Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Stohl alapból kiváló színész. :para:

 

 

Be vagy rúgva????????????????????A Tűzvonalban egy nagy nulla.Bárki el tudja jobban játszani mint Stohl.Egy idióta bájgúnár semmi több.Mint szinész egy rakás sz*r, csak jó a dumája. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be vagy rúgva????????????????????A Tűzvonalban egy nagy nulla.Bárki el tudja jobban játszani mint Stohl.Egy idióta bájgúnár semmi több.Mint szinész egy rakás szar, csak jó a dumája. :)

 

Valld be, lecsúszott 1-2 feles. :para:

Abban a sorozatban még a vén rókák játéka is furán hat, ne csodálkozz.És Stohlnál senki se tudja jobban szimulálni az elesést.

 

Új TDK videó, de vigyázat mert spoileres:

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be vagy rúgva????????????????????A Tűzvonalban egy nagy nulla.Bárki el tudja jobban játszani mint Stohl.Egy idióta bájgúnár semmi több.Mint szinész egy rakás sz*r, csak jó a dumája. :)

 

Szerintem Te vagy berúgva. :para: Stohl nekem szipi, TV-s 'karrierjéről' szinte semmit nem tudok, de nem is érdekel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stohl szerintem is jó színész, mind filmben, mind sorozatban, mind szinkronban, és feltételezem a színpadon is. Nekem egyedül azzal van bajom, hogy a magánéletéről egy időben többet lehetett tudni, mint a fellépéseiről, meg, hogy elvállalt olyan marhaságokat, mint az alávaló világ vezetése. Na ott a showmankedése kissé idegesített.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon nagy film volt annak idején.Király ahogy írtja bünözőket.

 

 

"Te vagy a betegség, én vagyok a gyógyszer" :para:

 

Utána meg telepumpálja a tetvet olómmal.

 

Na meg amikor a platóról kaszálja az Easy ridereket. :) Hatalmas jelenet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na meg amikor a platóról kaszálja az Easy ridereket. :para: Hatalmas jelenet. :)

 

Azért az érdekes, hogy a mai filmipar nem tud kitermelni olyan akciófilm nagyágyúkat, mint Swarci, Stalone vagy éppen Willis.

Anno azt hittem, hogy amint belépek a felnőttkorba, már nem fognak érdekelni ezek a "bugyuta" akciófilmek. Erre föl meg, mint valami kis kamasz, a számat tátom Rambo 4-en, Die Hard 4-en és akár olyanokon mint alább a nosztalgiazás feelingjét magamon tudva, a Kobrán.

Sajnos manapság én nem is tudnék olyan akciófilmet mondani ami igazán megfogna, olyan színészt meg főleg nem akit úgymond jó érzéssel favorizálnék, hogy igen, ő nagy akciósztár. Vajon húsz év múlva lesz valaki aki majd nosztalgiázik a mai akciófilmeken mint ahogy mi tesszük a gyermekkorunk slágereivel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nemzetiben játszik, asszem több darabban is.

Én kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, bevallom, de saját szememmel fogok meggyőződni róla, milyen most Stohl András a színpadon. Már vége a színházi évadnak, de ősszel sort kerítek rá, és megnézem valamelyik darabban a Nemzetiben. És majd beszámolok, hogy milyen volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos manapság én nem is tudnék olyan akciófilmet mondani ami igazán megfogna, olyan színészt meg főleg nem akit úgymond jó érzéssel favorizálnék, hogy igen, ő nagy akciósztár. Vajon húsz év múlva lesz valaki aki majd nosztalgiázik a mai akciófilmeken mint ahogy mi tesszük a gyermekkorunk slágereivel?

Nem hallott még a kolléga úr Jack Bauerről, a kizárólagos alfahímről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom az ST3-ra céloztál. Igen, az, de eddig csak ezen az oldalon található meg. Még az effektek sincsenek meg teljesen amúgy. :)

Speciel a link által elémvetődött honlapra gondoltam :)

 

Azért az érdekes, hogy a mai filmipar nem tud kitermelni olyan akciófilm nagyágyúkat, mint Swarci, Stalone vagy éppen Willis.

Anno azt hittem, hogy amint belépek a felnőttkorba, már nem fognak érdekelni ezek a "bugyuta" akciófilmek. Erre föl meg, mint valami kis kamasz, a számat tátom Rambo 4-en, Die Hard 4-en és akár olyanokon mint alább a nosztalgiazás feelingjét magamon tudva, a Kobrán.

Sajnos manapság én nem is tudnék olyan akciófilmet mondani ami igazán megfogna, olyan színészt meg főleg nem akit úgymond jó érzéssel favorizálnék, hogy igen, ő nagy akciósztár. Vajon húsz év múlva lesz valaki aki majd nosztalgiázik a mai akciófilmeken mint ahogy mi tesszük a gyermekkorunk slágereivel?

A mai akciófilmek - sajnos - már nem az izmokról, kilőt golyók tonnájáról, vérről, cool beszólásokról és olyan egyszerű hősökről szólnak, mint a bot. Piszkos Harry, John McClane, Riggs és Murtaugh, vagy Schwarzi és Stallone számtalan karakterei ugye a filmek végére vagy csupasz felsőtestre, de legalábbis trikóra lerngyolódtak, jobb esetben maradt rajtuk valami szakadt póló és/vagy ing. Természetesen nyakig véresen. Ja, és persze nem tudtak úgy eltenni láb alól egy ellent, hogy ne szóljanak be neki valami frankót. Na de manapság? A tök véres figurákat felejtsük el, azt az MPAA nem engedi. Ha mégis van, akkor arra azonnal rásütik, hogy öncélú, túlzásba vitt, stb... Jason Bourne rúgkapál, de fegyvert alig süt el (bár speciel nem is emlékszem, hogy elsütött volna). Ezer nyelven beszél, mindenhová besurran. A mai akcióhősök már nem terminatorok, inkább James Bondok. Nem mellesleg, így valamire való akciókaraktert tényleg csak Bourne-t tudom hozni, más nem nagyon jut eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha nagyon kéne valakit mondani aki ma akciósztár akkor Jason Statham neve ugrik be.

 

 

A nyolcvanas évek legnagyobb, legütősebb, és legszőrősebb hátú akcisztárjáról, Chuck Norrisról nehogy megfeledkezzünk! :)

 

Az akcióban eltünt sorozatot rengetegszer láttam annak idején.KIugrik a vízből egy M-60-assal és kiírt egy teherautónyi katonát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No éppen ez az. Gondolkodni kell, hogy ki is léphetne a régi nagyágyúk helyére. Én még talán Vin Dieselt említeném aki úgymond a coolságával némi nosztalgiát ébreszt, de őérte se nagyon kapkodnak a stúdiók. Anno azért évente mindig volt egy-egy filmjük Slyéknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van pár TDK részlet. Belenéztem párba, persze csak óvatosan. K*rva nagy film lesz ez, most már biztos!!

 

Amikor Batman motorozik, és ahogy utat vág magának.... :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is Diesel ugrott be, csak nem írtam. Szerintem igazi laza arc. A Pitch Black -ben hatalmasat alakított.

 

Jaja. De valahogy az összes többi filmjéből lesüt az az érzés ami a kilencvenes évek eleji akciófilmeket jellemezte. Most nagyon kíváncsi leszek a Fast and the Furious negyedik részére. No és ott lesz még tőle a Babylon A.D. is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.