Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt akár én is írhattam volna mert én is csütörtökön néztem a TéDéKá-t és ezt a trélert adták előtte plusz én is lestem egy jó nagyot azon hogy Max-et milyen címmel akarják a honi mozikba küldeni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem, hogy egy rendező filmjét ki és milyen indíttatások alapján vágja szanaszét? Akkor forgassanak ők filmet.

Gondolom hogy beférhessen az alacsonyabb besoroláshoz, mivel nagy bevételkiesést jelent egy korhatáros film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom hogy beférhessen az alacsonyabb besoroláshoz, mivel nagy bevételkiesést jelent egy korhatáros film.

Ha jó a film akkor a besorolás nem igazán riasztó. Lásd TDK. Nem hiszem, hogy PG-13 -nál erősebb lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Babylon AD esetében nem a korhatárral lett volna gond, hanem inkább azzal, hogy a rendező teljes elképzelését a történet kibontakoztatásáról tették tönkre, nyavajás húsz perc miatt, amit a vágások alatt nyertek.

Hja, és amúgy a Wolverine is sutába dőlni látszik, mert ott meg a totál hátteret vágták ki a Fox emberei a rendező tudta nélkül aki egy igen erős darkos háttérrel akarta volna leforgatni a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Fox egy rettenetesen szemét és baromira pénzsóvár társaság. Náluk nincs olyan, hogy a "rendező filmje", olyan van, hogy a "Fox filmje". Húsz perccel hosszabb, mint ahogy tervezték? Ki nem tojja le? Húsz perccel kurtítják. Túl véres, és emiatt korhatáros lesz? Se baj, utasítják a rendezőt, hogy csinálja meg úgy, hogy ne legyen véres. Túl sokáig készül a film, mert a Fox eleve elcseszte az egész előkészületet? Se baj, rákenik az egészet arra a rendezőre, akit eleve bábnak akartak, és aki ennek ellenére nem hagyta magát és lelkiismeretesen filmet faragot az addigi WC-tölteléknek sem jó anyagból. A Fox magasról tesz a rendezői elképzelésekre, a film minőségére, csak legyen film és lehessen jó sok moziba bemutatni. Nem csodálom, hogy David Fincher elküldte őket az ősi mesterséget űző édes anyjukba, míg Lucas azon túl, hogy kicseszett velük, a TCW-t jól ki is ragadta a kezükből.

Persze a többi stúdiót sem kell félteni, de szerintem jelenleg Hollywoodban a sok szemét közül a Fox a legszemetebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem unják még az emberiséget kiírtják, a Földet elpusztítják témát?

Őszintén? Én nem unom, olyan jókat lehet rajtuk szórakozni sokadszor is, és persze azon is, hányféle változatban képesek ezt tálalni elénk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No itt a teljes cikk, kiemelve a lényeget, magyarul:

 

 

Értetlenül áll mindnenki a 20th Century Fox sorozatos rossz döntései előtt, a rajongók csakúgy mint a rendezők. Nézzük, milyen remek dolgok kerültek napvilágra mostanában:

 

Kezdjük rögtön a Watchmen-es történettel, nagyon részletezni nem akarom, (az eddigi sztorit elolvashatjátok ITT), de rengeteg embert sikerült maguk ellen fordítani az arrogáns, kompromisszumokat teljesen elutasító viselkedésükkel.

 

Gavin Hood, az X-Men Origins: Wolverine rendezője is csak a fogát tudta csikorogtatni, amikor egy hatalmas, a film hangulához remekül illő, sötét és nyomasztó díszletét teljesen átdesignoltatta Tom Rothman (a Fox egyik igazgatója) világosabb és vidámabb színekre. Tette méghozzá úgy, hogy a rendező éppen pár napig távol volt, és sem telefonon, sem egyéb módon nem közölte vele szándékát.

 

A napokban fakadt ki Mathieu Kassovits, a Babylon AD rendezője is, akinek a ügyvédek hada szakadt a nyakába a forgatáson, én mindenbe beleszóltak. "Esélyem sem volt rá, hogy akár egyetlen jelenetet is úgy készítsek el, ahogy a forgatókönyvben volt, vagy ahogy én elképzeltem. Rossz producerekkel, és rossz partnerekkel voltam körülvéve, borzalmas volt." - nyilatkozta. A film egyébként Maurice Georges Dantec, az adaptáció eredeti könyvének (Babylon Babies) írójánál is leverte a biztosítékot: "Merő erőszak és hülyeség az egész film. Olyan, mintha egy rossz epizód lenne a 24-ből."

 

A következő hír pedig a The Silver Surfer spin-off körül forog. Az első hírek arről szóltak, hogy a filmet Alex Proyas (Én, a robot) fogja rendezni, viszont ő kijelentette, hogy ez kizárt dolog. Megkérdezték, hogy miért: "A 20th Century Fox miatt. Az Én, a robot után megfogadtam hogy soha többet nem dolgozok velük."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagközi Invázió: Martalóc

 

Nos, üssetek agyon de nekem bejött a film, még a csúfos hibái ellenére is. A sztori szerintem jó volt, a szatirikus hangvétellel se volt semmi gond, csak hát némiképp valahogy a ritmus hiányzott a filmből a 21. század trükkjeivel egyetemben. Így kaptunk egy elég erős Oldscool mozit.

A Martalócot valahová az első és a második rész közé tenném, de sokkal közelebb az elsőhöz. Jobb is kisülhetett volna belőle az tény. Azért ilyen költségvetés ellenére is születtek már jó trükkökkel teletűzdelt filmek. Pl Serenity vagy éppen a Cloverfield. Ezekre a filmekre se jutott több pénz, mégis nagyságrendekkel élvezetesebbek a trükkjei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagközi Invázió: Martalóc

 

Nos, üssetek agyon de nekem bejött a film, még a csúfos hibái ellenére is. A sztori szerintem jó volt, a szatirikus hangvétellel se volt semmi gond, csak hát némiképp valahogy a ritmus hiányzott a filmből a 21. század trükkjeivel egyetemben. Így kaptunk egy elég erős Oldscool mozit.

A Martalócot valahová az első és a második rész közé tenném, de sokkal közelebb az elsőhöz. Jobb is kisülhetett volna belőle az tény. Azért ilyen költségvetés ellenére is születtek már jó trükkökkel teletűzdelt filmek. Pl Serenity vagy éppen a Cloverfield. Ezekre a filmekre se jutott több pénz, mégis nagyságrendekkel élvezetesebbek a trükkjei.

 

 

Dehogy ütünk agyon.Legalább neked tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagközi Invázió: Martalóc

 

Nos, üssetek agyon de nekem bejött a film, még a csúfos hibái ellenére is. A sztori szerintem jó volt, a szatirikus hangvétellel se volt semmi gond, csak hát némiképp valahogy a ritmus hiányzott a filmből a 21. század trükkjeivel egyetemben. Így kaptunk egy elég erős Oldscool mozit.

A Martalócot valahová az első és a második rész közé tenném, de sokkal közelebb az elsőhöz. Jobb is kisülhetett volna belőle az tény. Azért ilyen költségvetés ellenére is születtek már jó trükkökkel teletűzdelt filmek. Pl Serenity vagy éppen a Cloverfield. Ezekre a filmekre se jutott több pénz, mégis nagyságrendekkel élvezetesebbek a trükkjei.

Nekem is tetszett, csak nem annyira, hogy még egyszer megnézzem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy relatíve sokat járok moziba, még egyetlen Moziünnepen sem vettem részt. Akkor valahogy sosem értünk rá. Pedig minden évben el akarok menni...

Tavaly párommal próbát tettünk. Hát egy életre elment a kedvem az ünneptől. Előrendelni nem lehet, a sor kilométeres....áhhh

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi múlt évben simán beültünk több filmre is. Egyedül az Ocean 13-nál voltunk úgy, hogy az utolsó öt jegyet vittük el, amely egy kicsit rossz sorba szólt. De az már a nap végi film volt, és már hullák voltunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi múlt évben simán beültünk több filmre is. Egyedül az Ocean 13-nál voltunk úgy, hogy az utolsó öt jegyet vittük el, amely egy kicsit rossz sorba szólt. De az már a nap végi film volt, és már hullák voltunk.

Budapesten???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.