Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Onnan, hogy általában 3-4 darabnál többet nem szokásuk egyszerre adni. Másrészről ha előre megbeszéljük, hogy hová rendeli mindenki a jegyet, nem hinném, hogy gond lenne belőle.
A Palace moziknál neten egyszerre tényleg max. 4 jegyet lehet foglalni, de kiküszöbölhető a dolog azzal, hogy egymás után többször is rendelsz, azt engedi a rendszer. :P

Egyébként ha még emlékeztek, akkor a TCW mozifilmre rendeltünk úgy együtt jegyet, ahogy Oldie mondja, este a gép előtt online megbeszélve, hogy a már foglaltaknak látszó helyek közül közül melyek is a mieink. :D Remekül működött az is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Palace moziknál neten egyszerre tényleg max. 4 jegyet lehet foglalni, de kiküszöbölhető a dolog azzal, hogy egymás után többször is rendelsz, azt engedi a rendszer. :P

Egyébként ha még emlékeztek, akkor a TCW mozifilmre rendeltünk úgy együtt jegyet, ahogy Oldie mondja, este a gép előtt online megbeszélve, hogy a már foglaltaknak látszó helyek közül közül melyek is a mieink. :D Remekül működött az is. :P

Most is úgy kell majd. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak itt most kicsit más lesz a harci helyzet, mert hirtelen mindenki 3-án akarja majd megrendelni a jegyeket :P Még az sem biztos, hogy nekünk sikerülni fog. Ha a rendszer lefagy.... :S
Ez végül is igaz.

Ha meg csak négyes blokkokban működik a foglalás, akkor sem történik nagy tragédia, hiszen film alatt nem hiszem, hogy beszélgetnénk. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint nézzem max egy fő, egyszerre itt tíz jegyet is rendelhet :P

Szóval számoljuk össze, hogy innen hányan mennénk és mivel én úgyis akkor talán itthon vagyok még, megrendelem a jegyeket :P

Akkor ünnepélyesen bejelentem, hogy mennék a vasárnapi Avatar mozira. :D De ha sz*r lesz a film akkor meneküljön ki merre lát. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint nézzem max egy fő, egyszerre itt tíz jegyet is rendelhet :P

Szóval számoljuk össze, hogy innen hányan mennénk és mivel én úgyis akkor talán itthon vagyok még, megrendelem a jegyeket :P

 

Oldi. Nekem két jegy kéne első körben, Ortinak és nekem. :D 100% hogy megyünk! :D Előre is thx!

 

De aznap én is itt leszek gép előtt, ha 10-nél több jegy köllene, segíthetek rendelni! :I

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak itt most kicsit más lesz a harci helyzet, mert hirtelen mindenki 3-án akarja majd megrendelni a jegyeket :P Még az sem biztos, hogy nekünk sikerülni fog. Ha a rendszer lefagy.... :S

Telefonon is lehet mozijegyet rendelni :P Bár kicsit neccesebb, de lehet :D

 

Hjah, és megyünk forumtalira is férjecskével! :D

Remek :P

 

Én is megyek 20-án :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez az Avatar őrületetekhez csak egy mondatot tennék hozzá...

 

You have cross the line... ...ZAMEK! :P

Üdv a körünkben Ortis! :P Téged is megfertőzött az asszony ezzel a gagyi avatarral? :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyáron foroghat a Hobbit.

 

"Peter Jackson egy német mozis oldalnak adott interjúban beszélt a Hobbitról, elárulta, hogy a film forgatásához csak 2010 nyarán foghatnak hozzá és még a forgatókönyvet se fejezték be.

 

"Jelenleg is dolgozunk a második szkripten, reményeink szerint az év végére vagy a jövő év elején be tudjuk fejezni. Ha készen vagyunk vele, akkor kikalkuláljuk, hogy vajon mennyibe fog kerülni a produkció. Reméljük 2010 közepén elindulhat a forgatás, habár a stúdió még mindig nem adta meg a zöld utat nekünk." - mondta Jackson

 

A Hobbitból két részt fog elkészülni, Guillermo del Toro rendezi mindkét produkciót. Az elképzelés korábban az volt, hogy az első rész lett volna a Hobbit, a második pedig egy átvezető rész a Hobbit és a Gyűrűk ura között, de ezt elvetették."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.