Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

http://translate.google.com/translate?js=y...=auto&tl=hu

 

A sztorival nincs megelégedve a srác, hogy nagyon elcsépelt ez már és hasonlít a film Amerika meghódítására ;) Szerintem Cameron most nem alkotott akkorát, mint régi filmjeivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz. ;)

Végtére is, akinek eddig nem volt világos, hogy mi a sztori az előzetesek alapján, az magára vessen. A lényegnek annak kéne lennie, hogy ennek a "kliséhalmaznak" mennyire tud megfelelni a film, ami egy ilyen fajta sztorit jellemez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen fantasztikus társasággal én is ott lennék egy éjféli premieren, de tök egyedül egy tök új frencsájsz bemutatkozó filmjére nem vonszolom fel magam..

 

Saját szememnek hiszek, nem a kritikusoknak! Avatar ? Pah...Hiszem ha látom, mennyire jó is ez a film..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem a Halászkirály legendáját is! :)
Ahhoz még nem volt szerencsém.

 

 

Sajnos nagyon meg kell válogatnom, hogy mit nézzek meg moziban ;) És mikor.
Mire megjelenik a honi mozikban addigra lehet hogy már felkerül egy kalózfeliratos DVDR-verzió a közösségi szolgáltatókra. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ott leszek a premieren. És eldöntöttem, hogy viszem a fényképezőt, mert azt a csávót, aki az első sor közepén egyedül foglalt helyet, meg kell örökítenem. Mekkora elmebeteg lehet már! ;)

Egy kis bizsergés elfogott már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, azt nem is figyeltem, hogy hol lesz. Azt hittem az Arénában ;)

Hát akkor kolmilan se tud pezsgőzni. Mondjuk ő még fiatalkorú, ki se szolgálnák :o

Szerencsére nem megy Oldie se akkor, meginná az egész raktárkészletet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hó nem lesz, mert már ezer éve nem volt karácsony környékén (én legalábbis nem emlékszem havas karácsonyra már egy jó ideje) - de egyébként az előrejelzés ígéri?

 

Ami pedig az Avatart illeti, akármennyire is nem a kritikusok véleménye számít, de azért ennyire nem tévedhetnek. :o A kérdés már csak az, hogy mennyire lesz jó a film: nagyon-nagyon vagy csak egyes szempontokból. Én nagyon bizakodó vagyok, mert szeretnék megint egy olyan áll-leejtős filmet látni, mint az Ep3 volt elsőre. ;) Ez más műfaj, meg más rendező, meg nem ismert franchise, stb. - de akkor is...

 

Hasonló sokkoló élmény otthoni mozizáson ért nemrég egyébként. Most láttam először Spielberg Mesterséges értelemjét, valahogy kimaradt eddig, és teljesen lenyűgözött a történet, a zene, a minden... Valami ilyesmi hatásút látni moziban, pláne 3D-ben (remélve persze, hogy hányinger nélkül) olyan jó lenne. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam eddig igazán áll-leejtős film a Watchmen és a District 9 volt. ;) Mondjuk ezek is visszafogott változatban, mert azért egy film nem okoz akkora élményt mint pl egy villanyszámla. Na azok az igazi áll-leejtős dolgok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam eddig igazán áll-leejtős film a Watchmen és a District 9 volt. :) Mondjuk ezek is visszafogott változatban, mert azért egy film nem okoz akkora élményt mint pl egy villanyszámla. Na azok az igazi áll-leejtős dolgok :o
De azért járunk moziba, hogy ott legalább ne az ilyen dolgok miatt essen le az állunk. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam eddig igazán áll-leejtős film a Watchmen és a District 9 volt. ;) Mondjuk ezek is visszafogott változatban, mert azért egy film nem okoz akkora élményt mint pl egy villanyszámla. Na azok az igazi áll-leejtős dolgok :)

 

Első álleejtős egyértelműen EP4. Aztán jött pár, pl Aliens, Terminátor2, Jurassic park - imádtam - ID4 - szintén megnézős nekem mai napig.

Avatartól most nagyon várom - de lehet említettem itt már, vagy egyszer-kétszer, óránként, mindennaop - Jó kritikáknak örülök, különösen hogy Langot dícsérik, a karakterétől sokat várok! :o Má csak 9 nap, lassan 8. És végre talizunk! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar itthon 16-os karikát kapott.

EZ meglepett, simán 12-esre számítottam..Mi alapján hatátoztak 16-os mellett, ki érti..

Amíg nincs kint a Filmiroda honlapján, számomra nem biztos semmi... ;) Lehet, hogy csak biztosra akartak menni a Palace-osok, ki tudja... Elég hülye döntés lenne a 16-os karika....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.