Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A mozi sosem lesz már olyan, mint volt. James Cameron 3D filmje, az Avatar (Avatar, hazai bemutató: december 17.) valószínűleg örökre megváltoztatja azt, ahogy a film által teremtett világokra gondolunk.

http://www.intercom.hu/?page=5&nid=18318

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, hogy nem kell egyetérteni vele. Volt pofájuk berakni a dogalient miközben az "újszülött" kimaradt? És Max Rebo háttértörténete pedig keményen EU, már ha tudják mi az....

Ja, érdekes a lista, nem is értek egyet vele...

De azért megfigyeltem, hogy az összes "Legfárasztóbb alien", "Idegen, aki az agyunkra megy", 10 dolog amit nem kellett volna a filmvásznon látnunk" stb stb. mozis listákon mindig Jar-Jar az első... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elrabolva

 

Nos ezt is letudtam :D

Remek akciófilm, de.....

.....de olykor fatális következetlenségekkel. Ez annyira nem is zavarna amcsi filmnél, de ez egy európai film ha jól tudom. Bőven lett volna még benne fél óra, amit kihasználhattak volna, bizonyos aspektusok magyarázataként. De ettől függetlenül űdítő látvány volt az egész, kemény zúzásokkal. Nálam picit lemaradt a Paul Walkeres hentelésről és remélem, hogy mielőbb most már lesz a Kevin Baconos filmmel is összehasonlítási alapom :P

Elnéznék még több ilyen filmet. :D

 

Ja erre még nem is reagáltam. Szerintem még így is 2009 legpörgősebb akciófilmje volt..Liam meg igazi vérprofi, még több ilyen akciót kérünk a Mestertől :P

Luc Bessonnak így is egy minőségibb forgatókönyve. Az alapszitu meg sajnos nagyon is aktuális. Párizs veszélyes város :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mozi sosem lesz már olyan, mint volt. James Cameron 3D filmje, az Avatar (Avatar, hazai bemutató: december 17.) valószínűleg örökre megváltoztatja azt, ahogy a film által teremtett világokra gondolunk.

http://www.intercom.hu/?page=5&nid=18318

Ez egy nagyon giccses propaganda szöveg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első kép a filmből!! Spoileres!

Sam Worthington és az Avatarja. :D

http://img196.imageshack.us/img196/8972/0220704kx28r1m.jpg

 

Hmm... ez az avatar nagyon hasonlít egy fantasy lényre (hogy értsétek a füle, mintha valami tünde lenne). Amúgy komoly, és még az arca is valamennyit hasonlít Sam Worthington arcára. Tetszik. Várjuk az előzetest! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem a HP6-ról.

 

Nos, egy kis visszatekintés:

 

Az első filmnél azt a világot láttam, amire vágytam.

A második filmnél azt a történetet kaptam, amire számítottam

A harmadik filmnél egy teljesen más világot kaptam, mint amit vártam, de működött.

A negyedik film leginkább alulteljesített egy-két jó jelenettől eltekintve.

Az ötödik film hangulata megfogott, a történet átalakításáról nem mondható el ugyanez.

 

És most a hatodik film esetében pontosan azt kaptam, először a filmsorozat tekintetében, amit vártam. Akinek tetszett a könyv, annak tetszik a film is, akinek az előbbi nem tetszett, annak az utóbbi sem fog (szerintem).

Tökéletesen megfogták a hangulatát, a lényegét az egésznek, számos jeleneten jót mulattam, számos jeleneten pedig... hát igen, elérzékenyültem. Jó film volt, jól éreztem magam, nálam működött.

 

8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg tünde. De ha a "Hú de éééédesen tud nééééézni az a pasi, :D:P:D:P " korszakomat élném, tuti beleesnék. Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből. Bár azt gyanítom, hogy ez a kép pont nem lesz benne a filmben :P Murphy törvénye miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első kép a filmből!! Spoileres!

Sam Worthington és az Avatarja. :D

Na végre, ez már valami :P

 

Te, ez a csávó nem a Terminator 4-ből a Terminator? :D

Látom, nagyon figyelmesen olvasod ezt a topikot :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Bunyó otthoni feldolgozásra szánt kópiáját! :D Iszonyat jó film! Tiszta Rocky szerű, csak itt nem profi boxról van szó. Ahhoz képest, hogy nem vagyok vmi nagy rap rajongó, a zenék is pont oda valók. Látványos, de reális verekedéseket láthatunk. Sokak lehúzták, nem tudom miért. Annak ajánlom, akik szeretnének egy és fél óra szórakoztatást.

 

8/10

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szíverősítő, oxigénpalack, defiblilátor. Ezeket szerezd be addig :yes:

 

Az elvárásaimat teljesen lecsökkentettem. Engem a sztori fog érdekelni, és a kiváló karakterek, amiket Cameron alkotott. A CGI minden bizonnyal szuper lesz, de tudom jól, hogy nem világmegváltó.

De épp elég jó ahhoz, hogy ezen ne akadjunk fel. Szóval tudom, mire számítsak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Predators forgatását ősszel kezdenék állítólag. Igaz ez?

Szeptember 28-án kezdik forgatni, és Antal Nimród most keres, ázsiai, orosz, latin és fekete karaktereket, akik eljátsszák majd a bad-ass tengerészgyalogosokat!

Akik ugye egy idegen predator bolygón fognak mászkálni vesztükre.

Amolyan Cameron, Aliens séma szerint fog felépülni a sztori, de majd meglátjuk.

A Ragadozó trükkmesterei meg már az original Pred filmben is dolgoztak, így végre megkapjuk a mi frankó kis lényeinket :yes:

Eddig minden jól alakul a film körül. :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár napja olvashattuk a Los Angeles Times-ban Geoff Boucher James Cameronnal folytatott beszélgetésének első részét, amelynek témája a rendező decemberben mozikba érkező Avatar című filmje. Most megjelent az interjú második része, amiben James Cameron arról beszél, hogy milyen korábbi filmek és klasszikus történetek ihlették az Avatart, valamint, hogy hogyan látja a mai filmek esetében a látványtechnika és a történetmesélés közötti viszonyt. Az is kiderül, hogy Cameron úgy érzi, hogy még az általuk kezdetben kitűzött célokat is túltejesítették a film technikai megvalósítása terén.

http://alfaomega.blog.hu/2009/08/15/interj...esz#more1311365

 

A múltkori klassz interjú folytatása :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.