Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez kicsit álszent szöveg úy, hogy nem is nézed meg a moziban a trailert.

Én csak a ROTS trailer miatt ültem be a Hihetetlen családra, majd a trailer leadása után már jöttem is ki. Nekem megért akkor 800 Ft-ot a trailer, neked ingyen lenne, szóval ilyeneket ne írj, hogy várod, de nem adod meg a módját... :clap:

 

Te vagy az álszent! Nekem a Hihetetlen családot is végig kellett ülnöm!!! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem megért akkor 800 Ft-ot a trailer, neked ingyen lenne, szóval ilyeneket ne írj, hogy várod, de nem adod meg a módját... :clap:

Már párszor elhangzott lentebb, hogy messze lakik, szóval ne cse*tess senkit amiatt, mert nem tud megnézni egy 150 km-re leadott trailert :P

 

Bryan Singer nagyjátékfilmet készít a BSG-ből. Valami különálló történet lesz, egyenlőre ennyi a biztos.

Hmm... érdekes hír, meglátjuk, mi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új infók a Pókember filmekről.

Júliusban Gary Rosst kérték fel, hogy írja újra a David Lindsay Abaire által összehozott szkriptjét a Pókember negyedik felvonásával kapcsolatban. A Sony ma új forgatókönyvírót hozott a Pókember hálójába, James Vanderbiltre hárul a feladat, hogy két filmre elegendő forgatókönyvet hozzon össze, azaz neki kell megírnia a Pókember 5 és a Pókember 6 forgatókönyvét.

 

A Sony választása azért esett Vanderbiltre, mivel nagyon tetszett az író azon ötlete, hogy legyen egy olyan sztorivonal, ami két részen ível át, ezeket a filmeket pedig egybe lehetne leforgatni. Az elgondolás ugyanez volt hónapokkal ezelőtt, akkor a negyedik rész megírását szintén Vanderblitre bízták és a terv szerint együtt forgatták volna le az ötödikkel, azonban ez végül meghiúsult.

 

A negyedik részt szintén Sam Raimi dirigálhatja, az első csapó 2010 elején csattanhat el és 2011 május 6.-án érkezik a Falmászó negyedik mozis kalandja a mozikba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar Avatar teaser plakát

 

Hát ez is haladás magyar részről... Remélem lesz majd olyan is, ami sokkal többet mutat.

 

Megnéztem a District 9-et! Az eleje olyan lassú volt számomra, de amikor elkezdtek fokozódni a dolgok, akkor állati lett. Nekem tetszett, kicsit furcsa lett a vége, de megbocsátható. Az ufókat sajnáltam nagyon.

 

7.5/10

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar hivatalos oldalán lehett kiváltani a jegyeket amcsiországban ottani idő szerint délután 3-tól, azt rá 10 percre lefagyott a rendszer túljelentkezés miatt.

Durva a hájp a film körül :)

Hááát.....sok múltbéli nagyágyúhoz képest ez lepkef*ng. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A neten pár napja kering egy kép, amin Hugh Grant nézi az Avatart. Most sikerült megszereznem: http://media.port-network.com/picture/instance_1/70780_1.jpg

 

MA megnéztem az Underworld trilógiát. Hát nem egy egetrengető film, Kate Beckinsale egy eyecandy benne (főleg a 2.-ben :) ) meg Budapest is jó, nem beszélve a magyarul beszélő rendőrökről.

Maguk a filmek egyben 5000-t nem érnének meg (haver adta kölcsön, ő megvette most az egybecsomagolást) mert nem egy extra dús filmek, 3 ilyen filmért meg nem fizetnék ennyit. Végülis egy jó kis akciófilmnek felfogható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakit nem érdekelne az Avatar

December 18.-án mutatják be a sokak által nagyon várt Avatart. Ha esetleg valakit mégse érdekelne James Cameron műve, akkor e helyett választhatja a Did You Hear About the Morgan? filmet, melyben Hugh Grant és Sarah Jessica Parker játszik.

 

A történetben New Yorkban egy egymástól elhidegült páros (Grant, Parker) tanúja lesz lesz egy gyilkosságnak és egy tanúvédelmi program keretein belül egy wyoming-i kisvárosba kerülnek.

http://filmdroid.blog.hu/2009/08/14/ha_val...kelne_az_avatar

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ez komoly, tényleg úgy akarod megnézni a filmet? :) :)
A kamerás felvételek nem nagy méretüek, nehogy rontson az arányomon ez a film :)

 

Előbb veszem le inkább Zimov Zimovenko romantikus életéről szóló filmet HD-ben mint az Avatart :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.