Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért - kis túlzással - 3D-ben szinten minden látvány sokkolja az embert. Szóval - példának okáért - ha engem most beültetnének egy 3D-s természetfilmre (még sosem láttam 3D filmet), akkor is tátott szájjal ülnék ott, ha a "sivatagi homokszemcsék mozgása a 10 km/h szélben" lenne a film címe és egyben cselekménye. Szóval én majd akkor nyilatkozom, ha saját szemmel láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Interjú James Cameronnal az Avatarról

 

Geoff Boucher a Los Angeles Times riportere James Cameronnal készített interjút az decemberben mozikba érkező Avatarról. A Hero Complex címen futó három részes interjú első fejezetében Cameron arról beszél, hogy kihívást jelent számukra, hogy az Avatar közeledtére felhívják a nagyközönség figyelmét. Nem lesz egyszerű dolguk, mivel ez az idegen bolygón játszódó sci-fi film nem egy már létező franchise tagja, így egy teljesen új márkanevet kell teremteniük maguknak.

TOVÁBB:

http://alfaomega.blog.hu/2009/08/11/interj...rol#more1303314

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AZ USA Today leközölt egy képet, amikor is a tesztközönség épp AVATAR-t néz. Szerintem a reakciójuk az arcukra van írva :)

Az Avatarhoz készült, szigorúan kampány célokra használt, ám hála a kapcsolataimnak az én kezembe is eljutott speciális gondolatszondának hála pedig azt is tudjuk, mi jár a fejükben, mialatt nézik a filmet:

20144350829.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Interjú James Cameronnal az Avatarról

 

Na végigolvastam és nagyon jó. Szóval Cameronnak a Number 1 filmje az Óz a nagy varázsló, ez meglepett. Szóval ez a filmecske csücsül a trónon nála.

Valamint örülök, hogy tisztában van vele, hogy az emberek 99%-a nem is hallott a filmről. Tehát nagy kihívás számukra a marketing.

És, ami még előnyös számukra:

"Azt gondolom, hogy ennek nem lehetnek negatív következményei, mivel minket nem tudnak úgy előre megítélni, mint a Watchment, vagy akár egy Batman vagy Pókember filmet, mivel a mi esetünkben nincs meg az a korábbi történelem, a mögé felépült hatalmas mitológia, aminek meg kellene felelni. Senkit se fogunk feldühíteni, mivel még nem tudják, hogy ez micsoda. Senki sem olvasta regényként, vagy képregényként, nem az elvárások ellen kell játszanunk. Nem fognak minket előre elítélni vagy csalódásnak tekinteni még mielőtt a film egyáltalán elkezdődne. Ez egy ajtó és nem tudhatják, hogy mi vár rájuk a másik oldalon. Mi fogjuk kinyitni előttük."

 

na igen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy mostanság nem trilógiába beszél. Pedig gondolom elkészített azért már jó pár órányi anyagot a folytatásokból, mert ha nem és sikeres lesz ez az első rész akkor ciki lenne megint tíz évet várni a folytatásra.

 

Mondjuk most a Tron 27 év után folytatódik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rájöttem, hogy miért nincs AVATAR kép és videó áradat. A film csak 3D-ben üt nagyot, azt pedig nyilván csak 3D reklámanyaggal lehetne jól promótálni. Épp ezért ne lepődjetek meg, ha Pesten ilyen kék izéket láttok majd császkálni és jeleneteket előadni a filmből; na ott kezdődik majd az AVATAR hype :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Azt gondolom, hogy ennek nem lehetnek negatív következményei, mivel minket nem tudnak úgy előre megítélni, mint a Watchment, vagy akár egy Batman vagy Pókember filmet, mivel a mi esetünkben nincs meg az a korábbi történelem, a mögé felépült hatalmas mitológia, aminek meg kellene felelni. Senkit se fogunk feldühíteni, mivel még nem tudják, hogy ez micsoda. Senki sem olvasta regényként, vagy képregényként, nem az elvárások ellen kell játszanunk. Nem fognak minket előre elítélni vagy csalódásnak tekinteni még mielőtt a film egyáltalán elkezdődne. Ez egy ajtó és nem tudhatják, hogy mi vár rájuk a másik oldalon. Mi fogjuk kinyitni előttük."

Ez mondjuk nem hülyeség. Sőt! Remek ötletnek is mondanám. Én sose értettem minek kell kiadni egy várva-várt film előtt a regényt és a képregényt? A filmnek kellene lennie az ütős fő eseménynek aminek a poénjait lelövik az elő kiadványok. Ráadásul óhatalanul csalódik az aki a könyvet olvassa előbb, mert filmen más lesz az egész. Szóval ez egy nagy húzás Camerontól. Ebben a projektben az első. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért - kis túlzással - 3D-ben szinten minden látvány sokkolja az embert. Szóval - példának okáért - ha engem most beültetnének egy 3D-s természetfilmre (még sosem láttam 3D filmet), akkor is tátott szájjal ülnék ott, ha a "sivatagi homokszemcsék mozgása a 10 km/h szélben" lenne a film címe és egyben cselekménye. Szóval én majd akkor nyilatkozom, ha saját szemmel láttam.

Erre azért ne vegyél mérget :) Szuper a 3D, de azért nem ennyire szájtátós :D Az a röhej, hogy ami a legközelebb van a szájtától fílinghez, azt 3D-ben nem is filmen láttam, hanem film előtt :P

 

"Azt gondolom, hogy ennek nem lehetnek negatív következményei, mivel minket nem tudnak úgy előre megítélni, mint a Watchment...

Én ezt totál úgy értelmezem, hogy ők egyáltalán nem feldolgozást készítenek, vagy folytatást, hanem eredeti az ötlet, amikből manapság eléggé hiány van a mozikban, főleg ha az nagy filmnek számít, és nem valami kis költségvetésű, pár kópiás múvi. Ilyen szempontból aztán meg totál igaza van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokat számít ám a körítés is. Én se tapasztaltam magamon akkora ledöbbenést 3D láttán mint ahogy mások tették. Pl egy full CGI, de minimálisan beépített 300, Sin City látványvilág, esetleg egy Watchmen komor fényképezés sokkal jobban átjött mint sok csicsás háttér. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl egy full CGI, de minimálisan beépített 300, Sin City látványvilág
300-at ne láttam, de a SC máig a kedvenc látványfilmem. Baromi jól meg lett alkotva a film, s nem látszik, hogy ez is Zöld hátteres volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiss "ward" Balázs a hardwired fórumon beszélt a 3D-s plusszról

 

"azert ehhez azt hozza tennem, hogy ez a film 3D stereoban buntet, a trailer nemtom milyen lesz, ill lattam mar egy verziot, de hogy az most mennyire buntet, az jo kerdes.

Tul sokat lattam mar ahhoz hogy megiteljem, mint kulso szemlelo.

De egy 3D stereo vetitesen meg mindig leesik az allam, foleg mert az agyat atveri a stereo cucc, es igy a cg-t is feljavitja azzal a 10%al amitol elethu lesz. "

 

Tehát a 3D feljavítja a CGI-t és a sztereokopikus kép átveri az agyadat. :)

Tehát ezt nem 2D-s mozira találták ki, az szent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300-at ne láttam, de a SC máig a kedvenc látványfilmem. Baromi jól meg lett alkotva a film, s nem látszik, hogy ez is Zöld hátteres volt.

Hát pedig elégé nyilvánvaló volt :) De ott van még a Sky kapitány is, mely azért elég jól hozta a kettő vegyítését. :D Igaz, hogy csúnyán elhasalt a film sajna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig elégé nyilvánvaló volt :) De ott van még a Sky kapitány is, mely azért elég jól hozta a kettő vegyítését. :D Igaz, hogy csúnyán elhasalt a film sajna.
Persze, én is tudtam, hogy zöld hátteres, de a szinészek profibban kezelték ezt, más filmbeli szinészekkel ellentétben.

 

Amúgy addig, míg nem holografikus lesz a film, addig nem beszélhetünk igazi 3D-ről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy addig, míg nem holografikus lesz a film, addig nem beszélhetünk igazi 3D-ről.

No az lesz majd az igazi filmélmény :) De elég ha valami akciódúsat álmodik az ember éjszaka. Piszok valóságos tud ám az is lenni olykor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövidzárlat kellene neki ahhozm, hogy a fantáziadús arcát mutassa? Nekem is tetszenek, főleg a függönyös szöveg. Meg a hazatelefonálós. Meg a többi :)

Az ügyvéded tudja, hol találja az enyémet. Be lehet perelni :P

 

Ez mondjuk nem hülyeség. Sőt! Remek ötletnek is mondanám. Én sose értettem minek kell kiadni egy várva-várt film előtt a regényt és a képregényt? A filmnek kellene lennie az ütős fő eseménynek aminek a poénjait lelövik az elő kiadványok. Ráadásul óhatalanul csalódik az aki a könyvet olvassa előbb, mert filmen más lesz az egész. Szóval ez egy nagy húzás Camerontól. Ebben a projektben az első. :D

Detto így gondolom. Én sem értettem sosem, mi értelme játékot-könyvet-képregényt kiadni a film előtt (vagy a trailerben ellőni a fordulatokat, komplett sztorit). Ezért is tetszik az Avatar marketingje. Nincs semmi, minden a moziban dőlhet el, és nem a monitoron, vagy a könyvben. Így a jó. Követendő példaként kéne állítani.

 

Én ezt totál úgy értelmezem, hogy ők egyáltalán nem feldolgozást készítenek, vagy folytatást, hanem eredeti az ötlet

Őőőő... ez csak ebből jött le? :D Mindig is arról volt szó, hogy az Avatar egy Cameron által kitalált film lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mondjuk nem hülyeség. Sőt! Remek ötletnek is mondanám. Én sose értettem minek kell kiadni egy várva-várt film előtt a regényt és a képregényt? A filmnek kellene lennie az ütős fő eseménynek aminek a poénjait lelövik az elő kiadványok. Ráadásul óhatalanul csalódik az aki a könyvet olvassa előbb, mert filmen más lesz az egész. Szóval ez egy nagy húzás Camerontól. Ebben a projektben az első. :D

 

Egyetértek. Viszont ha a film nagyon jó lesz , remélem könyvben is olvashatom a sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként érdekes, hogy augusztus 21-én két original sci-fi film előzetes érkezik. Nolan és Cameron visszatér. Na ezt szeretem. Azon a napon ünnepeljük az új dolgok eljövetelét. Semmi remake, meg hasonlók. Éljen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.