Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valami linket tudnál adni, hogy hol olvastad? Batman pletykák jönnek mennek, mindenféle "hivatalos" hírek vannak, sose lehet biztos az ember.

http://www.kepregeny.net/?p=3584

A DC 2009/01 cikkben olvastam. Csak egy kis rész fglalkozik vele az 1. oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sully! Mikorra várható az első avatar trailer?

Elvileg március végén, a Monsters vs Aliens 3D-s animációs film előtt..

Cameron mondta ezt december közepén valami konferencián, hogy akkor már jó lenne valamit mutatni a közönségnek. Csak sajna a vizál effektekkel bíbelődik a Weta, nincs kész annyi képanyag, hogy az ember összecsinálja magát a látványtól ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg március végén, a Monsters vs Aliens 3D-s animációs film előtt..

Cameron mondta ezt december közepén valami konferencián, hogy akkor már jó lenne valamit mutatni a közönségnek. Csak sajna a vizál effektekkel bíbelődik a Weta, nincs kész annyi képanyag, hogy az ember összecsinálja magát a látványtól ;)

A mai világban már nehéz lesz összecsinálni magunkat a látványtól, de azért ennél a filmnél megvan rá az esély. :) Érdekes, hogy a Weta csinálja az effekteket és nem az ILM. Cameron nagy haverja Lucasnak, és eddig még mindig az ILM -el dolgozott ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai világban már nehéz lesz összecsinálni magunkat a látványtól, de azért ennél a filmnél megvan rá az esély. ;) Érdekes, hogy a Weta csinálja az effekteket és nem az ILM. Cameron nagy haverja Lucasnak, és eddig még mindig az ILM -el dolgozott ha jól tudom.

 

Érdekes is, de a barátság nem szakadt meg ,ugyanis Lucas járt is a forgatáson Spilbergel kézen fogva, és megfigyelte az új technikákat , amiket Cameron és a Weta alkalmazott. Hátha felhasználja később hehe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes is, de a barátság nem szakadt meg ,ugyanis Lucas járt is a forgatáson Spilbergel kézen fogva, és megfigyelte az új technikákat , amiket Cameron és a Weta alkalmazott. Hátha felhasználja később hehe :)

Áááááá Lucas már csak személyes, kis költségvetésű filmeket fog készíteni. ;) Én mondjuk örülnék neki. A THX nagyon jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Cameron azért választotta a WETA-t, mert a karakter animációit, és a motion capture technikáikat nagyon vérprofinak tartja, plusz az új-zélandi bagázs szerintem még olcsóbban is dolgozik, mint az ILM, és az adókedvezmények stb stb. mind jól jöttek, mert a büdzsé így is iszonyatos magas, 250-300 milló dollárról beszélnek illetékesek..

Nagy trükkök felemésztik a pénz javarészét, mert a noname színészeknek nem sok a gázsijuk, max Weavernek.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez racionális. Lucas is azért forgatta Ausztráliában az utolsó két SW-t. Megérte neki elutazni a világ másik felére. LOL!

 

Mióta is készíti a filmet? Egyébként azt mondják, hogy a Titanic rekordját egy sci-fi -nek esélye sincs megdönteni. Mondjuk manapság szerintem egy filmnek sincs esélye. Más világot élünk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

95 óta folyamatosan készülőben van, de 2005-ben indultak be komolyabban a munkálatok, 2006-ban tesztelte az új kamerarendszert , és gyűjtötte maga köré a csapatot, 2007 januártól jelentették be hogy forog a film, egészen 2008 februárig. Forgattak Los Angelesben, Californiában pár helyen. Hawaii szigeteken és javarészt Új-Zélandon...

Aztán azóta utómunkák folynak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harry Potter rajongó ismerősőm is elvárta volna már a 18as karikát, de legalább egy felnőtt folytatást...

Nem is tudom, ha a még gyerekfilmnek számító HP2-ben ott rohangásztak az óriáspókok (életemben egyszer néztem végig azt a jelenetsort, és soha többé nem fogom), akkor a HP6-ra sem szükséges a 18-as karika. Valahogy most nem rémlik az utolsó jelenetek egyikén kívül más, ami igazán szörnyes és borzasztós lenne, de a sztori nagy része kicsit másabb lefolyású a többi résznél, mivel főként Voldi múltját ismerjük meg emlékekből, a sztori többi részében pedig megy a szokásos suli élet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a trailerekben általában össze-vissza vannak a jelenetek :D Szóval lehetne vele melózni :D

Szívem, semmi melójuk nem lenne :) Csupán trailer címszó alatt kidobnák a filmet két perces jelenetekben az elejétől a végéig sorjában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pont azt csípem a Potterben, hogy részről-részre felnőttesebb és darkosabb lesz. Remélem nem szakítják meg ezt a szép ívet.

De ezt nem is lehet túl sokáig fokozni, egy ponton túl már túlzás volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg? :)

 

 

Az utolsó könyvben többen halnak meg mint a John Ramboban. :D

 

 

 

Oks, de nem olyan vérgőzös képsorokban fogják tenni, mint a Ramboban :D Nem csaka mennyiség számít :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívem, semmi melójuk nem lenne :) Csupán trailer címszó alatt kidobnák a filmet két perces jelenetekben az elejétől a végéig sorjában. :D

Úgy kéne, bár az már baromi feltűnő lenne :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként azt mondják, hogy a Titanic rekordját egy sci-fi -nek esélye sincs megdönteni. Mondjuk manapság szerintem egy filmnek sincs esélye. Más világot élünk.

 

Ez képtelenség is szinte, hiszen az internetnek köszönhetően rengeten töltenek filmeket, amint 1997-ben még nem tehetett meg az emberiség.

 

De Cameron gondolt erre is, ha év végére bejön az embereknek a 3D-s technika, akkor dupla annyi bevételt kaszál, mint a hagyományos mozikban szerzett jegybevétel, hisz az árak is majd kétszeresek egy IMAX 3D.s moziba vagy Real3D teremben :)

Nemhiába forgott ez 3Désen.

 

Plusz ez azért fantasy is lesz rendesen, mert mégicsak valami fantázia világba csöppenünk, ahol 3 méteres kék lények és egyebek mászkálnak. Tényleg olyan Sw feeling, de majd kiderül mennyire.

Ráadásként a női nézőket is meglehet hódítani ezzel a filmel, mert Cameron nagyon ért a szerelmi szál bemutatásához, és az Avatarban is lesznek hasonlók.

Sigourney Weaver furcsa mód ezt monda a fimről egy korábbi interjúban: Annyira drámai ,méy érzésű romantikus filmel lesz dolgunk, mellette kapunk egy kemény sci-fi akciót űrlényekkel és sok fegyverrel :D

Tehét mindkét tábor, féfri nő, megkapja a magáét a filmtől ...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy a jegyárak nagysága nem kompenzálja a a vásznak csekély számát. Mert azért 3D mozi még elég kevés van.

Pontosan. Annyi idő meg nincs, hogy behozzák a mozik a lemaradást. Igaz, a sorozatosan elkészült 3D-s filmek idei rohama, fel fogja rázni az állóvizet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy némi romantikus szál mennyire tudja majd a női nézők szemszögéből elviselhetővé tenni a keményebb jeleneteket. :) Párszor már a páromnak is javasoltam, hogy a kompromiszum jegyében nézzünk meg egy romantikus-horrorfilmet. :D Lehet, hogy most itt lesz rá az alkalom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy a jegyárak nagysága nem kompenzálja a a vásznak csekély számát. Mert azért 3D mozi még elég kevés van.

Amerikában év végére elérheti a bűvös 3000-et is, de lehet a gazdasági válság közbeszólhat. Európában is updételik a mozikat.

De el kell telnie 2-3 évnek hogy szépen kifejlődjön ez az egész.

 

És a nagy igazság manapság: a folytatások mindig többek kaszálnak. Ha sikeres lesz az Avatar, az Avatar 2 már robbanhat egy igazán nagyot, Titanic nagyságrendekbe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.kepregeny.net/?p=3584

A DC 2009/01 cikkben olvastam. Csak egy kis rész fglalkozik vele az 1. oldalon.

 

Köszi, de sajna ez is csak pletyka, mert a nagyobb mozis oldalakon nem nagyon találkoztam a hírrel..De hátha igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a WB is szánalmas és csak a profitra hajt, nem csak a Fox

Elvileg a Harry Potter utolsó könyvei elég darkosak és felnőttesek már.

Erre meg az új Harry Potter mozi PG besorolást kapott. Hát ez vicc komolyan! Azaz korhatár nélküli. Jesszusom, ez nem jó jel...

http://www.aintitcool.com/node/39688

 

Harry Potter rajongó ismerősőm is elvárta volna már a 18as karikát, de legalább egy felnőtt folytatást...

De komolyan, hogy lehetne HP film 18 éven felüli? Ilyen címkét igazi mészáros, vérben tocsogó, rémálmokat okozó, vagy full szex filmekre adnak, és a maradék HP könyvek egyike sem ilyen. Darkos, de csak épp annyira, ami a célközönségnek is fogyasztható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Harry Potter

Spoiler:

Igaz, de pl a 6. könyv iszonyat sötét, állandó halálhírek, gyilkosságok, a vége...stb, és mint láthattuk a trailerből elég sötét lesz, erre jön a 7. könyv, ami annyira nyomasztó h csak 1x olvastam el és az egészet sötétben képzelem el. :)

Szóval jó kis film lesz az. :D

Nagini kijön az öreg hölgy "testéből". :D áááá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HP:

 

De mondjuk az igaz, hogy egész más olvasni valamiről, mint totál ugyanazt látni egy filmen is...

Én ennek ellenére remélem, hogy nem csinálnak belőle rémfilmet, mert azzal agyoncsapnák az egészet, mert ez végül is egy ifjúsági regénysorozat, ha jól tudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen én se várok el 18-as karikát, de a már meglévő darkos Pg-13-as felnőttesebbre belőtt szintet ledegralálják Pg szinte, ami kb annyit tesz, hogy a 6 éves is megnézheti nyugodt szívvel..

Ez csak aggodalomra ad okot nálam. Plusz a rendező is megmondta, hogy ennél a résznél még komolyabbra veszik a képi világot. Na tess..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom erre, hogy várjuk ki a végét. :) Ha Rowling szándékai szerint megy (márpedig mindegyik filmnél aktívan ott volt), akkor a folyamatos hangulati borulátás biztosított, ahogy a könyvekben is megvan az átmenet, de nem lesz nézhetetlen az fiatalabb tizenéveseknek sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009-es IMAXOS felhozatal USA-ban. Csak nézzétek, jobbnál jobb filmek..

http://www.premiere.com/List/The-Must-See-...-Movies-of-2009

 

2009-es Magyar IMAX felhozatal:

Szafari 3D - a Dél-Afrikai kaland

 

Wild Safari 3D - the South African adventure

 

Színes, magyarul beszélő természerfilm (45') :D:):D :D

http://www.imaxbudapest.hu/filmek/wildsafari

Szánalmaas.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, de sajna ez is csak pletyka, mert a nagyobb mozis oldalakon nem nagyon találkoztam a hírrel..De hátha igaz.

Már hónapok óta folyamatosan csak cáfolgat Nolan, bár az se normális aki elhitte hogy Eddie Murphy-t beválogatják a harmadik részre.

Az 5 halottal kapcsolatban lehet hogy félreértettek valamit, nem emlékszek ilyesmire, csak arra hogy még ő se tudja az 5 ember kilétét. A kettő eléggé kizárja egymást. :)

 

Amúgy az egy méretes balek lenne aki 18-as karikát adna egy HP-filmre, komoly dollár(száz)millióktól esnének el. Az más kérdést hogy egy PG nem éppen egy ígéretes besorolás, még a TDK is PG-13-at kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009-es IMAXOS felhozatal USA-ban. Csak nézzétek, jobbnál jobb filmek..

Minden elismerésem a magyarországi forgalmazónak. Perfect tönkrevágja az itteni IMAX mozit.

Ezek után meg ne csodálkozzanak ha a Real D meg a Dolby3D terme sora elhapolja előle a bevételeket.

Szánalmas.....Jól mondtad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.