Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most nem tudom, hogy azokba már a többiek beszálltak e, vagy még előtte szabadult el a többi autó.
Én se. Az is lehet hogy ez a jelenet egy kicsit hosszabb formában kerül bele a filmbe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be ne dőlj már ennek. :) MCG lehet, hogy dívatmajmot akar magából faragni az egymást kiütő megjegyzéseivel, de azért annyira nem hót h*lye. :P

Hát erről sajnos nem vagyok meggyőződve. :D Talán majd ha napvilágra kerül valami épkézláb Terminator 5 sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Rambo 5 sztorija iszonyat gáz

http://www.slashfilm.com/2009/09/04/rambo-...hunt-confirmed/

A hadsereg kifejleszti a szuper katonákat, akik élvezettel ölnek, ezek ellen harcol most Rambo.

Ugyan már.. :)

részletesebben a cikkben...

 

 

A Rambo 4-re is azt hittük, hogy baromi rossz lesz.Aztán azóta a filmvégi írtás filmtörténeti esemény lett. :P .Várjuk ki a végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap meglestem a brigantikat. Ezelőtt csak a Kill Bill sztorit láttam Q.T.-tól teljesen és bár az is tetszett emez még jobban bejött.

A sztori tetszetős és az alternatív történelmi szemlélet csak még érdekesebbé teszi.

A színészek közül Valcer Kristófnak én Oscart adnék. Alázta a filmben megjelenő kollégáit. Minden jelenetében nagyon ott van.

Spoiler:

Nagyon ravasz húzás volt Landa bá'-tól hogy átváltott angolra hogy a bújkálók ne értsék azt amit a tehenésszel beszél.

Azon kész voltam amikor a moziban kiröhögte a csajt és az ál olaszokkal a nevük kiejtését gyakoroltatta. Szabályosan hülyét csinált belőlük. :para:

A felbukkanó filmes utalások közül hirtelen csak kettőt tudnék kiemelni (A hét mesterlövész, A holló), az innen-onnan összeválogatott zenei betétek közül pedig a "Tiger Tank" tetszett nagyon. Kelly hőseihez jobban passzol de az itteni jelenetében is frankón megállja a helyét.

Röviden nem lettem ettől a műtől a Q.T.-filmek rajongója de amúgy kellemesen telt el az a két és fél óra.

 

 

A film után ez ugrott be. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Film készül Loboról, egy DC képregénykarakterről.

Lobo a képregényekben egy földönkívüli, csillagközi fejvadász, több mint két méteres, kigyúrt, kék színű, kvázi sérthetetlen teremtményről van szó, aki felspécizett motorjával keres a Földön négy, gondjaira bízott szökevényt. A tipikus antihős egy kisvárosi lánnyal áll össze az eredeti sztoriban.

Szóval, ha jól megcsinálják, akkor lesz belőle egy cool akció-scifi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem láttam ,de kéne?

Nekem nagyon kéne :)

Kb 5000 Ft-ig mennék el vele.... a THX-1138 - ért ennyit fizettem.

 

 

Spoiler:

Az nCore - on -állítólag ott van. Meghívásos.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olyanfajta akcióhalmaznak nem is olyan rossz az a negyedik hely. Változhat még az állás. Mehet feljebb vagy lejjebb akár egy jojó.

Talán a "Law Abiding Citizen" majd jobban összejön Gery bá'-nak de az még odébb van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gerard Butler Gamer filmje leszerepelt a mozipénztáraknál, csak 4. helyen nyitott kevéske 9 milkával..

Hűűűűű de nagy tragédia, hívom is a New York Times-t! :D

 

Jaj, minek kéne rendezői változat? Manapság mindenből van, ahelyett, hogy a moziba küldenék be normálisan a filmeket. :)

Hát ez az. Unrated Special Extreme Edition Fincal Director's Cutokkal van tele a mozivilág, ahelyett, hogy lenne egy verzió és azt adnák a mozikban. Aztán meg döntse el a jóember, hogy most akkor mit is akart elmesélni a rendező...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.