Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt hiszem, én is megnézem a közeljövőben ezt a filmet :D Jövő hétvégén Moziünnep, ki kéne nézni pár filmet és megsasolni őket, ezer éve nem moziünnepeztem :para:

Én is a muziünnepre néztem ki magamnak a Brigantikat (Vp-ben más sajnos nem lesz, ami érdekelne, de nekem ez is elég) :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene. Eltolták egy hónappal a Terminator Salvation DVD megjelenést. :para:
és még ezt írják: "A film egylemezes DVD-n és háromlemezes BD-n jelenik meg: a korábban megszellőztetett rendezői változat csak ezen lesz elérhető, mint ahogy a Maximum Movie Mode is (audio-vizuális kommentár-csoda), az extrák javáról nem is beszélve. Magyarán a DVD-tulajdonosok szívnak - feltéve, ha a rendezői változat nyújt is valamit Blood cickóján kívül, mert hát McG mentegetőzésének hiányát nem tekinteném olyan nagy minusznak."

 

És mit szóljanak a Gyűrűk Ura rajongók, aminek törölték a novemberi BD megjelenését?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No miért forradalmi? Mert összevágtak két hasonló arckifejezést? :lol:

Majd ez akkor lesz érdekes amikor a DVD extráin az animációsok munkáit fogjuk látni. De addig ez lófütyi.

 

Többek közt azért forradalmi, mert Cameron használja először a kis kamerát, ami belóg a színész arca elé, ezért minden arcmozdulását, mimikáját tökéletesen figyelemmel lehet követni, hála még az arcán lévő kis érzékelőknek.

Gollumnál még nem volt ilyen, de Davy Jonesnál se. Viszont itt már igen.

Itt a forgatásról az egyik mocap lány, aki na'vit játszik.

Ha valaki valamiben első technológiai szinten, az forradalminak számít :para:

És az alábbi kis videóból is látszik, milyen fantasztikusan meg lehet már oldani ezeket a dolgokat. :D :D

1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig is tökéletes volt a CGI animáció az arckifejezéseknél. Hozta azt amit egy ilyen technológiától elvárható. Meglátjuk majd, hogy az Avatarnál mennyivel is lesz jobb. Megjegyzem a tök reálist nem fogja tudni visszaadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Francós filmet is előszedhetnék a tevések. Régen rengetegszer megnéztem. :rock:

 

 

A "Nindzsa Assassin" engem se érdekel különösebben. A nindzsás filmeket valahogy nem csípem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BuFi kiad egy csomó horrort októberben :rock:

Örülünk, Oldie, örülönk?

 

Köztük lesz az idei év eddig látott horror-paródiája a Lesbian Vampire Killers, ami biztosan vevős lesz számomra. Amikor először láttam leestem a székről, hihetetlenül nagy film :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az átlagosnál gyengébb. Melle nincs, de a többi se nagy durranás. Az utcán minden második csaj jobb ennél.

Csatlakozok. Semmi kirívó nincs benne, de a fotó se a legjobb.

 

A BuFi kiad egy csomó horrort októberben :rock:

Örülünk, Oldie, örülönk?

 

Köztük lesz az idei év eddig látott horror-paródiája a Lesbian Vampire Killers, ami biztosan vevős lesz számomra. Amikor először láttam leestem a székről, hihetetlenül nagy film :rock:

Elmész te a....! :P

Engem már nem nagyon izgatnak a horrorok. Ámbátor a Megan Foxos filmre azért vetek egy pillantást :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég ha kimész az utcára Pesten.

20 perce voltam. Az utam során láttam egy csapatnyi emóst a sarkon, egy tucat bodzaszedőt, néhány white party-s csodagyereket meg pár kutyás öreget.

Nem akarok már nagyon offolni, de azt tegyük hozzá Jovovich kisasszony számomra se éppen egy női-ideál, de azért azt túlzás hogy minden 2. itthoni lány szebb nála. A szépséget se mell/köbméterben mérik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perce voltam. Az utam során láttam egy csapatnyi emóst a sarkon, egy tucat bodzaszedőt, néhány white party-s csodagyereket meg pár kutyás öreget.

Nem akarok már nagyon offolni, de azt tegyük hozzá Jovovich kisasszony számomra se éppen egy női-ideál, de azért azt túlzás hogy minden 2. itthoni lány szebb nála. A szépséget se mell/köbméterben mérik.

Ez igaz, de azért nem kell hanyatt esni tőle mert híres. Ez a nő minden, csak nem szép. Legalábbis számomra. De ha neked ez tetszik, akkor nézegesd. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de azért nem kell hanyatt esni tőle mert híres. Ez a nő minden, csak nem szép. Legalábbis számomra. De ha neked ez tetszik, akkor nézegesd. :rock:

Nem szokásom se nézegetni se hanyatt esni tőle, egyszerűen csak szerintem nem átlagon aluli. Az meg aztán holt hidegen hagy hogy ki mennyire híres, remélem hogy nem nézel engem ennyire divatmajomnak.

Na de tényleg off vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és még ezt írják: "A film egylemezes DVD-n és háromlemezes BD-n jelenik meg: a korábban megszellőztetett rendezői változat csak ezen lesz elérhető, mint ahogy a Maximum Movie Mode is (audio-vizuális kommentár-csoda), az extrák javáról nem is beszélve. Magyarán a DVD-tulajdonosok szívnak - feltéve, ha a rendezői változat nyújt is valamit Blood cickóján kívül, mert hát McG mentegetőzésének hiányát nem tekinteném olyan nagy minusznak."

 

És mit szóljanak a Gyűrűk Ura rajongók, aminek törölték a novemberi BD megjelenését?

 

Hát ez gáz.Sőt csúnya húzás azok után, hogy elhintették, hogy majd a dvd-n fél órával többet látunk.

 

Jovovich egy nulla mint nő.Legalábbis nekem, mielött valaki nekem esne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig is tudtam hogy Ceglédre kell menni csajozni. :rock:

Na de pasik terén aztán átlagon aluli a hely, de ez szerintem téged tuti hidegen hagy :rock:

 

Nem akarok már nagyon offolni, de azt tegyük hozzá Jovovich kisasszony számomra se éppen egy női-ideál, de azért azt túlzás hogy minden 2. itthoni lány szebb nála. A szépséget se mell/köbméterben mérik.

Így van :P Bár én inkább néznék ki úgy, mint ő, mint így, ahogy vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.