Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/..._lesz_szalonna/

 

Phobos, nem késő még "férfinak" lenni és nem-et mondani. :D :D

Szerintem jobban jártok ha tényleg valami színvonalasabbat néztek meg. Ez a film írtó gagyi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem nem lesz Álom.net nézés, mert egyrészt szörnyű gagyi a film :D (eddig ez hogy nem tünt fel neki?) másrészt pedig van egyéb gondunk is... ;)

Alig akarom elhinni, hogy Minát érdekli ez a szemét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, megnéztem az armored előzetesét és tényleg jónak igérkezik, kösz, hogy felhívtad rá a figyelmemet. És milyen szereplőket tudott megkapni Mr. Nimród ;)

Szívesen! Engem is nagyon meglepett. Meg kell majd nézni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem nem lesz Álom.net nézés, mert egyrészt szörnyű gagyi a film ;) (eddig ez hogy nem tünt fel neki?) másrészt pedig van egyéb gondunk is... :D

Remek, hogy mégse mentek rá :D

Remélem, nem valami maradandó és súlyos gond :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, a frászt hozod rám. Napok óta semmi Avatar istenítés. Biztos vagy te benne, hogy jó lesz a film? :D

Kb négy napja nem tudtam fellépni az oldalra, ezért nem tudtam isteníteni nektek az AVATAR-t.

Nade majd a héten bepótolom az elmaradt istenítéseket :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Bay is izgatottan várja az AVATAR-t, derült ki egy friss interjúból.

Nagyon kíváncsi, mit hozott össze Cameron .

De ugye.. ki nem?

Mondjuk még vannak itt a fórumon emberkék, akiket sajna hidegen hagy totálisan :D:lol::D :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már azt várom amikor Özv. Slasztner Mihályné, Mucsajröcsögéről nyilatkozik a filmről. :D No az ő véleményét kicsit emberközelibbnek vélném. :D:lol::D

Ez év december végén az ilyen kisemberek is nyilatkozhatnak a filmről, mikor itthon bemutatják :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor egy kis aprócska AVATAR- Star Wars párhuzam

 

Na'vik kontra Jedik

Mindketten védelmezők, bölcsek és a békét részesítik előnyben. A jedik a galaxis védelmezői, a na'vik a Pandora bolygójét. A jedikkel az erő van, a na'vik is bírnak valami földöntúli képességben, ami legyen meglepetés :lol: És persze a na'vik is megelégelik a dolgokat, és a csúnya rossz embereket kikergetik a bolygóról.

 

Neytiri na'vi hercegnő a bolygóján (anyja Moha a na'vik királynője), SW-ben ott van Leia hercegnő. Mindkettő harcias, talpraesett

Jake Sully kontra Han Solo. Mindketten a hercegnőt akarják, és a vonzalmuk miatt (plusz egyéb okok) átállnak a lázadók/na'vik oldalára.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért érzek néhol némi erőlködő izomszagot :D De elfeljtetted a gonosz Birodalom - gonosz kormány és rohamosztag - tengerészgyalogság párhuzamot. :D

 

De jó ilyet attól olvasni, aki egyszer egy másik fórumon megpróbált rácáfolni azon kijelentésemre, hogy James Cameron nem alkotott még túl sok eredeti dolgot. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.