Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem mostanság pár filmet.

 

Kaméleon:

Erről csak szuperlatívuszokban tudok beszélni.A magyar filmek között ez a number one.Nagy Ervin szenzációsan játssza a szélhámost, a helyszínek, a történetvezetés mind remek.Nagyon jó fordulatok vannak benne, és hálistennek a Valami Amerikával megkezdett úton jár azaz modern film, szemben mondjuk Mucsi Zoltán által fémjelzett filmekkel, amelyek ugye a kádári melósfilmek hangulatát viszik tovább.

 

Nyomozó:

Ez a magyar film már annyira nem tetszett.A története jó, de nem kellett volna belevinni művészi vonulatokat.Anger Zsolt meg nekem nagyon nem szimpi, a karakter amit játszott marhára idegesített.Ja igen és elég lassú film.Képileg viszont bejött, kicsit sötét ódon hangulata van.

 

Péntek 13(az új):

Ez nagyon nagy meglepetés volt, mégpedig pozitív értelemben(bár nem vagyok a remake-ek híve).A régi horror-filmekkel(Péntek 13,Halloween,Rémálom az Elm utcában) ellentétben ez egy sokkal hihetőbb film, és félelmetesebb.A régiekkel az volt a bajom, hogy nagyon lassúak volta és elképesztően barom jelenetekkel voltak felvértezve.Pl a gyilkos iszonyú lassan ballag az áldozat után kezében kés vagy balta.Az áldozat fut de sose hagyja le a sétáló gyilkost.Azért az nonszensz, hogy egy gyilkos sétál az áldozat után és hagyja hogy meglépjen.Ő is rohanna.

Úgy mint az új Péntek 13-ban.Itt Jason rendesen rohan és ráugrik az áldozatra.Persze ebben is benne van az uszimpatikus amerikai tinédzser(gazdag apával és bunkó modorral), meg a szimpi srác aki az eltünt húgát keresi.

A színészek teljesen ismeretlenek, legalábbis én még sehol nem találkoztam velük a vásznon.Egyszóval érdemes egy nyári este megtekinteni.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, épp most láttam a port.hu-n, hogy a héten kezdik vetíteni az Engedj be! c. filmet, amit már Te is ajánlottál. Nagyon érdekes történetnek ígérkezik, meg fogom nézni. ;)

 

A Kaméleon nekem is tetszett, igazi fordulatos történet. :D A nyomozó is jó volt, bár teljesen más műfaj, de nekem bejött ez a lassú stílus. Egyedi darab, az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, épp most láttam a port.hu-n, hogy a héten kezdik vetíteni az Engedj be! c. filmet, amit már Te is ajánlottál. Nagyon érdekes történetnek ígérkezik, meg fogom nézni. ;)

 

A Kaméleon nekem is tetszett, igazi fordulatos történet. :D A nyomozó is jó volt, bár teljesen más műfaj, de nekem bejött ez a lassú stílus. Egyedi darab, az biztos.

 

Játszani fogják a mozik?Ezt nem is tudtam.Mindenképp nézd meg nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült megszereznem a Watchmen rendezői változatát, magyar felírattal...szóval hamarosan nézés lesz belőle ;)

Ez az a film, amit megnézve jónak itéltél? Mert még nem láttam és azt hallottam róla, hogy nem valami jó, de ha ez az amit az év elején láttál, akkor megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az a film, amit megnézve jónak itéltél? Mert még nem láttam és azt hallottam róla, hogy nem valami jó, de ha ez az amit az év elején láttál, akkor megnézem.

Igen, ez az. ;) Nekem bejött maximállisan.

 

Megnézted végül a Másnaposokat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az a film, amit megnézve jónak itéltél? Mert még nem láttam és azt hallottam róla, hogy nem valami jó, de ha ez az amit az év elején láttál, akkor megnézem.

Mert sokan akciófilmet vártak tőle, míg a Watchmenben van vagy úgy 5 perc belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem igen. Várom a magyar feliratos, vagy szinkronos trailert. A képek meggyőzőek. ;)

Engem is meggyőztek. Várom ezt a filmet. Én teljesen másra gondoltam story kapcsán. Érdekes lesz főleg úgy, hogy benne van Jackson is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiszen ez is csak egy film, ami vagy jó lesz, vagy nem.

Ez egy remek megfogalmazás, ami a filmeket illeti ;)

 

Bár engem még kicsit sem nyűgözött le semmi az Avatarral kapcsolatban, de ha lesz közös filmnézés és ráérek, akkor ott leszek. :P

Most úgy néz ki, lesz közös nézés, remélem, valóban összejön, és tudsz majd jönni rá :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.