Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát ha pixelről pixelre akarod feldolgozni -mert ugye alaposnak kell lenni :D -, akkor oda több kell egy rekesznél. :D

Nagyon remélem lesz olyan jó a trailer, ami után az ember örömében a világ összes sörét megkívánja :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 éves koromban voltam ennyire bezsongva, amikor jött a Star Wars Episode 1. Akkor is elájultam az első trailer után a látványvilág miatt.

Most is kb ezt várom, itt is minden új lesz és szokatlan, eddig nem látott dolgokkal.

Az évek során értek csalódások, mint AvP filmek, meg örömök, Batman filmek, Gyűrűk ura stb, amiket még vártam függetlenül mindentől.

De ez az Avatar...Hat remélem méltó lesz mindenhez, amit elvárt tőle a világ. Hasson, üssön, és új rajongókat szerezzen magának.

 

Érdekes lesz megfigyelni hogy kb 1-2 év múlva ki fogja irtózatosan várni az Avatar 2-t. Vajon ki lesz rajtam kívül még rajongó, vagy legalább is kedvelője az Avatar univerzumnak :) Itt a fórumon :D :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 éves koromban voltam ennyire bezsongva, amikor jött a Star Wars Episode 1. Akkor is elájultam az első trailer után a látványvilág miatt.

Most is kb ezt várom, itt is minden új lesz és szokatlan, eddig nem látott dolgokkal.

Az évek során értek csalódások, mint AvP filmek, meg örömök, Batman filmek, Gyűrűk ura stb, amiket még vártam függetlenül mindentől.

De ez az Avatar...Hat remélem méltó lesz mindenhez, amit elvárt tőle a világ. Hasson, üssön, és új rajongókat szerezzen magának.

 

Érdekes lesz megfigyelni hogy kb 1-2 év múlva ki fogja irtózatosan várni az Avatar 2-t. Vajon ki lesz rajtam kívül még rajongó, vagy legalább is kedvelője az Avatar univerzumnak :) Itt a fórumon :D :D

Most még egyáltalán nem érdekel a film. De, ha mondjuk megnézem, és éppannyira fog tetszeni, mint a Star Wars, Batman, vagy Drizzt könyvben, akkor biztos én is úgy fogom várni a 2. részt, mint a messiást. :D Pl. most egy semmitmondó trailer, amely csak az Avatar címét írja ki, meg jön hozzá kb 5 másodperc képanyag, még nem hozna lázba. Egy 2. rész esetében már, ha rajongó leszek már ugrálni fogok örömömben, ha egy ilyet látok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most még egyáltalán nem érdekel a film. De, ha mondjuk megnézem, és éppannyira fog tetszeni, mint a Star Wars, Batman, vagy Drizzt könyvben, akkor biztos én is úgy fogom várni a 2. részt, mint a messiást. :) Pl. most egy semmitmondó trailer, amely csak az Avatar címét írja ki, meg jön hozzá kb 5 másodperc képanyag, még nem hozna lázba. Egy 2. rész esetében már, ha rajongó leszek már ugrálni fogok örömömben, ha egy ilyet látok. :D

 

Teljesen érthető , hogy még nem hoz lázba az egész. Egyenlőre csak én vagyok itt a lázas beteg köztetek :D

Nahát ha olyan kalandos lesz és látványos mint a Star Wars filmek, nagyon örülnék neki.

Ahogy Ody írta egy másik topikba a Star Wars EP1-ről. Leülnénk a tévé elé, és kikapcsolna minket, a világ minden baját elfelejtenénk, és abszolúte szórakoztatna . :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Made in Hungária:

 

 

Nagyon nagy film.Baromi jó zenével(a Hungária legendás zenéivel), retro-feelingel.Mondjuk én elfogult vagyok mert nagyon szeretem a Hungáriát és Fenyő Miki is kiérdemelte minden tiszteletemet.A '60-as években behozni ide a komcsi Magyarországra a rock and rollt nagy bátorságra vallott.A film is bemutatja azt az igazi korlátolt ideológiai ökörséget ami azt a kort jellemezte.

Tulajdonképpen annyira tetszett mint a Mamma Mia.Hey de lettem volna akkor fiatal.Akkor volt az igazi kimenni rock and rollra nem most.Mikor a rendőr ütött rajtad kettőt.

Ajánlom mindenkinek, de semmi ne legyen a tv és közted mert fel fogsz állni táncolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lesz megfigyelni hogy kb 1-2 év múlva ki fogja irtózatosan várni az Avatar 2-t. Vajon ki lesz rajtam kívül még rajongó, vagy legalább is kedvelője az Avatar univerzumnak :) Itt a fórumon :D:P

Reméljük a legjobbakat, és a többségünk majd nyálcsorgatva várja a 2. rész előzeteseit, képeit, stb :D

 

Star Trek.

No én is megnéztem tegnap :D Megjegyzem, nem voltunk sokan a moziban, mivel most mindenki az Angyalok és démonokra izzított :D

Remek film volt, nekem is nagyon tetszett, látványos, pörgős, minden, amit már előttem leírtatok, jó volt a sztori is, bár a kezdetnél picit húztam a szám, de aztán végül is az is belefért :D A zene nekem nagyon bejött, többször meghallgatom majd. Szerintem jól választották meg a színészeket is, egyikük sem volt rossz a maga karakterében.

 

Jó volt látni az öreg Spockot is :D Na de hogy diákok rögtön világot megváltanak, az is csak itt történhet meg :D

 

 

Na utána mi is húztunk az Angyalok és démonokra :D

A könyvet pár éve olvastam, így már eléggé elhalványult bennem, de ahogy haladt a film, eszembe jutott egy rakat momentum (kivéve a tettes, mert az totál kiesett :D). Ködös emlékeim szerint nem is igazán tértek el a könyvtől, de azt hiszem, nem fogok utánajárni, hogy ez valóban így történt-e, mert akkor csak kritizálni fogok :D Bár nem fogja megváltani a világot, remek kikapcsolódás volt. A hangulata nagyon bejövős. Amit sajnálok, hogy az elején a CERN-ben nagyon keveset vagyunk (nagyon szerettem ezt a részt a könyvben), de hát tulajdonképpen egy filmbe nem is fért volna több, nem állhatnak ott szegény szereplők kb. negyed órán át, és tudományos magyarázatokba fogjanak, ez filmen nem mutat jól :D És emiatt jutott eszembe, hogy igazából miért nem tud teljesen és igazán nagy filmes élmény lenni az Angyalok és vele együtt a tesófilmje sem (utóbbi még inkább nem): túl sok áltudományos vagy tudományos magyarázatokba kell bocsátkozniuk a karaktereknek, és ez abszolút nem tesz jót egy nyári látványos-nyomozós blockbuster filmnek. Legalább is érzésem szerint.

 

Nekem úgy rémlik, hogy a CERNben a tudóst maga a camerlengo ölte meg, de a filmben nem így volt. Vagy én emlékszem rosszul? :D Ennek azért még utánanézek.

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, jól sikerült a városon keresztül a rohanás a templomokhoz (városnéző túrázhatunk :D), és a finálé is kellően látványos és izgalmas :P A zene a szokásosat hozza, eléggé hajaz néhol A da Vinci-kódra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gettó Milliomos

 

Nos ez egy hibátlan film volt, egy nagyszerű romantikus és egyben drámai film az indiai nyomornegyed fiataljairól. Megdicsérném még a noname színészeket, a nagyszerű zenét, és a szép fényképezést. Megérdemelte az Oscarokat.

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Székely magyarok Star Trek kritkája

Megint egy "csodálatos" videókritika a romániai filmszakértőktől.

Ugyanaz a bagázs, akinek a Watchmen se tetszett.

Most az egyiknek az a baja, hogy Kirk iszik meg verekszik meg csajozik.. Kegyetlenek...Aki akar röhögni, vagy bosszankodni, az nézze meg :P

Pl a Gettó Milliomosra simán azt mondták, hogy sz@r..

Kb láttam tőlük (de minek) 3-4 videó kritikát, egyik film se tetszett nekik.

Látszik, hogy nagyon Hollywood ellenesek, vagy nem tudom, de nekik semmi se tetszik :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a kövi fél perces anyag a "Terminator: Salvation End Credits Tv spot" néven fog kijönni.
Én meg azt hogy a kövi szpot a stáblista előtti fel percet fogja bemutatni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gettó Milliomos

 

Nos ez egy hibátlan film volt, egy nagyszerű romantikus és egyben drámai film az indiai nyomornegyed fiataljairól. Megdicsérném még a noname színészeket, a nagyszerű zenét, és a szép fényképezést. Megérdemelte az Oscarokat.

10/9

A sors keserű fintora, hogy a film gyermekszereplői még mindig nyomorognak. Ennyit Hollywood segítőkészségéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.