Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nemrég jöttem meg meg a HP moziból, és láttam Jake Avatar-avatarját plakáton a Lurdy Házban. :)

 

Oh my god :)

És volt valami magyar felirat rajta nem tudod? De jó, már a mozikban az Avatar plakát :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nagyon nem vizsgáltam meg közelről, de szerintem épp olyan volt, mint az avatarod tényleg, semmilyen felirat nem volt rajta. Hozzáteszem, hogy nem a pénztárnál volt kirakva, igaz nagy plakát formátumban, hanem a mozitermekhez vezető folyosón a falon volt világító kép formájában.

De lesz ez még nagyobb szabású is, ebben bízhatunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake már pakolja a feszítővasat a nyúlcipőt.

De amúgy egyszerűbb az üveget betörni, tapasztalat. :)

Ojjé, a Lurdiban jobb ha szereznek egy kommandót, meg egy jó túsztárgyalót. Bár még jobb, ha ellenállás nélkül átadják a plakátot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uwe Boll sose adja fel :)
Már a trailerből látszik, hogy 2009-ben ez lesz az év filmje :)

De most komolyan honnan szerez ez a fickó pénzt a filmjeire? Sorra a világ legrosszabb filmjeit rendzei, de Dan Clark még mindig adagolja neki a pénzt... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég jöttem meg meg a HP moziból, és láttam Jake Avatar-avatarját plakáton a Lurdy Házban. :P

 

Abban viszont egyetértek Krandéval, hogy a Félvér Herceg-szálat túl kurtán-furcsán intézték el, ezt illett volna kicsit jobban végigvezetni a nagy titok kiderüléséig, lévén ez a könyv/film címe.

Nocsak, szóval már plakátot raknak ki :D Remek :D

 

Meg ugye azért is baj, hogy így kurtán elintézték, mert igazán megérdemelt volna az illető egy remekbe szabott nagyjelenetet, és még az is kimaradt, nem hogy a megfelelő felvezetés :)

 

De amúgy egyszerűbb az üveget betörni, tapasztalat. :)

Kíváncsi lennék én az ilyen tapasztalatra :) Egyébként részemről el tudnék képzelni egy ilyen plakátot otthon :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom miért :) Sam Worthington kékben ott virítana a szobádban hehe :)

No akkor már mindjárt kettő kellene, egy kék meg egy olyan igazi dögös Sames, a színészről minden filmes kecmes nélkül :)

 

Phobos, a szomszéd városból régebben úgy kértem, mert volt nekik több pluszban, de ott csak egy százasért adták oda, nem igazán rendességből :D De azért így lett pár :P De vettem is néhányat üzletben, ahol lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van amikor én is fizettem a plakátokért, de a Klónok plakátja volt a legdrágább egy 1000-st.

A klasszikus trilógia plakátját elhozta suttyomba az egyik barátom a mozi raktárából, a Baljóst ingyen odaadták a Corvinból, a Sith-ek hivatalos plakátja nincs meg, mert az nem jött be, csak a teaser poszter van meg, ami egy újságban volt.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tron

 

Jó kis múltidézés volt most, hogy pár napja kijött a Legacy előzetese. :) Annak idején sose tudtam végig megnézni bizonyos okok miatt, de most sikerült megszereznem. Azért gyerekfejjel a nyolcvanas években jobban tetszett. :) Tény, hogy korának effektorgiája benne van, de a forgatókönyv sajna olyan foghíjas, hogy na. Remélem a folytatás azért ütni fog, mert az előzetes bezony hasított ezerrel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én TDK-s poszter mindig is akartam kérni a Westendtől vagy valami mozitól, de addig halogattam a dolgot míg nem volt már nekik.

 

Kíváncsi lennék én az ilyen tapasztalatra :) Egyébként részemről el tudnék képzelni egy ilyen plakátot otthon :)

Történt úgy hogy megláttam egy Lost plakátot a Margitszigeten egy buszmegállóban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Half Life mozimat akarom, valami szakértő rendezőtől.

Mondjuk a District 9 fiatal tehetségének oda adnám így láthatatlanban a rendezés jogát :)

 

A világ egyik legkirályabb PC játéka, micsoda jó sci-fi születne belőle. Mondjuk én trilógiába gondolkodnék :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A klasszikus trilógia plakátját elhozta suttyomba az egyik barátom a mozi raktárából, a Baljóst ingyen odaadták a Corvinból, a Sith-ek hivatalos plakátja nincs meg, mert az nem jött be, csak a teaser poszter van meg, ami egy újságban volt.

Sajna nekem is hiányos a SW-plakát gyűjteményem. Lent leírt módon van egy ep1-es, az ep3-as teaser, és még két másik régi trilógiás, de azok nem moziposzterek. Attól még jól mutatnak a falon :)

LOTR-ból csak a harmadik moziposztere hiányzik, de van másik harmadik részes, ami sokkal jobb, és ilyen is volt kirakva a moziknál :P

 

James Cameron átkonvertálja a Titanicot és a Terminator 2-t 3D-be 2010 után.

Nocsak, meg is nézném őket így :)

 

Történt úgy hogy megláttam egy Lost plakátot a Margitszigeten egy buszmegállóban. :D

Jah, így könnyű :D:P Nem az egész mozi szeme előtt kellett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haver most szólt, hogy van neki egy felesleges HP moziplakátja, amin Hermione és Lumpsluck van.

Mivel tudja, hogy szeretem Emma Watsont, odaadja. :)

 

Most nagyon gondolkozok, hova tegyem ki. :) Lehet, hogy a 2005 elején drága pénzem megvett Fall of the Jedi poszter helyére teszem ki. (bocsi Zoli, de már kicsit csípi a szemem a cím)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem semmilyen moziplakátom nincsen. SW-st vettem volna az Ep3 bemutatója után, de mivel saját szobám már nincsen, máshol meg nem lehetett diszkréten elhelyezni a falon, így letettem róla. :) Az viszont eszembe sem jutott, hogy moziktól lehet kérni plakátokat - ez az infó még a jövő nemzedékének jól jöhet, ha netalán rajongani fognak valamilyen filmért. :) Az üvegtörésre, meg hasonlókra remélem nem kell majd fanyalodniuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haver most szólt, hogy van neki egy felesleges HP moziplakátja, amin Hermione és Lumpsluck van.

Mivel tudja, hogy szeretem Emma Watsont, odaadja. :)

Ez rendes tőle :) Mondjuk nekem nem pont róluk kéne, ha kéne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.