Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pokolfajzat 2.

 

Nos, elégé vegyesek a gondolataim. Összeségében nem igazán tetszett a film, de vitathatatlan, hogy voltak tetszetős jelenetek, mozzanatok a filmben. :D Egyrészről jó kis koeografált küzdelmek voltak a herceg részéről, másrészről a sztorivezetés...nos.....tele volt hiányossággal. Ez a hiányosság leginkább a feelinget érinti, ami az első részben megvolt. Ott valahogy minden karakternek megvolt a maga kis szerepe, hogy kibontakozhasson, átérezhető legyen a jelleme. Node itt....?

Nekem valahogy hiányosságom támadt.

Mindazonáltal a beszólások jópofák maradtak, a díszletek remekek voltak, viszont Del Toro-tól továbbra sem jönnek be ezek a " szeműket rossz helyen" viselő karakterek. Ez a Faun labirintusában sem tetszett.

Sajnálom, hogy ez első részben szereplő ügynökgyerek itt már nem szrepelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit visszatérve a Terminator Salvation-os képekre, főleg John Connor katonai cuccos fotójára....

Szóval a világégés után hol készítik ezeket a speckó egyenruhákat? :D Az eddigi filmregényekben remekül leírják, hogy különböző posztóanyagokból, zsákokból csinálják maguknak a ruhákat, node ez a fekete cuccos azért elégé modern nemdebár? :D

Klasz amúgy a stukker is. :D Érdekes a gránátvető csőve. :D

Ez egy szabvány, az USA hadserege által használt fekete ACU (Army Combat Uniform). Gondolom ugyanott találták, ahol a kezében szorongatott M4-est, és a cső alá tett XM-26 LSS-t is. Semmi modern nincs benne. 2004-ben, amikor a T3-ban eljött a világégés, már rég használták ezt (az 1990-es évek elején vezették be a BDU mellé).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy szabvány, az USA hadserege által használt fekete ACU (Army Combat Uniform). Gondolom ugyanott találták, ahol a kezében szorongatott M4-est, és a cső alá tett XM-26 LSS-t is. Semmi modern nincs benne. 2004-ben, amikor a T3-ban eljött a világégés, már rég használták ezt (az 1990-es évek elején vezették be a BDU mellé).

Csak nehogy a Plázák is túléljék az atombombatámadásokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, azok talán nem, de az olyan katonai létesítmények, mint a NORAD, vagy az a bázis, ahol Johnék rejtőztek, azért esélyesek.

Tudom Dzséjt. :D Annyira nem is gondolom komolyan ezt az egészet, csak érdekesek a regények olvasása után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom Dzséjt. :D Annyira nem is gondolom komolyan ezt az egészet, csak érdekesek a regények olvasása után. :D

Az egyszeri civilek viselhetnek zsákruhát :D

Mondjuk furcsa, hogy a regények ilyeneket állítanak, mert a T1-ben Kyle, a T2-ben John is rendes BDU-t viselt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy az! Azt már kinéztem magamnak, és igen, Rock'N'Rolla a címe, ha jól emlékszem.

Én ugyan egyetlen Guy Ritchie-filmet sem láttam eddig, de ennek már a címe is tetszik (mármint angolul). :D Kicsit utánanéztem a sztorinak, az is érdekesnek tűnik - szerintem megnézzük. :lol:

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szó szó lesznek az évben nagy durranások. (vagy legalábbis sok filmet annak szánnak). Amit a legjobban várok talán a Terminator: Salvation. Szuper jónak ígérkezik. De pl. az X-men 4. -re is nagyon kíváncsi vagyok, csakúgy mint a Wolverine eredettörténetre.

Spoiler:

X-men 4: Küklopsz mégsem halt meg. :lol: Sőt, az előzetes hírek szerint ő fogja azt az űrt betölteni, amit Farkas kihagyása teremtett. (én ennek, mint Küklopsz rajongó különösen örülök.)

 

Azután lesz még itt Dragon Ball: Evolution című film is. Hát ez lol. Nagy érdeklődéssel várom, hogy a kultikus rajzfilm hogyan működik majd élőszereplőkkel. Meg azt is, hogy egy szimpla "verekedjünk látványosan" stílusú film hogyan fog muzsikálni a kasszáknál.

 

Számotokra melyik film(ek) volt(ak) a 2008-as favorit(ok)? És csalódás(ok) ?

 

2008-ban nálam az év filmje A sötét lovag, a Resident Evil: Degeneration és a Wanted volt.

 

És az év csalódása: hát.... a Pokolfajzat 2. nagyon nem tetszett, bár igaz nem is vártam mást, mert már az első sem jött be.

Amitől viszont sokat vártam és nem igazán hozta a szintet, az nálam a Szállító 3. és a Múmia 3.

Előbbi egész egyszerűen nevetséges, utóbbi meg túl erőltetett. (amikor még a jetik is megjelennek, hát az a megalol gagyi)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma láttam a trailerét az Ausztrália előtt, és az bejött.

Húgival néztünk meg fent említett filmet. Nekünk tetszett, bár előtte inkább vegyes kritikákat olvastam (na jó, kb. hármat :D, abból is három a rosszabb vélemény felé hajlott), így aztán próbáltam nem sokat várni attól függetlenül, hogy már 2007 óta vártam ezt a filmet. Az eleje kicsit idegesítő volt, főleg, hogy a narrátor bennszülött kisfiú töri a szöveget, és Nicole Kidman meg pláne az idegeimre ment, de csak egy kis ideig. Utána oké volt az egész. Az igaz, hogy hosszú, és majdnem két sztori egy filmben, de szerintem jól megfért egyben az egész történet, egyáltalán nem éreztem egy percig sem, hogy elnyújtott volna, vagy akár egy percig is unalmas lett volna. Szó sincs erről. De azért egy nagyon pici hiányzott hozzá, hogy az év filmje legyen kedvenc rendezőmtől. No majd máskor :lol:

Ritkán osztályzok, mert nehezen tudok egy filmet beosztályozni, de erre legyen most 8/10.

Ezen az Ausztrálián gondolkodtam már, de még nem olvastam róla semmit, így jelenleg még bizonytalan státuszban áll. De a véleményed biztató. :D És amúgy milyen kategóriába sorolnád, MissKarrde? Kalandfilm, romantikus film, avagy ezek vegyesen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szó szó lesznek az évben nagy durranások. (vagy legalábbis sok filmet annak szánnak). Amit a legjobban várok talán a Terminator: Salvation. Szuper jónak ígérkezik. De pl. az X-men 4. -re is nagyon kíváncsi vagyok, csakúgy mint a Wolverine eredettörténetre.

 

 

 

X-men 4: Küklopsz mégsem halt meg. :lol: Sőt, az előzetes hírek szerint ő fogja azt az űrt betölteni, amit Farkas kihagyása teremtett. (én ennek, mint Küklopsz rajongó különösen örülök.)

 

 

Azután lesz még itt Dragon Ball: Evolution című film is. Hát ez lol. Nagy érdeklődéssel várom, hogy a kultikus rajzfilm hogyan működik majd élőszereplőkkel. Meg azt is, hogy egy szimpla "verekedjünk látványosan" stílusú film hogyan fog muzsikálni a kasszáknál.

 

Számotokra melyik film(ek) volt(ak) a 2008-as favorit(ok)? És csalódás(ok) ?

 

2008-ban nálam az év filmje A sötét lovag, a Resident Evil: Degeneration és a Wanted volt.

 

És az év csalódása: hát.... a Pokolfajzat 2. nagyon nem tetszett, bár igaz nem is vártam mást, mert már az első sem jött be.

Amitől viszont sokat vártam és nem igazán hozta a szintet, az nálam a Szállító 3. és a Múmia 3.

Előbbi egész egyszerűen nevetséges, utóbbi meg túl erőltetett. (amikor még a jetik is megjelennek, hát az a megalol gagyi)

A Rozsomák (Wolverine) filmre én is kíváncsi vagyok.

Viszont X-men 4 egy jó darabig még nem lesz. A Wolverine esetleges sikeressége után beindítják Az X-men Origins: Magneto filmet. Valószínűleg Holtbiztos (Deadpool) és Gambit önálló filmeket kapnak. Az X-men 4 helyett valószínűleg X-men: First Class lesz.

 

 

Ha lesz X-men 4 abban a főgonosz valószínüleg Apokalipszis lesz.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég vegyes :D Romantikus végig, az eleje kaland, a második fele háborús :D Remélem, ha megnézitek, fog tetszeni, legalább is egy délutáni kikapcsolódás erejéig :D

Ebből az összeállításból végül is jó is kisülhetett. :D Bár ott van pl. a Pearl Harbour - arra is hasonlót lehetne kis jóindulattal elmondani úgy röviden, és az nagyon nem tetszett. A japánok légicsapása, a háború, ahogy bemutatták, rendben volt, de maga a történet, és ahogy a színészek eljátszották... :lol: Alig bírtam végignézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikai pszicho

 

Végre megnéztem, teljesen végig. Hatalmas film! :D Ennyire beteg filmet! Nagyon szépen felvezette a ismerős sémát melyet már más film is felhasznált, de nem is ez a lényeg.

Azt a sok h*lye sznobot én is simán feltrancsiroztam volna :D:lol:

 

 

A Barlang

 

Ez a csajos változat volt.

Nálam valahogy egyenértékű a másikkal, amiben a Harmadik műszakos tűzoltógyerek játszik. Inkább vicces volt mint félelmetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikai pszicho

 

Végre megnéztem, teljesen végig. Hatalmas film! :D Ennyire beteg filmet! Nagyon szépen felvezette a ismerős sémát melyet már más film is felhasznált, de nem is ez a lényeg.

Azt a sok h*lye sznobot én is simán feltrancsiroztam volna :D:lol:

 

Én e film nézése alatt könyveltem el Christian Bale-t egy átkozott jó színésznek. És néztem ezt akkor, mikor még nem volt Batman, csupán csak Bateman :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, ez mehetne a Zene topicba is, de én mégis ide teszem fel. :) Nézni és hallgatni kell, más nem számít.

Kirk Lazarus szavaival élve: Clint Eastwoodnak simán fog gyünni az Oscar bácsi. ;)

Szúrós tekintet, hónaljgatya, meg egy Gran Torino....

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét Lovagot jelölték a legjobb film Oscarra! (mellesleg szerintem teljesen megérdemelten)

http://odeon.hu/hir.phtml?id=4403

Szerintem meg nem. Egy Oscaros filmnek ennél jóval többet kéne tudnia. ;) Érzésem szerint legalábbis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sötét Lovagot jelölték a legjobb film Oscarra! (mellesleg szerintem teljesen megérdemelten)

http://odeon.hu/hir.phtml?id=4403

Ööö... a hír szerint nem arra, az Oscar jelöltjei később jönnek ki ;)

Mivel a Golden Globe jelöltek között nincs a TDK, így kevés az esélye az Oscaros jelölésre is, hiába szerepel itt a jelöltek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a hír azt mondta, hogy a Producerek jelöltei majdnem biztosan ott lesznek az Oscar gálán a legjobb film kategóriában. ;)

Azt mondta, de nem 100%, és ebben benne van, hogy nem biztos, amit én arra is alapozok, hogy a másik fontos díj jelöltjei között meg nincs ott, így én kevesebb esélyt adok neki :) Nem a film ellen beszélek, csak latolgatom az esélyeket :)

Írhatjuk azt, hogy kit érdekelnek ezek a díjak, de attól még beszédtéma és latolgatunk illetve drukkolunk mi is a kiszemeltjeinknek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Über terminator spoiler

 

 

Spoiler:

Kijöttek új Terminator játékfigurák, és elég spoileresek,

 

Pl a film egyik nagy meglepetése lesz, hogy Connor csapatában az egyik manusz cyborg lesz. De nem a Marcus, hanem egymásik,.Kép is van az utóbbi trailerből kiollózva:

 

solidertc3.jpg

 

Forrás:

http://chud.com/articles/articles/17622/1/...URES/Page1.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.