nyomj entert, hanem a

fel gombot és megjelenik egy piros X, na erre kattints

 

3. SCENE SELECTION - 13-16 - várj kb. 1 percet és megjelenik a 17-es,

erre katt. a 9 cuccból 3 működik, és azon belül is csak néhány (tessék

próbálkozni, melyik jó)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.