Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kiváncsi vagyok melyik fog nagyobbat ütni. Mármint a Képlet és a 2012 közül. A világváge hangulat eddig a Képletben csillagos ötös...bár a CGI hagyot kivetni valót maga után. Ugyan nem várok túl nagy sztorit a 2012-höz, de azért a Gyilkos Meteorok illetve a Föld bosszúja 2-ön azért magasabbra tegye a lécet. :D A látvány az tuti pazar lesz :D Ebben már az előzetesekben lekörözte a Képletet, bár ott amikor a repülő lezuhan..... Váááááá Örömlány jó volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pontos koordináták megadása szerintem alapvetően kimeríti a végső segítség fogalmát. :D

De attól az a telefon még nem volt az övé. Ha odaadom neked a telefonom, hogy telefonálj rajta, attól nem lesz a tiéd, mert te használod. A hitelkártya, amiről fizették a hívást, na az Eppsé volt, de, javíts ki, ha tévedek, a hitelkártyák nem alkalmasak távkommunikáció bonyolítására. És nem az volt a kérdés, ki használta, hanem hogy kié, ami ugye nem mindegy, kivétel, ha a magyar nyelvet nem ismered. :D

Arról az egy elkerülhetetlen apróságról nem beszélve, hogy a pontos célt az UAV adta meg, és hadd áruljak el egy titkot: azokban nincsen telefon (nem mellesleg minek jelölik meg a katonák a célpontot, ha ott az UAV?). Epps semmiféle koordinátát nem adott meg, se végsőt, se kezdetit, csak kidobta a csapatot jelző narancs füstöt és elmondta, hogy oda ne lőjön senki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy az Avatar költségvetése túllépte az 500 milliót! :D

Vajon mennyit kéne kaszálnia, hogy ne legyen bukta?

Amennyit szerintem úgysem tud. Legyen akármekkora istencsászár film, csak amcsi földön kéne 500 milliót keresnie, hogy ne legyen veszteséges, és erre még legalább 300 milliót szerintem, hogy sikeres legyen. Világszerte meg meg kéne haladnia az egymilliárdot. És azért az érdekes lenne, ha Cameron megint megcsinálná, amit megcsinált a Titaniccal (minden esetre egy biztos: az Avatar legalább egy Oscar-szobrocskát már nyert, ide a rozsdás bökőt, hogy a legjobb vizuális effektet elviszi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, Dzséjt.... Amit itt leírtál nem hiszem, hogy az Avatar meg tudná csinálni. A Titanic USA-ban 600 Milka, a TDK 533 Milkát hozott, 3. a Star Wars 461 Milkával. Tehát jobban kellene hoznia a Star Warsnál.

Világszinten 1 Milliárd felett csak a Titanic, GYU3, Karib tenger 2 és a TDK volt... :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem kis rizikó egy sci-fi -be ennyi pénzt ölni.

Pontosan. Furcsa is, hogy ezt felmerte vállalni a Fox (pláne ezekben az időkben). Bár lehet, emiatt az egy film miatt b*szarintott el annyit az elmúlt időkben, azokra nem maradt elég lé :D

Minden esetre kíváncsi leszek. Azért, ahogy Phobos is leírta, a világ 1 milliárdot túllépő négy filmjéből három sf/fantasy (és mindháromnak volt előzménye, szóval erről a halvány reménysugárról ennyit...). Ez meg még James Cameron is, aki azért akármilyen figura is, a populáris filmekhez nagyon ért.

 

Hát nem tudom, Dzséjt.... Amit itt leírtál nem hiszem, hogy az Avatar meg tudná csinálni.

Én sem hiszem, legalábbis nagy hype és sok erény kell. A filmnek sokáig kell jól teljesítenie a kasszáknál (ezt egy hetes toplistás szereplés nem vinné sikerre), mert bár a hype az első héten meg merem kockáztatni, rekordot fog dönteni, de ha a filmben nincsen lélek, akkor nem fog sokáig kitartani és megy a süllyesztőbe. Majd elválik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.