Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pontosan :D

 

Nyitott oldalajtók, zubbony félig kigombolva, Havanna szívar a száj sarkában, felstenclizett rohamsisak, mellényzsebre bigyesztett csaj fotója, laza rákönyöklés a fedélzeti gépágyúra.....Hadj szóljon! :D

 

Mi más jöhet ezek után? Egy kis na'vi népírtás :D

Még jó hogy a na'vik oldalán ott van a szuperképességel rendelkező Chuck Norris avatár, aki puszta kézzel szedi le az égről a helikoptert :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avataros kütyü érdekes. Nincs még hír, hogy lesznek-e regények és képregények is?

 

Még nincs. Viszont van egy jámbor képem Sam Wortingtonról,

Szétrúgja a valagad, ha nem mész Avatart nézni év végén. Ez a kép üzenete

Sam Worthington

 

Itt meg egy jó cikk, amint mesél az Avataros élményiről

Ilyen stílusban beszélt Cameronnal a forgatás alatt.

I'll do whatever you need me to do to sell your fucking movie, he told Cameron. I'll call my first kid fucking "Avatar" if you want me to, if that helps you sell it.

Durva. Bírom S.W-t :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra megnéztem a Csillagkaput, ki tudja hány év ellteltével. :D Leszámítva, hogy egy-két dologban ellentmond a sorozatnak illetve fordítva, még mindig remek kis mozi :P

Nagyon jó lenne egy folytatás neki, ha jól tudom volt is szó ilyenről a sorozat szereplőivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg durva kissé :P Mintha magamat "hallanám", mikor melóhelyen sz*rul mennek a dolgok :P

De azt nem veszi fel senki, és nem is nézik meg sokan a neten. :P :P

Szerintem aki kamerák előtt él, azért jobban is vigyázhatna a szájára. Lehet, hogy ilyenekkel elveszít pár rajongót. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra megnéztem a Csillagkaput, ki tudja hány év ellteltével. :D Leszámítva, hogy egy-két dologban ellentmond a sorozatnak illetve fordítva, még mindig remek kis mozi :P

Nagyon jó lenne egy folytatás neki, ha jól tudom volt is szó ilyenről a sorozat szereplőivel.

Én úgy tudom már elkészült az SG1 sorozatot lezáró mozifilm.

Egyébként az Atlantiszt is egy mozival zárják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom már elkészült az SG1 sorozatot lezáró mozifilm.

Baromi rosszul tudod. Egy másodpercnyi mozifilm sem készült egyik Stargate sorozatból sem. Az SG-1 ori szálát lezáró Ark of Truth, akárcsak a Continuum DVD filmek. Az SGA történetét is egy DVD film fogja zárni, ha egyszer az MGM rábólint. Amúgy, ősszel fogják forgatni a harmadik SG-1 filmet, szóval az Ark of Truth nem SG-1 lezárás volt, csak egy történeti szálé, akárcsak a Continuum (Ba'alé), és most valószínűleg a harmadik is egy nyitva maradt szálat (valószínűleg a Trösztét) fog lezárni.

 

Amúgy meg, minden évben van szó arról, hogy esetleg az eredeti mozifilm kapna egy második részt, az eredeti szereplőkkel (Kurt Russel - Jack O'Neil; James Spader - Dr. Daniel Jackson). Dean Devlin erőlteti, talán Emerich is benne lenne, de az MGM csak nem akar rábólintani. Ami szerintem, mivel a Stargate már nem kicsit túlnőtt a mozifilmen, az SG-1, az Atlantis és most az Universe jelentősen újraértelmezte és kibővítette azt.

 

Újra megnéztem a Csillagkaput, ki tudja hány év ellteltével. :D Leszámítva, hogy egy-két dologban ellentmond a sorozatnak illetve fordítva, még mindig remek kis mozi :P

Nagyon jó lenne egy folytatás neki, ha jól tudom volt is szó ilyenről a sorozat szereplőivel.

Ha az ember utána jár, kiderül, hogy nem is annyi az ellentét, mint az ember elsőre gondolná. Jó, Ré nem goa'uld volt (legalábbis nem kukac), viszont a goa'uldok tényleg haldokló faj (a bolygójukon ugye az unasok megtanultak védekezni ellenük, az űrt járó goa'uldok meg kannibálok, így kevés éli meg a beültetés korát). Ráadásul, bár az első filmből az jön le, hogy csak két csillagkapu létezik (a Földön és Abydoson lévő), Devlin terveiből kiderült, hogy eredetileg ő is több csillagkapus történetben gondolkodott, csak a többi címet még meg kellett volna fejteni (ezt persze az SG-1 kicsit leegyszerűsítette, akárcsak a kapuhasználatot... szvsz az SG-1-os megoldás a logikusabb). Plusz Devlin is úgy találta ki, hogy nem a goa'uldok építették a csillagkaput, hanem egy másik idegen faj, amik a második részben tűntek volna fel (ők lettek végül az SG-1-ban az alterranok). Szóval, lehet, hogy Devlin jegyzeteire anno Jonathan Glassner (ő 2000-ben kiszált, ezért sem folytatódott pl a Nox, re"tou és furling sztori) és Brad Wright.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az volt piszok furcsa, hogy azt mondták, hogy a kapun keresztül egy másik galaxisba jutottak. Ez nem tudom, hogy csak a szinkronban van így, vagy eredetiben is. Lusta voltam leellenőrizni.

Ez így van angolban is. Ez az SG-1/SGA ismeretében valóban furcsa, bár az SG-1 első részében kijavították, és az Abydos lett a Földhöz legközelebbi csillagkapuval rendelkező bolygó.

Devlin eredeti elképzelése az volt, hogy a csillagkapuk a galaxisok között segítenek az utazásban, a galaxisokon belül pedig űrhajókkal utaztak volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért a film végi kapunyítás "hogyan-jára" azért kíváncsi lettem volna :D Kézzel tekerték a kaput vajon? :D

Viszont itt még simán tűrhető és elfogadható, a földi ember és nem földi ember közti első kapcsolatfelvétel: " Én, Daniel Jackson...." :D

Ezt ugye "mennyire" hiányoljuk a sorozatból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi rosszul tudod. Egy másodpercnyi mozifilm sem készült egyik Stargate sorozatból sem. Az SG-1 ori szálát lezáró Ark of Truth, akárcsak a Continuum DVD filmek. Az SGA történetét is egy DVD film fogja zárni, ha egyszer az MGM rábólint. Amúgy, ősszel fogják forgatni a harmadik SG-1 filmet, szóval az Ark of Truth nem SG-1 lezárás volt, csak egy történeti szálé, akárcsak a Continuum (Ba'alé), és most valószínűleg a harmadik is egy nyitva maradt szálat (valószínűleg a Trösztét) fog lezárni.

Jaj, bocsi. :) Ezekre a filmekre gondoltam nagyjából. Nem tudtam, hogy csak DVD-re jönnek ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért a film végi kapunyítás "hogyan-jára" azért kíváncsi lettem volna :D Kézzel tekerték a kaput vajon? :D

Viszont itt még simán tűrhető és elfogadható, a földi ember és nem földi ember közti első kapcsolatfelvétel: " Én, Daniel Jackson...." :D

Ezt ugye "mennyire" hiányoljuk a sorozatból. :D

Na igen, arra én is kíváncsi lennék, mert azt még Devlin sem gondolta át (azt hiszem, a DVD audiokommentjében mondta, hogy elfelejtették kitalálni, hogyan lehet számítógép nélkül aktiválni a kaput). Persze az SG-1 erre is talált több megoldást azóta :D

Na igen, az egyik szépsége a filmnek, hogy ott a Földtől elszakadt emberek nem perfektek angolból. De hát milyen lett volna a sorozat, ha minden idegen fajjal három részen át tartani megtanulni kommunikálni :D Viszont az Universe-ben elméletileg újra gondok lesznek a nyelvvel (mondjuk ezt már az Atlantisban is ígérték, szóval én azért kicsit kételkedem).

 

Jaj, bocsi. :) Ezekre a filmekre gondoltam nagyjából. Nem tudtam, hogy csak DVD-re jönnek ki.

Csak arra jöttek, illetve jönnek. Én nem is szeretnék mozit, mert szerintem az készítőgárda képtelen lenne összehozni egy sikeres mozifilmet (hiszen az első DVD film sem túl jó). Sorozatot jól csinálnak, de filmet már nem annyira. A moziban meg ugye nagyok a követelmények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon a Stargate Universe-t is DVD filmmel zárják le? :)

Jó kérdés, de remélem, hogy annak a lezárása még minimum öt évre van :D

Mondjuk eredetileg úgy tervezték, hogy azzal kezdik, aztán végül is egy három részes nyitányt fog kapni.

Persze eredetileg az is tervben volt, hogy évenként lesz új SG-1 vagy Atlantis film. Idén mégis csak egy elcseszett Children of the Gods Final Cutra futotta, ami a rajongókból történő pénzkisajtolásának legpofátlanabb módja. Egyszerűen újravágták az SG-1 pilotepizódját (kivágta jó pár jelenetet, betettek pár másodpercnyi új szöveget, néhol variáltak a látószöggel, a végére tettek egy kicsit látványosabb csatát, aztán szevasz, tavasz), és eladták, mint új DVD film... hát elmehetnek arra a bizonyos melegebb éghajlatra.

Egy a szerencséjük, hogy idén lesz új SG sorozat, ez azért jóvá teszi a bűnüket, ha nem szúrják el. A trailer alapján nem fogják, de úgyis minden a vallatásnál derül ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.