Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mi az, lefújták az Avatart? Három napja semmi hír róla. :P

Úgy hirlik, hogy az egyik készitője szerint botrányosan gyenge. És most annyira lefoglalja a stábot és a stúdiót, hogy elhallgattassák, hogy senki nem ér rá a marketinget tovább vinni. De állitolag napok kérdése és megoldodik az ügy. Még csak az nincs eldöntve hogy eztán egy diszletes vagy egy CGI-s szakember nevezze az évezred filmjének... állitolag kő-papir-ollóval döntenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mintha rossz hírt várnánk, de a hiányérzet az bizony hiányérzet :D

Még egyetlen rossz hírt nem hallottam róla senkitől se. És már rég nem olyanok istenítik, akik dolgoztak a filmen, tehát nem fizetik őket, hogy szépeket mondjanak, mint filmes szakemberek, egytől egyik Avatar fanatikus lett fél Hollywood.

 

Legeslegfrisebb hír meg az, hogy David Fincher (Alien3, Hetedik, Harcosok Klubja, Benjamin Button) az Avatar forgatásán járt ,és tetszett neki, amit látott.

Pont ő, akinek ha jól tudom Cameron anno beszólt, mert szerinte elcseszte az Alien 3-at..

Tehát ha már neki is tetszik, aki innentől nincs miről beszélni...

Az Avatar tényleg jó film lesz :P:P:P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banki meló

 

Hatalmasat csalódtam a filmben. Pozitív értelemben. :P Statham újabb remekműve a Halál Futam előtt/ nekem után. :P Mondjuk nem tartom nagy színésznek, de ezek a karakterek jól állnak neki.

 

Ugyanígy vagyok Statham-el én is.Baromi bírom a karaktereit és egyben filmjeit is.A mai Van Damme.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá. Kezdik forgatni a Red Tailst!

 

Producerek: Rick McCallum és Charles Floyd Johnson

Rendező: Anthony Hemingway (The Wire, Battlestar Galactica)

Író: John Ridley

 

szereplők: Cuba Gooding Jr. , Terrence Howard, Bryan Cranston, Nate Parker, David Oyelowo (The Last King of Scotland)...

 

Várjuk szeretettel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne szórakozz Zohannal

 

Ritkán adok pontszámot filmnek de ennek tízből százat adok. Hatalmas ;)

Kár, hogy sokan lehúzzák, de én azt mondom sznob ne ilyen filmet nézzen. ;) A Trópusi vihar után a következő zseniális vígjáték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne szórakozz Zohannal

 

Ritkán adok pontszámot filmnek de ennek tízből százat adok. Hatalmas ;)

Kár, hogy sokan lehúzzák, de én azt mondom sznob ne ilyen filmet nézzen. :D A Trópusi vihar után a következő zseniális vígjáték.

Miért lenne sznobság nem szeretni ezt a Zohant? Neked a sznobok a mániáid..

Én 20 perc után kikapcsoltam, pedig a Trópusi vihart dvd-n is megvettem. Nem kicsit jobb az utóbbi szerintem, sokkal jobban bejön a humora.

 

Ha langyos fodrász akkor Brüno. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az új Terminator film PG-13 as besorolást kapott. Semmi vér, erőszakos halál, szenvedés és durvulás, na meg csúnyaszavak is mellőzve. Most képzeljük el ezt egy háborús helyzetben ami a jövőben játszódik a gépek ellen. Vicc kategória sajna. Kár érte. Eddig az összes Terminator film 18-as besorolást kapott...

 

termiantorpizzahut.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lenne sznobság nem szeretni ezt a Zohant? Neked a sznobok a mániáid..

Én 20 perc után kikapcsoltam, pedig a Trópusi vihart dvd-n is megvettem. Nem kicsit jobb az utóbbi szerintem, sokkal jobban bejön a humora.

 

Ha langyos fodrász akkor Brüno. :D

A filmhez tartozó fórumokon olvastam el néhány véleményt és nekem tökéletesen az a benyomásom támadt, hogy a sznobok egész egyszerűen kifogásolják a poénokat, vagy egész egyszerűen nem is értik, mint paródiát. Ez számomra szánalmas kategória egy ilyen filmnél amit még csak magyarázni sem kéne. :D Sőt, viccet magyarázni az maga a szánalom. :D

Az értőbb közönség persze vágja a szitut. ;)

"HAMASZ tudakozó" ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az új Terminator film PG-13 as besorolást kapott. Semmi vér, erőszakos halál, szenvedés és durvulás, na meg csúnyaszavak is mellőzve. Most képzeljük el ezt egy háborús helyzetben ami a jövőben játszódik a gépek ellen. Vicc kategória sajna. Kár érte. Eddig az összes Terminator film 18-as besorolást kapott...

Ez mennyire száz százalék?

De akkor ezek szerint a Skynetet se felrobbantani fogják hanem csak simán kihúzzák a konnektort. (?) :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mennyire száz százalék?

De akkor ezek szerint a Skynetet se felrobbantani fogják hanem csak simán kihúzzák a konnektort. (?) :S

itt írják hogy hivatalos

Bezzeg még az első részben úgy köszönt a nézőknek a T-800-as, hogy kitépte egy punk szívét.

Most majd elfenekeli őket max ;)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.