Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért ezek egy "kicsivel" többek egy társasjátéknál. És ha utánanézel akkor látod hogy a Cloverfieldnek nem volt ekkora kampánya. Persze nem az határozza meg a filmet hogy mekkora a hype-ja, csak ha szóba került akkor elfilóztam rajta.

 

Nekem a Terminátor 2 a kedvencem a trilógiából, valahogy minden a helyén van. A sorozatból csak a pilotot tudtam megnézni, annyira "B" kategóriás volt minden. Semmi Terminátor hangulat nem volt benne.

 

A Keresztapa szerintem a legtúlértékeltebb filmje a Ponyvaregény mellett. A világa nem vonz annyira, a Ponyvaregény az pedig tényleg csak ponyvafilm. Nincs benne semmi különösebb történés, van néhány jó duma, de ennyi.

 

 

Pontosan, ennek semmi köze a filmre adott véleményekre. :D

 

Egy alacsony költségvetésű sorozattól meg nem kell A kategóriát várni, másrészről nem tudod mit hagytál ki. :P Sőt, a második évfolyam állítólag sokkal durvább lesz.

 

Én nem is tudnék hirtelen "The Best movie" filmet mondani. :S Még a Csillagok háborúját se tartom legeslegnek, ámbár korszakalkotói mivoltában első helyen áll, de amúgy sztorija sablonos. Sok film/történet van ami nagyon tetszik, de nincs kimondottan A Legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én vagyok buta, de fel nem foghatom, mi értelme két film előtti várakozást összehasonlítani? Egyrészt semmit sem befolyásol, hogy a hülye, tömeghisztériára hajlamos amerikaiak mennyire várnak egy-egy filmet. Másrészről pedig, mielőtt nem láttuk a filmet, nem értem, miért kell olyan negatívan hozzáállni, mint teszi azt Oldie. Számomra felfoghatatlanok az ilyen kijelentések: "Jó film, de ennyi." Vagy hogy nem lesz olyan jó film, mint amit mondanak róla.

 

Meg kell nézni, el kell dönteni, hogy nekünk mennyire tetszik, az ilyen ranglistás baromságokat meg le kell tojni magasról, ennyi a lényeg.

 

 

Na most te miről beszélsz???? Hol álltam én hozzá bármihez is negatívan? :S

A Jó film, de ennyi meg ídézetösszegzés volt. Szerintem értelmezési zavarod van vagy nem tudom mi. És leírtam tisztán, hogy ezeknek az összehasonlításoknak semmi közük a film tartalmához. Ember, tanulj meg értelmezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este én is megnézem a Wall-E-t, remélem nem fogok csalódni.

 

A Terminátoros sorozattól pedig én nem T2 szintű akciókat vártam, elég lett volna a kissé horrorisztikus hangulat az első két részből. Ehhez pedig nem kellett volna sok pénz.

 

Legjobb film? Pár éve én biztos hogy a Star Wars-ot mondtam volna, de ma inkább felsorolnék 10-15 filmet minden rangsor nélkül (SW, Vissza a Jövőbe, Batman Begins, Forrest Gump, Mátrix, Gyűrűk Ura, Se7en, Óz, Múmia, Terminátor 2, stb..)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én vagyok buta, de fel nem foghatom, mi értelme két film előtti várakozást összehasonlítani? Egyrészt semmit sem befolyásol, hogy a hülye, tömeghisztériára hajlamos amerikaiak mennyire várnak egy-egy filmet. Másrészről pedig, mielőtt nem láttuk a filmet, nem értem, miért kell olyan negatívan hozzáállni, mint teszi azt Oldie. Számomra felfoghatatlanok az ilyen kijelentések: "Jó film, de ennyi." Vagy hogy nem lesz olyan jó film, mint amit mondanak róla.

 

Meg kell nézni, el kell dönteni, hogy nekünk mennyire tetszik, az ilyen ranglistás baromságokat meg le kell tojni magasról, ennyi a lényeg.

 

Oldi negatívan áll hozzá? Sorry, de én pont ellenkezőjét látom. Láttad volna pl hogy kiállt az Indy4 mellett másutt! :):)

Számomra ő az, aki maximálisan tud filmet várni. Emlékszem még a Cloverfield bemutatójának idejére. (én pl csak most fogom azt megnézni).

 

A jó film, de ennyi: szerintem nem negatív. Csak kicsit próbállja ellensúlyozni a világ legjobb filmje-mondatokat. Szerintem sem lesz az. Egyszerűen mert olyan nincs! Nem lehet a Keresztapát összehasonlítani a SW-al, vagy éppen a Wall-e-vel! Mindegyik kiemelkedik a maga műfajában, és emlékezetes. De van, akiknek nem tetszik egyik vagy másik. Van aki egekig emeli a Ponyvaregényt, másoknak az egy brutális förmedvény. Szerintem az, hogy egy film jó film, az inkább pozitív mint negatív:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este én is megnézem a Wall-E-t, remélem nem fogok csalódni.

 

A Terminátoros sorozattól pedig én nem T2 szintű akciókat vártam, elég lett volna a kissé horrorisztikus hangulat az első két részből. Ehhez pedig nem kellett volna sok pénz.

 

Legjobb film? Pár éve én biztos hogy a Star Wars-ot mondtam volna, de ma inkább felsorolnék 10-15 filmet minden rangsor nélkül (SW, Vissza a Jövőbe, Batman Begins, Forrest Gump, Mátrix, Gyűrűk Ura, Se7en, Óz, Múmia, Terminátor 2, stb..)

 

Nem is rossz ez a felsorolás:) Énrám pl az Equilibrium nagyobb hatást tett, mint a Mátrix. Gyűrűk ura mindenképp benne van, a már említett Volt egyszer egy Amerika, és méééég sok egyéb. És nálam sincs rangsor. Mondjuk hogy ez a bárhányszor megtudom nézni kategória.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batman őrülethez meg annyit, hogy olvastam pár hidegfejű kritikát is. Nem akkora nagy szám a film, hogy ennyit foglalkozzanak vele. Odakint amerikában máris átvette a hypeolást a Terminator Salvation, mely nagyon úgy nézz ki le fogja körözni ebből a szempontból a Batmant. Tuti, hogy Headger halála okozta a hype nyolcvan százalékát, amúgy nem foglalkoztak volna vele ennyien premier előtt.

De persze majd a T4 bemutatójakor fog eldőlni, hogy kettőjük közül melyik is hozta meg a hozzá fűzött reményeket. A Batman már bizonyított. Jó film, de ennyi.

 

Oldie, ne sértegess szerintem, nem adtam rá okot... Az értelmezésem, köszöni szépen jól van, bár lehet, hogy inkább a tiéddel van gond, ha támadásnak értelmezted az előző hozzászólásomat.

 

A "jó film, de ennyi" sajnos remekül kifejezi egyesek hozzáállását a TDK-hoz, köztük a tiédet. Nem te vagy az első, aki úgy ír itt róla, hogy a hozzákötődő Hype-hoz hasonlítgatja, és azt mondogatja, hogy túlságosan is túl van értékelve, nem ott lenne a helye, ahol van, és hogy CSAK egy jó film. Ahogy Ody is kérdezte, már bocs, de nem ez lenne a lényeg? Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak a filmről, köztük a túlőrült Hype-osok, és a "hidegfejű kritikusok"... nehogy már a TDK hibája legyen, hogy sok ember túlértékeli. Az a baj, hogy mindenegyes pozitív TDK értékelést egyesek támadásnak vesznek, mintha ezzel más filmeket bántanánk, pedig nem erről van szó, egyszerűen várjuk a movie-t, szeretnénk megnézni, és bízunk benne, hogy jó lesz. Nem kell az év filmjének lennie, nem kell Batman jelmezben és Jokeres Pezz-cukorral a kezünkben megnézni, és nem érdekel, ha a mellettem ülő húsz ember így (vagy épp nem) nézi meg a filmet, én csak élvezni akarom, hogy az embereknek tetszik, és ezáltal jobban várom a filmet.

 

És sem a hidegfejű kritikusok értékelése nem érdekel (akikre érdekes módon mégis adsz, holott szavaid szerint csak személyes vélemény után ítélkezel...) sem a félőrült Batman rajongóké. Majd ha megnéztem a filmet, eldöntöm, mennyire jó, de az biztos, hogy - ellentétben sokakkal - nem az előzetes várakozáshoz fogom mérni, hanem a saját igényszintemhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is rossz ez a felsorolás:) Énrám pl az Equilibrium nagyobb hatást tett, mint a Mátrix. Gyűrűk ura mindenképp benne van, a már említett Volt egyszer egy Amerika, és méééég sok egyéb. És nálam sincs rangsor. Mondjuk hogy ez a bárhányszor megtudom nézni kategória.

Én egy pár hete láttam csak az Equilibriumot, és hatalmas film. Csak végig olyan érzésem volt hogy alig telt el 10 perc, olyan rövidnek tűnt. Mondjuk valamivel többet is ki lehetett volna hozni a sztoriból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi negatívan áll hozzá? Sorry, de én pont ellenkezőjét látom. Láttad volna pl hogy kiállt az Indy4 mellett másutt! :):)

Számomra ő az, aki maximálisan tud filmet várni. Emlékszem még a Cloverfield bemutatójának idejére. (én pl csak most fogom azt megnézni).

 

A jó film, de ennyi: szerintem nem negatív. Csak kicsit próbállja ellensúlyozni a világ legjobb filmje-mondatokat. Szerintem sem lesz az. Egyszerűen mert olyan nincs! Nem lehet a Keresztapát összehasonlítani a SW-al, vagy éppen a Wall-e-vel! Mindegyik kiemelkedik a maga műfajában, és emlékezetes. De van, akiknek nem tetszik egyik vagy másik. Van aki egekig emeli a Ponyvaregényt, másoknak az egy brutális förmedvény. Szerintem az, hogy egy film jó film, az inkább pozitív mint negatív:)

 

 

No ez az amikor az ember még a sorok közt is olvas és tökéletesen megérti a mondanivalómat. :) Igaz már mi elég régóta ismerjük egymás ízlésvilágát. :)

És nekem csöppet sem menő más kedvenc filmjeit lehúzni, ha nem tetszik akkor azt írom, hogy nem tetszik, mint pl a Faun labirintusa pedig itt szinte majd mindenkinek bejött. :) Nekem nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, ne sértegess szerintem, nem adtam rá okot... Az értelmezésem, köszöni szépen jól van, bár lehet, hogy inkább a tiéddel van gond, ha támadásnak értelmezted az előző hozzászólásomat.

 

A "jó film, de ennyi" sajnos remekül kifejezi egyesek hozzáállását a TDK-hoz, köztük a tiédet. Nem te vagy az első, aki úgy ír itt róla, hogy a hozzákötődő Hype-hoz hasonlítgatja, és azt mondogatja, hogy túlságosan is túl van értékelve, nem ott lenne a helye, ahol van, és hogy CSAK egy jó film. Ahogy Ody is kérdezte, már bocs, de nem ez lenne a lényeg? Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak a filmről, köztük a túlőrült Hype-osok, és a "hidegfejű kritikusok"... nehogy már a TDK hibája legyen, hogy sok ember túlértékeli. Az a baj, hogy mindenegyes pozitív TDK értékelést egyesek támadásnak vesznek, mintha ezzel más filmeket bántanánk, pedig nem erről van szó, egyszerűen várjuk a movie-t, szeretnénk megnézni, és bízunk benne, hogy jó lesz. Nem kell az év filmjének lennie, nem kell Batman jelmezben és Jokeres Pezz-cukorral a kezünkben megnézni, és nem érdekel, ha a mellettem ülő húsz ember így (vagy épp nem) nézi meg a filmet, én csak élvezni akarom, hogy az embereknek tetszik, és ezáltal jobban várom a filmet.

 

És sem a hidegfejű kritikusok értékelése nem érdekel (akikre érdekes módon mégis adsz, holott szavaid szerint csak személyes vélemény után ítélkezel...) sem a félőrült Batman rajongóké. Majd ha megnéztem a filmet, eldöntöm, mennyire jó, de az biztos, hogy - ellentétben sokakkal - nem az előzetes várakozáshoz fogom mérni, hanem a saját igényszintemhez.

 

 

Már ne haragudj de akkor istenítsem mert ez jön be a rajongóknak? Ettől leszek tuti, mert én is már a megnézése előtt az egekig magasztalom?

Ugyan. :)

Tartom az előzetes véleményem, hogy érzésem szerint ennek a filmnek nem ott a helye mint ahogy azt az imdb tükrözi. Majd nézd meg pár hét elteltével hová kerül. :) A Wall-E is nagyon bekeményített, magasabb átlagot hozott mint a Sötét Lovag, na és most hol áll? Persze most jöhet az, hogy teljesen más kategória a kettő és ez igaz. Nem is fogom rangsorolni őket. Személyes véleményt meg tőlem akkor fogsz olvasni ha megnéztem a filmet. De addig nekem ez a film csak egy a sok közül. Semmi több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy pár hete láttam csak az Equilibriumot, és hatalmas film. Csak végig olyan érzésem volt hogy alig telt el 10 perc, olyan rövidnek tűnt. Mondjuk valamivel többet is ki lehetett volna hozni a sztoriból.

 

 

Nekem is nagy kedvencem. :) Én a végét érzem kicsit kapkodósnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagy kedvencem. :) Én a végét érzem kicsit kapkodósnak.

 

Igen, kicsit hogy is mondjam, hamar elvágták a végét! :):):) Ez a film amúgy nekem arra példa, hogy lehet az a film is jó, amit nem reklámoznak agyon, hanem csak úgy valaki(esetemben a tesóm) szól, hogy: Te, látta egy filmet. Eddig nem is hallottam róla, de ez a film, ezt látnod kell!

(és millen igaza volt!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wall-E is nagyon bekeményített, magasabb átlagot hozott mint a Sötét Lovag, na és most hol áll? Persze most jöhet az, hogy teljesen más kategória a kettő és ez igaz. Nem is fogom rangsorolni őket. Személyes véleményt meg tőlem akkor fogsz olvasni ha megnéztem a filmet. De addig nekem ez a film csak egy a sok közül. Semmi több.

Magasabb átlagot?A TDK 9.7-es átlagott hozott napokig, és már két hete az első helyen áll, a Wall-E pedig csak a 7. helyre jutott be, és onnan csökkent le. Meg se közelítette a TDK pontjait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Én talán istenítem? Ha találsz egy olyan hsz-t, amit én írtam, és istenítettem benne a TDK-t megnézés ELŐTT, akkor majd gratulálok, mert elárulom: nincs ilyen hozzászólásom. Csupán hagyom, hogy a hűvös "lerántom magam a földre, mert nem is lesz ez olyan jó film" hozzáállás helyett magával ragadjon egy kicsit a várakozás hangulata.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Faun labirintusa pedig itt szinte majd mindenkinek bejött. :) Nekem nem.

Nekem sem :)

 

TDK: Oldi véleményén vagyok, lehet, hogy überalles film, de amíg nem láttam, addig csak annyival nő ki a többi film közül, hogy ezt moziban akarom látni (de a Múmiát, a Wall-E-t, a Hankockot és a The Clone Warst is :) ). Hogy jobb-e a Keresztapánál, az ízlés kérdése. Imádom a Godfather trilógiát, mégis jobbnak tartom a Jurassic Parkot. De ez sem több vagy meghatározóbb vélemény, mint az IMDb helyezése (az emberek többsége szerintem túlértékelik a listákat).

 

Ja, az is biztos, hogy Oldi "csak egy jó film" kifejezése nem negatív, sőt, egyet értek vele. Ennél több nem is kell. És már láthatatlanban is jó filmnek titulálni, az miért lenne negatív. A "csak" szó miatt? Hát láthatatlanban csak nem fog mást mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a Csillagok háborúját se tartom legeslegnek, ámbár korszakalkotói mivoltában első helyen áll,

Bizony. Amit ma Hollywood nyomat (filmek 90%-a, hype és minden marketing), annak az SW a kiindulópontja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből a vitából nekem leginkább az jön le, hogy mennyire szereti itt mindenki a filmeket, ami meg abszolút összehozza a társaságot az esetleges "ki mint vélekedik egy még nem látott film milyenségéről" kérdésben mutatott véleménykülönbség ellenére. :)

 

Én is ahhoz a véleményhez csatlakozok, hogy egy film akkor jó, ha tetszik, és hogy teszik-e vagy sem, azt csak akkor tudhatjuk meg, ha megnézzük. És hogy miért tetszik, az teljesen változatos lehet, és az a jó, ha az ember az adott műfaj erényeit keresi egy adott filmben, és nem egy másik műfaj érdemeit kéri rajta számon. :) Egy kalandfilm legyen kalandos, egy akciófilm akciódús, egy romantikus filmben legyen jó a szerelmi téma, egy sci-fiben meg legyen elég tudomány és fantasztikum stb. Persze a legjobb filmek azok szvsz, amelyek jól ötvözik több műfaj jegyeit, mert azok eleve több vonal mentén is meg tudnak hódítani, és több rétegben is lehet őket élvezni (és erre az utóbbira rögtön jó példa az SW :)).

 

A TDK-ra visszatérve pedig én azt mondom, hogy várhatóan jó film lesz, de ezt nem a nagy nézőszám miatt gondolom, hanem mert itt minden esély megvan rá: jó volt az előzmény, jók a színészek, jó a rendező és jó a történet (már amennyit én tudok róla :)). A nagy közönségsiker az én várakozásaimat visszaigazolja, de ennyi. Aztán majd a moziban eldől, hogy valós érték született-e, vagy csak jó volt a hivatalos és a gondviselés által kreált sajnálatos marketing.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes dogok ezek a listák és a kritikák. Akármennyire is 'lenézzük' ezt a műfajt, azért valljuk meg jól esik ha más is tud értékelni egy olyan filmet ami nekünk tetszik. De persze ezen túl nem határoz meg semmit. Ha így lenne, most ez az oldal se lenne, mert utálnám a 'prequeleket' hisz ez a trendi még mindig. Szóval én azt mondom meg kell találni az egyensúlyt a kritika és a saját vélemény között. Az előbbi csak egy lehetséges kvótát állít fel, a végleges ítélet a saját agyamban születik amint a filmet nézem. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magasabb átlagot?A TDK 9.7-es átlagott hozott napokig, és már két hete az első helyen áll, a Wall-E pedig csak a 7. helyre jutott be, és onnan csökkent le. Meg se közelítette a TDK pontjait.

 

 

Ha jól tudom 9,6-al nyitott, igaz a rá szavazók aránya kevesebb volt mint a Sötét lovag esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, az is biztos, hogy Oldi "csak egy jó film" kifejezése nem negatív, sőt, egyet értek vele. Ennél több nem is kell. És már láthatatlanban is jó filmnek titulálni, az miért lenne negatív. A "csak" szó miatt? Hát láthatatlanban csak nem fog mást mondani.

 

 

Ezt úgy tűnik egyeseknek nehéz felfogni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kicsit hogy is mondjam, hamar elvágták a végét! :):):) Ez a film amúgy nekem arra példa, hogy lehet az a film is jó, amit nem reklámoznak agyon, hanem csak úgy valaki(esetemben a tesóm) szól, hogy: Te, látta egy filmet. Eddig nem is hallottam róla, de ez a film, ezt látnod kell!

(és millen igaza volt!)

 

 

Ehhez még hozzátenném, hogy sok olyan film van amit sokan leértékelnek, de mégis akad bennük egy-két momentum ami miatt érdekesnek tűnhet. Hogy példát is mondjak, nekem pl kimondottan tetszik az Időgép című film (2002). A hangulata szerintem remek, mégis nincs nagy sikere a nézők között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez még hozzátenném, hogy sok olyan film van amit sokan leértékelnek, de mégis akad bennük egy-két momentum ami miatt érdekesnek tűnhet. Hogy példát is mondjak, nekem pl kimondottan tetszik az Időgép című film (2002). A hangulata szerintem remek, mégis nincs nagy sikere a nézők között. :)

 

 

Láttam és tetszett! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt úgy tűnik egyeseknek nehéz felfogni.

 

Bizony nehéz, mert a "csak" szó igen visszás. Mégegyszer mondom, arról nem tehet a film, hogy ilyen Hype van körülötte. Ha jó filmnek várod, akkor nem azt kéne írni, hogy "csak egy jó film", hanem valami ilyesmit: "az biztos, hogy jó film lesz, de majd kiderül, mennyire." Máris eggyel kevesebben értik félre.

 

Arról ne haragudj, nem én tehetek, hogy kétértelműen fogalmazol, utána meg az én értelmezési képességeimet kritizálod, immáron másodjára, holott te fogalmazol pontatlanul, és a TDK ellenérzésre meg alaposan rájátszol azzal, hogy egy másik film várakozásához hasonlítod, ami szerinted sokkal nagyobb (érdekes, a Cloverfieldnél - ami szerinted ennél nagyobb várakozást produkált - nem nagyon bíráltad a felfokozott hype-ot, kíváncsi lennék, vajon miért a TDK-t tiszteled meg ezzel?). Szerintem nemcsak az én hibám, hogy félreértettem.

 

De innentől az egész off, szóval fölösleges is folytatni.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony nehéz, mert a "csak" szó igen visszás. Mégegyszer mondom, arról nem tehet a film, hogy ilyen Hype van körülötte. Ha jó filmnek várod, akkor nem azt kéne írni, hogy "csak egy jó film", hanem valami ilyesmit: "az biztos, hogy jó film lesz, de majd kiderül, mennyire." Máris eggyel kevesebben értik félre.

 

Arról ne haragudj, nem én tehetek, hogy kétértelműen fogalmazol, utána meg az én értelmezési képességeimet kritizálod, immáron másodjára, holott te fogalmazol pontatlanul, és a TDK ellenérzésre meg alaposan rájátszol azzal, hogy egy másik film várakozásához hasonlítod, ami szerinted sokkal nagyobb (érdekes, a Cloverfieldnél - ami szerinted ennél nagyobb várakozást produkált - nem nagyon bíráltad a felfokozott hype-ot, kíváncsi lennék, vajon miért a TDK-t tiszteled meg ezzel?). Szerintem nemcsak az én hibám, hogy félreértettem.

 

De innentől az egész off, szóval fölösleges is folytatni.

 

 

Itt csak te értetted félre ezt az egészet. Sőt, az ellenkezőjét visszhangzod amit én mondtam. Részemről ennyit ennek a vitának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No erre marha kíváncsi leszek.

 

"Bob Shaye és Michael Lynne, a New Line alapító producerei Isaac Asimov Alapítványának megfilmesítésébe kezdenek. A két producernek ez az első projektje azóta, hogy a New Line a Warner Bros. stúdió részévé vált. A producerpáros "Unique Features" címen évente csak két-három különleges produkciót alkotna. Mivel az Alapítványt 2011-re tervezik elkészíteni, a szoros üzleti kapcsolat egyből egy három éves projekttel indul.

 

Az Alapítvány film alapja Asimov Alapítvány trilógiája lenne, és a mostani tervek szerint az első epizódot vinnék filmre. "Az az álmunk, hogy világszerte meghozzuk az emberek kedvét újra a történethez" - fogalmazott Shaye, az egyik ötletadó. Megfogalmazása szerint abszolút geopolitikai aktualitása lesz a filmnek, hiszen a történet birodalmak tündökléséről és hanyatlásáról szól. "Ugyanakkor ez nem az a forgatókönyv, amit fél év alatt össze lehet dobni." - magyarázta a hosszú távú projektet. "

 

forrás: mozinet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is. :)

 

Ez körülbelül annyira lehetetlen munka mint a Gyűrűk Ura megfilmesítése. Remélem nem cseszik el, bár nem tudom, hogy hogyan lehetne ebből élvezetes filmet csinálni. Elvégre nem a mozgalmasságáról híres a történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.