Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az egy év lehet a reális idő, mert Joker is ezt mondja, ami szerintem azt jelenti amikor Batman felbukkant. Rachel meg összejött az új államügyésszel ami gondolom nem két héttel azután volt, hogy smároltak Bruce -al. :)

Tényleg, a Beginsben még nem játszott a képbe Dent, itt meg már az eljegyzésig mennek, egy ilyen kapcsolat nem alakul ki pár hét alatt, Rachelnek is ki kellett hevernie egy picit Bruce-t.

Amúgy Bruce-szal a helyes írásmód :P

A bankokat én is úgy gondolom, mint Dzséjt, tudni tudta a rendőrség, hogy mi folyik, csak nem tudta bizonyítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Száll a kakukk a fészkére

 

Jópofa egy film, csak kár, hogy túl elkomorították a végére. :)

A banzáj hatalmas volt az intézetben :P De Vito nagyon hiteles volt. :P

A befejezés nélkül negyed annyira nem lett volna ilyen erőteljes a film szerintem.

És ne felejtsd ki Christopher Lloyd-ot se. Ratched nővér meg minden idők egyik legunszimpatikusabb karaktere.

De kösz hogy felhoztad, lehet hamarosan megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A befejezés nélkül negyed annyira nem lett volna ilyen erőteljes a film szerintem.

És ne felejtsd ki Christopher Lloyd-ot se. Ratched nővér meg minden idők egyik legunszimpatikusabb karaktere.

De kösz hogy felhoztad, lehet hamarosan megnézem.

Szerintem simán lehetett volna erőteljes Billy végső jelenete nélkül is. :P

 

Spoiler:

Nekem tökéletes lett volna a bulival lezárni az egészet amikor McMurphy rájön, hogy az ő helye itt van. Ennyi. De erre sajnos jött két "ostobaság". Billy és McMurphy halála. :)

 

Persze, jó volt Lloyd is meg az a pacák is azzal a nyújtott képével. :P Jó sok mellékszerepet játszott el már ő is azóta. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog te már úgy várod a Gamer filmet, mint a messiást :)
Ez elég erős megfogalmazása a dolognak mert simán csak nagyon érdekel amiből az következik hogy nagyon várom. Az a helyzet hogy nemcsak azért rakok be némely filmről képeket és videókat mert hejdenagyon érdekelnek hanem azért is mert vannak olyanok akiket esetleg érdekelnek. Kapásból itt van példának a [REC]2 ami engem totál hidegen hagy az első részével együtt amit nem is láttam még és nem is akarok egyelőre megnézni.

Akár a Surrogates-ről is írhattad volna nekem ugyanezt csak az az első tréler óta valahogy nem izgat különösebben.

Amúgy nem a Gamer az amit legjobban várok hanem a Daybreakers és a "The Book of Eli" ami érdekes mert a vámpíros és a posztapo filmek távol állnak tőlem. Nem is értem hogy miért érdekelnek jobban mint a Gamer mikor alig került felszínre belőlük valami.

Eddig csak egy film tudta elérni nálam azt hogy kis túlzással "úgy várjam mint a messiást" és az a TéDéKá. Talán épp a kövi Batman mozi fogja ugyanazt kiváltani újra belőlem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Rambo 5 sztorija iszonyat gáz

http://www.slashfilm.com/2009/09/04/rambo-...hunt-confirmed/

A hadsereg kifejleszti a szuper katonákat, akik élvezettel ölnek, ezek ellen harcol most Rambo.

Ugyan már.. :)

részletesebben a cikkben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egy lányt kell megmentenie Mexicoban?

Szalonna maga mondta, hogy az kamu sztori és ez a változat fog menni.

Nem akarok borulátó lenni, de az ilyen amcsi sereg által kifejlesztett szuperkatonás filmek mennek a Film+-on is kb, meg kb ilyen volt a Tökéletes katona 1-2 stb filmek, amik videótékába mentek..

 

Jobban örültem volna, ha inkább sima emberek ellen megy háborúzni, nem az ilyen tenyésztett katonák ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

McG szerint az Ítélet Napja 2011-ben volt, ahogy ebben a sorozatban is említették.

Be ne dőlj már ennek. :) MCG lehet, hogy dívatmajmot akar magából faragni az egymást kiütő megjegyzéseivel, de azért annyira nem hót h*lye. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A száll a kakukk fészkére"-t én színházban, pardon, színpadon, a Tihanyi szabadtéri színpadon láttam "Kakukkfészek" néven, Nemcsák Károly, Bujtor István, stb. alakításában, és nagyon-nagyon-nagyon tetszett! Mindenkinek csak ajánlani tudom. A történet pedig úgy kerek, ahogy van, a végén a csattanóval együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen én is röhögtem. :D

A kocsik mutatványa is nagyon ott van. :)

Most nem tudom, hogy azokba már a többiek beszálltak e, vagy még előtte szabadult el a többi autó. De amúgy a jelenet piszok jó :P De szerintem a többi is az lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.