Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Érdekes mert az összes többi történetben sikerült megoldani azzal, hogy beültették...ennyi. :D

Így volt az eredeti történetben, Logannak sosem volt csontkarma.

Egyetlen képessége a regenerálódás.

De hogyan ültetsz be valakinek a testébe ilyen szerkezet (már pedig elég bonyolult szerkezet lehet, ha a csontba ültetve képes valahogy mozgatni ki-be), ha egyszer pillanatok alatt regenerálódik? A csontkarom filmben sokkal logikusabb, a másik megoldás meg csak képregénybe működik.

 

"Szociális ellátóhelyeken" hozzáférhető a ma megjelent, szinkronos Star Trek film. :D

Nézze a fene szinkronosan :) Na jó, apám miatt letöltöm, ha hamarosan nem kapok pénzt, hogy megvegyem (aminek nem kifejezetten örülnék... :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Avatar trailert kamerásan..Vagy 50-szer...Az évszázad filmje lesz SZÁMOMRA, úgy érzem. James Cameron, a Mesterem visszatért :):D wáá...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nofene, November 24-én már jön is a HP6 DVD-n és BD-n a Pro Video-tól.

Remélhetőleg hamar beindulnak és végre megjelenik az Odaát és a TCW is :)

 

Nem sokára részletesebb listát is kapunk elvileg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézze a fene szinkronosan :) Na jó, apám miatt letöltöm, ha hamarosan nem kapok pénzt, hogy megvegyem (aminek nem kifejezetten örülnék... :D ).

Én is inkább szülő miatt szedem le szinkronosan, de egyelőre csak aviban, hogy meg tudjuk ma nézni anyámmal, a többi nap ugyanis melózik, így hamarabb megvan. Aztán majd lesz valahogy :D

 

Nekem tetszik ez az Avatar-kép :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar tréler nálam is ütött.

http://www.indavideo.hu/video/Avatar_trl_2

 

Legalább spécin teszi? :evil:
Lehet valami a dologban mert Django nagyon határozottan tiltakozott. :D

 

Ez a The road már érdekel egy ideje
Detto. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az a brutális bányász jármű 1:56-nál se semmi.

 

A film végi csata 3D-ben forradalmi lesz, a kamerakezelésnek hála. Ahogy a helikopterek pörögnek a képernyőn, iszonyat jó a koreográfia. Cameron tud valamit!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az a brutális bányász jármű 1:56-nál se semmi.
Kicsit eljátszadoztam a gondolattal hogy milyen lenne ha a na'vi-k a kidőlő fák elől rohannának meg az ha Jake és a dokinő avatarja összefutna utána egy na'vi-val.

dokinő: - Ez meg kicsoda?

Jake: - Egy helybéli. Tűnjünk el mielőtt még több bányász jön.

:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Youtubeon van egy fokkal világosabb változat.
Az is onnan van amit én beraktam. Ha ugyanaz akkor lehet hogy az indás feltöltés árthatott meg neki. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cameron még üzenget is a nézőknek a filmen keresztül: "You should see your faces." Előre tudja az öreg hogy milyen képet fognak vágni a népek amikor a filmjét nézik. :evil:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez IMAX-ban iszonyat jó lehet majd, már rendelném elő a jegyem valahol középre a hátsó sorok valamelyikébe :D :D

Szerintem közép középre érdemesebb jegyet venni bármilyen moziban (max egy-két sorral feljebb) :D A hanghatások jobban kijönnek, és a vászon is úgy van a legjobb távolságban, legalább is szerintem.

Tényleg nagyon sötét az indás trailer, de a HD-ig megtette egyszeri nézésre :D Annyi látszik belőle, hogy iszonyú jó lesz ez :evil: Ez a zene nagyon jól passzolt hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember 4.

 

"Dylan Baker újra eljátszhatja Dr. Kurt Connor szerepét a Pókember negyedik részében. Még nem lehet tudni, hogy ki lesz a Hálószövő ellenfele, de Raimi elmondta, hogy szeretné, ha majd egyszer a Gyíkkal csapna össze a Pókfej. A képregényekben Connor alakult át Gyíkká."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez IMAX-ban iszonyat jó lehet majd, már rendelném elő a jegyem valahol középre a hátsó sorok valamelyikébe :evil::D

Hátsó sor? Én a felétől az első harmadig terjedő sorokat ajánlom neked... :D Ez tényleg fantasztikus volt, még így is! Várom a 29-ét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Stallone a Tele5 Germany-nek beszélt arról a tervéről, hogy tető alá szeretné hozni mindenképp a Rocky hetedik részét, annak ellenére, hogy a felesége és a gyerekei már kínosnak fogják érezni magukat emiatt.

 

"Tudom, hogy miután már elmúltam 60 valószínűleg hülyét csinálok magamból, ha elkészítek még egy Rocky filmet. Azt is tudom, hogy sok kritika fog érni ezzel kapcsolatban. Még a feleségem is ez mondta: "Ne csináld. Csak kínos helyzetbe hozod a gyerekeid." De én azt mondtam neki: "Ha nem próbálnám meg, akkor nem lennék igazán boldog ember". Tudom, hogy ez vicces és mindenki nevetni fog ezen. Nevetnék én is rajta, de azt is tudom, csak akkor lehetek sikeres, ha még így öregen is el tudom játszani Rocky-t" -mondta Stallone.

 

Utoljára 2006-ban láthattuk Rockyt a vásznakon, a 24 millióba került alkotás 155 milliót hozott világszerte. )

 

 

Hát szerintem nem lesz vicces. Eastwood se vicces nyolcvanon túl. Így tovább Sly! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.