Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem az. Lehet róla véleményt formáli nyugodtan. Csak Cameron kíváncsi vagyok hogyan tálalja majd a távoli jövő környezeti problémáit. Talán normálisan és emészthetően nyomja elénk :)

Szerintem a Wall-E is normális és élvezhető volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, az előzetes tesztanyagok levetítésén fakadó pozitív kritikák meghozták a döntést. :D

Hát, a tervek amúgy is megvoltak, Bale is eleve három részre írt alá szerződést, a Halcyon is már a legelején bejelentette, hogy siker esetén mindeképpen trilógia lesz. Végül is, most már minek megvárni a premiert. Láthatatlanba is látszik, hogy annyi ember fog betódulni a mozikba (terminator fanaticok, Bale fanaticok, sci-fi fanaticok :P ), hogy abból még három T film is kijönne :P

Mekkora blama lenne, ha mégis hasalna a film :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, a tervek amúgy is megvoltak, Bale is eleve három részre írt alá szerződést, a Halcyon is már a legelején bejelentette, hogy siker esetén mindeképpen trilógia lesz. Végül is, most már minek megvárni a premiert. Láthatatlanba is látszik, hogy annyi ember fog betódulni a mozikba (terminator fanaticok, Bale fanaticok, sci-fi fanaticok :D ), hogy abból még három T film is kijönne :P

Mekkora blama lenne, ha mégis hasalna a film :clap:

 

Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogják összehozni 2011-re a T5-öt, amikor a The Caped Crusader is arra az évre van beígérve? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogják összehozni 2011-re a T5-öt, amikor a The Caped Crusader is arra az évre van beígérve? :clap:

Hm... igaz, a mai világban lehetetlen, hogy 1-1,5 év alatt két film is elkészüljön ugyanazzal a szereplővel... ez szinte teljesen kizárt. Pláne, hogy a Batman harmadik felvonásáról még minden információ erősen túlzó pletyka csupán (a címe is). Sőt, hogy David Goyer ("társíró") idézzem: "Az egész baromság, úgy ahogy van."

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljunk meg. Egy filmet azért leforgatnak 3-4 hónap alatt.Utána már "csak" a számítógépes trükkök vannak, meg talán egy utóforgatás.

Statham is nyomja mostanában. Death race és transporter 3.

 

Simán meg lehet csinálni egy színésszel 3 filmet egy év alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljunk meg. Egy filmet azért leforgatnak 3-4 hónap alatt.Utána már "csak" a számítógépes trükkök vannak, meg talán egy utóforgatás.

Statham is nyomja mostanában. Death race és transporter 3.

Igen, erre céloztam én is, csak kicsit gúnyosabb hangnemben :)

Statham filmjeit elnézve, ő akár évi 5-10-re is képes lenne :evil:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utána már "csak" a számítógépes trükkök vannak, meg talán egy utóforgatás.

Meg a vágás, a zene, a képi beállítások, a promóció, a hangok, az utószinkron, a besorolás (jobb esetben a film elkészülte után dől el), a tesztvetítések (ha van), az utángyártás és a terjesztés (de tuti kihagytam még valamit).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a vágás, a zene, a képi beállítások, a promóció, a hangok, az utószinkron, a besorolás (jobb esetben a film elkészülte után dől el), a tesztvetítések (ha van), az utángyártás és a terjesztés (de tuti kihagytam még valamit).

 

Igen, de ezekhez már nem kell a színész.Forgathat már más filmet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ezekhez már nem kell a színész.Forgathat már más filmet is.

A promócióhoz (sajtónak interjúk, világkörút kampánnyal) és az utószinkronhoz azért még kell. De ennek ellenére a lényeg, hogy még így is bőven lehet egy évben, két-három, sőt, még ennél is több filmet leforgatni (attól függően, milyen filmet forgatnak és abban kit kell eljátszani). Szóval egyáltalán nem lenne meglepő, ha a Batman 3. része és a Terminator 5. része egyazon évben lenne bemutatva, de ennek annyi az esélye, mint, hogy hétvégén megnyerjem az 5-ös lottót :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A promócióhoz (sajtónak interjúk, világkörút kampánnyal) és az utószinkronhoz azért még kell. De ennek ellenére a lényeg, hogy még így is bőven lehet egy évben, két-három, sőt, még ennél is több filmet leforgatni (attól függően, milyen filmet forgatnak és abban kit kell eljátszani). Szóval egyáltalán nem lenne meglepő, ha a Batman 3. része és a Terminator 5. része egyazon évben lenne bemutatva, de ennek annyi az esélye, mint, hogy hétvégén megnyerjem az 5-ös lottót :evil:

Állítólag Nolan már jövő évben elkezdené forgatni a The Caped Crusadert. Akkor az talán már 2010-ben a mozikba kerülhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Nolan már jövő évben elkezdené forgatni a The Caped Crusadert. Akkor az talán már 2010-ben a mozikba kerülhet.

A "jövő évben" elég tág fogalom, pláne, ha még egy "állítólag" is tartozik hozzá. 2009. december 31. is jövő évben lesz :evil: Meg mind a Beginst, mind a TDK-t három év alatt rakták össze, szóval nem hiszem, hogy majd a harmadik részre máséfl évet hagynának.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még be sem mutatták a Terminator Salvation-t, de máris bejelentették a Terminátor 5-öt 2011.

Ennek nem szabad azért bedölni. Manapság ez az egyik legtöbbet használt marketing-húzás. Minden nagyobb filmnek azelött bejelentik a folytatását, meg hogy milyen csudára tetszik mindenkinek mielött bemutatnák, ezzel probálva pozitiv sajtóvisszhangot kelteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek nem szabad azért bedölni. Manapság ez az egyik legtöbbet használt marketing-húzás. Minden nagyobb filmnek azelött bejelentik a folytatását, meg hogy milyen csudára tetszik mindenkinek mielött bemutatnák, ezzel probálva pozitiv sajtóvisszhangot kelteni.

Már a Transformers 3-at is bejelentették 2011-re. Tényleg előre isznak a medve bőrére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deadpool magyar neve a Holtbiztos? ;) még sosem hallottam.

Az új Csodálatos Pókember (Ultimate Spider-Man) sorozat 63. és 64. számában szerepelt. Ott Holtbiztosnak fordították le. 2002 óta pedig a Marveles képregényfilmeknél úgy látszik figyelembe veszik a magyar fordítást. De majd meglátjuk jövőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

volt benne egy jó ötlet is
Melyik?

Spoiler:

Az hogy a debella küklopsz robisáskákból állt?
Még mindig érdekel! ;)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mit olvastam a mozimagazin.hu-n.

 

A Sun Online értesülései szerint Eddie Murphy írta alá a szerződést Rébusz szerepére a Batman 3-ra.

Állítólag Gotham lesz a Batman 3 címe. 2010-ben kerül majd a mozikba. Batman Christian Bale, és most kapaszkodjatok... Robin Shia Labeouf lesz.

Erősen kacsaszagú.

Bár az Eddie Murphy-s Rébusz poszteren halálra röhögtem magam. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.