Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jók ezek az Avataros arcok. :) Én remélem, hogy mozgásban fognak igazán ütni és teljességgel megkülönböztethetetlen lesz a valóditól. De most felvetődik a kérdés, hogy akkor most valódi színészek is játszani fognak, vagy csupán az arcukat adják ezeknek a szereplőknek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók ezek az Avataros arcok. :) Én remélem, hogy mozgásban fognak igazán ütni és teljességgel megkülönböztethetetlen lesz a valóditól. De most felvetődik a kérdés, hogy akkor most valódi színészek is játszani fognak, vagy csupán az arcukat adják ezeknek a szereplőknek? :)

Ah, csak a pandorai helyszín lesz számítógép álltal generált virtuális világ. Főleg a na'vik,. A belső helyszíneken(űrhajók, kolóniák) ahol emberek mozognak, ott valós színészek szerepelnek majd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robnál csak az arc volt az, mert ahhoz a jelenethez ennyire volt szükség. Másrészről meg szerintem mindegy, hogy ruha vagy páncél van az illetőn, a lényeg a mozgásdinamikán van főleg egy CGI karakternél, az pedig már így is kitűnően meg van valósítva. Szóval nem tudom, hogy Cameron mennyit fog ehhez még pluszban hozzárakni, minden esetre örülnék neki ha valóban "tök durva" lenne az amit megcsinált. :)

Egy arcot lecserélni kissé más dolog, mint egy teljes CGI alakot megalkotni. Általában csak a digitalizált fényképet helyezik el. A lényeg meg szvsz az arcjátékon és testbeszéden van, amit egy full CGI ember képtelen hitelesen előadni. Ezért is használják előszeretettel a motion capture-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt meg Avatar technika infó, ahogy a fotorealisztikus arcokat heggesztik. Én meg nem mondanám, hogy ez nem igazi. Szerintem teljesen valóságosak.

Szépnek szép, de azért fotorealisztikusnak nem mondanám. Főleg hogy egy kicsi széttömörített képről van szó, aminek a hibái csak hd-ben jönnének ki.

 

Akit érdekel, az első hivatalos Transformers 2 plakát.

Nem valami izgalmas, de jobb mint a semmi.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miféle hibák jönnek ki HD-ben egy állóképnél? Erre kíváncsi vagyok, amikor elvileg pixelről-pixelre ( bőrpólusról-bőrpólusra) alkotják meg a CGI karaktert ha jól tudom.

Nem is inkább hibának mondanám őket, csak arról van szó hogy nagyobb felbontáson előjönnek azok az eredetitől eltérő változások, amik kisebb felbontáson jobban elvesznek. Ha ez a lenti kép se 100%-osan fotorealisztikus, akkor hd-ban ezek az eltérések felnagyítódnak.

 

 

Más:

A TDK egyik producere olyasmit nyilatkozott, hogy el kell különítenünk a színészeket a szerepüktől, tehát Joker még visszatérhet. Ami szerintem óriási hiba lenne, több szempontból is. Amikor Katie Holmes-t cserélték le, az is lehúzott egy keveset a TDK élvezetéből, pedig ő nem is alakította valami emlékezetesül Rachel-t. Erre meg itt van Ledger Joker-e, aki sokak szerint minden idők legjobb főgonosza, és Oscar-esélyes is az alakítás, hát őt is lecserélnék. HATALMAS hiba lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért továbbra is úgy vélem, hogy ha ez így ahogy lent kinéz a képeken és a filmben mozgás közben sem támad gyanú arra, hogy ez bizony nem eredeti akkor kalapom emelem. :) De végeredményben ha csak erről szóla a reform akkor azért még nem fogok hanyatvágódni. Ehhez hasonlatos karakterket már azért így vagy úgy, de láthatunk mozivásznon. :)

De most már tényleg jöhetne az Avatar trailerje, hogy némiképp rálátásunk legyen a tényleges dolgokra, mégha nem is 3D-ben fogjuk egyenlőre látni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TDK egyik producere olyasmit nyilatkozott, hogy el kell különítenünk a színészeket a szerepüktől, tehát Joker még visszatérhet. Ami szerintem óriási hiba lenne, több szempontból is. Amikor Katie Holmes-t cserélték le, az is lehúzott egy keveset a TDK élvezetéből, pedig ő nem is alakította valami emlékezetesül Rachel-t. Erre meg itt van Ledger Joker-e, aki sokak szerint minden idők legjobb főgonosza, és Oscar-esélyes is az alakítás, hát őt is lecserélnék. HATALMAS hiba lenne.

Ez több mint hiba, ez bűn! Már Holmes- nál is érezhető a hiány de Ledgernél?? Elment az eszük?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért továbbra is úgy vélem, hogy ha ez így ahogy lent kinéz a képeken és a filmben mozgás közben sem támad gyanú arra, hogy ez bizony nem eredeti akkor kalapom emelem. :) De végeredményben ha csak erről szóla a reform akkor azért még nem fogok hanyatvágódni. Ehhez hasonlatos karakterket már azért így vagy úgy, de láthatunk mozivásznon. :)

De most már tényleg jöhetne az Avatar trailerje, hogy némiképp rálátásunk legyen a tényleges dolgokra, mégha nem is 3D-ben fogjuk egyenlőre látni. :)

 

Még kb 2 -3 hónap és itt lesz az a trailer. De még így is 11 hónap az amcsi premier... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más:

A TDK egyik producere olyasmit nyilatkozott, hogy el kell különítenünk a színészeket a szerepüktől, tehát Joker még visszatérhet. Ami szerintem óriási hiba lenne, több szempontból is. Amikor Katie Holmes-t cserélték le, az is lehúzott egy keveset a TDK élvezetéből, pedig ő nem is alakította valami emlékezetesül Rachel-t. Erre meg itt van Ledger Joker-e, aki sokak szerint minden idők legjobb főgonosza, és Oscar-esélyes is az alakítás, hát őt is lecserélnék. HATALMAS hiba lenne.

 

Szegény Nolan meg azt akarta, hogy Joker több Batman filmben is szerepet kapjon..Azért nem nyírta ki, mint ahogy azt Burton tette, ami szerintem óriási hiba volt.

 

Nekem tetszik maga a karakter, amit Nolanék megalkottak...Plusz ha találnak egy hozzá hasonló fiatal tehetséget, akkor egye fene..Ha felrakják rá a sminket, a változás nem lesz annyira drasztikus, mint Holmes és Maggie esetében..

De lehet hogy csak 10 perc jut neki a folytatásban. Kellenek azért majd új ellenségek is. Batman amúgy is benne van a slamasztikában rendesen. Onnan hogy fog talpra állni, és a város lakók becsületét visszanyerni, az érdekes lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy bocsesz ha ennyit pofázok az Avatarról, szóljatok ha sokat dumcsizok róla :)

Star Wars filmek óta erre vágyom az az igaziság. Egy ilyen intergalaktikus fantasyra, remélem megértitek :)

Semmi gond, dumálj csak róla sokat, legalább nem kell máshonnan infókat szedni :) :)

Egy jó kis fantasyt szerintem a nagy többség simán értékel innen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak arra céloztam, hogy ha lehetne se csinálnák meg. Az előszereplőket nem kell helyettesíteni.

Gollam :) Azt a karaktert nem igazán lehetett volna élőszereplősen megcsinálni :) Bár itt kilóg a lóláb, mert volt mögött emberi teljesítmény is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gollam :) Azt a karaktert nem igazán lehetett volna élőszereplősen megcsinálni :) Bár itt kilóg a lóláb, mert volt mögött emberi teljesítmény is.

Hát ennyi erővel akár Davy Jones-t is példának hozhattad volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépnek szép, de azért fotorealisztikusnak nem mondanám. Főleg hogy egy kicsi széttömörített képről van szó, aminek a hibái csak hd-ben jönnének ki.

 

Akit érdekel, az első hivatalos Transformers 2 plakát.

Nem valami izgalmas, de jobb mint a semmi.

Hm. Jól néz ki. Ez lenne a Fallen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről az Avatarról olyan sokat beszéltek. Mi ez? :) Már kezdi felkelteni az érdeklődésemet.

Ha Cameron rendezi, akkor rossz nem lehet.

Még épp időben vagy. :) Bár már folyik itt róla pár hónapja a beszélgetés. :) Talán majd JakeSully vagy Dzséjt ad neked egy linket amit én még az avpuniverzumról tudtam megnyitni és kizárólag az Avatarról szólt. Sajna már nem találom a hivatkozást azon a siteon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről az Avatarról olyan sokat beszéltek. Mi ez? :) Már kezdi felkelteni az érdeklődésemet.

Ha Cameron rendezi, akkor rossz nem lehet.

Itt van minden fontos info, meg ide kerülnek az új Avatar hírek is.

http://filmuniverzum.avpuniverzum.hu/?cat=39

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg még örülnék, ha az új Star Trek is fogyasztható lenne, igazi közönségkedvenc, látványos kalandos izgalmas, és jönnének a további folytatások :)

És akkor lenne pár sci-fi, amit az évek során lehetne várni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.