Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hó nem lesz, mert már ezer éve nem volt karácsony környékén (én legalábbis nem emlékszem havas karácsonyra már egy jó ideje) - de egyébként az előrejelzés ígéri?
80% az esély a fehér karácsonyra. Ezt jósolják. Persze az még vasárnaptól számítva pár nap. Bár itt már most esik...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami pedig az Avatart illeti, akármennyire is nem a kritikusok véleménye számít, de azért ennyire nem tévedhetnek. :) A kérdés már csak az, hogy mennyire lesz jó a film: nagyon-nagyon vagy csak egyes szempontokból. Én nagyon bizakodó vagyok, mert szeretnék megint egy olyan áll-leejtős filmet látni, mint az Ep3 volt elsőre. :o

Jaja, ennyire csak nem tévednek :o Főleg egy ilyen volumenű filmnél. Nekem is rég volt már, hogy a moziban leesett az állam, és rohantam volna vissza, hogy újra lássam a filmet ;)

 

Az Avatar itthon 16-os karikát kapott.

EZ meglepett, simán 12-esre számítottam..Mi alapján hatátoztak 16-os mellett, ki érti..

Szerintem a háborús téma ad alapot erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jááá, pontosan! ;) Egyébként örülök, mint macsek a farkának ezeknek a híreknek! :) É lassan látom az alagút végét, már csak 8 nap! :o
Én nem tudok örülni annak, hogy másnak tetszik. :o Majd ha nekem is bejön akkor lesz oké.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a háborús téma ad alapot erre.

A Star Wars ep3 (társaitól eltérően) mégis korhatár nélkül megtekinthető (a Filmiroda szerint, az ORTT már máshogy vélekedik...) és abban már a címében is háborús alap van ;) A többi rész meg II-es besorolású, azaz 12-es karikás. Teljesen értelmetlenek a besorolások, logika bennük: zéró.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

, Ahh, én tudok. Persze a lényeg, hogy nekem is tessen, de az sem baj,. ha már másnak(is) tetszik! :D

Pédául tessen neked is! :D

Remélem fog is. Egy biztos. Nem lila....akarom mondani kék köddel a szemem előtt fogok leülni a film elé. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

80% az esély a fehér karácsonyra. Ezt jósolják. Persze az még vasárnaptól számítva pár nap. Bár itt már most esik...
Ez jó hír! De azért kolmilan kedvéért várhatna a hó hétvégéig. :D Nálunk pl. semmi nem esik...

 

Origósok írták egyszer ezt a dátumot, reméljük, nem csak a pesti mozik fogják adni, m én is nagyon kiv vok rá. Ewan :D
Ewan is jöhet, meg már a címe is jó a filmnek, szóval én biztos megnézem. :D Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars ep3 (társaitól eltérően) mégis korhatár nélkül megtekinthető (a Filmiroda szerint, az ORTT már máshogy vélekedik...)

Tényleg, erről el is felejtkeztem :D

 

Igen lesz. Kecskebűvölők a címe és Február 25-én jön a mozikba

Olyan sokára? Hmm... akkor talán mégis lesz belőle mozis nézés. Vagyis hát lehetne egy héttel előbb is, akkor lenne a legjobb. Micsoda cím, de egész jó ferdítés :D

 

Ez jó hír! De azért kolmilan kedvéért várhatna a hó hétvégéig. :D Nálunk pl. semmi nem esik...

 

Ewan is jöhet, meg már a címe is jó a filmnek, szóval én biztos megnézem. :D

Itt sem esik. Azért legyen fehér karácsony, úgy az igazi :D

Jaja, a címe sem semmi, no meg a trailer is jó volt, a színészekről nem is beszélve, valahogyan mindenképpen megnézem én is :D Következő fórumtali keretében? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Becstelen Brigantik

 

Hű, nem is tudom, hogy most ocsároljam a filmet, vagy magasztaljam. Az apróságaiban zseniális. A monológok, beállítások, apró mozzanatok tökéletesen Tarantinosak. Node a forgatókönyv.....hát az kukába való. Én bevallom másra számítottam. Egy ritmusos kis hentelésre ahol annak rendje és módja szrint vontatottan felépítik a végkifejletet. De itt csak építkeztek, henteltek, építkeztek, henteltek, megint építkeztek, megint henteltek. Elégé pocsék ritmusban. Egyszerre volt unalmas az egész és bizonyos jeleneteiben lenyügöző. Számomra eddig a legrosszabb Tarantino film.

Az ezredes karaktere valóban zseniális volt :D És szerencsére senkiből se csináltak mártírt. :D

Szóval lehetett volna jobb is. Bőven. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imdb-n 8.3-on áll a film.

És sajna a nők szépen lerontották az átlagot, ha a statisztikát nézzük :D

http://www.imdb.com/title/tt0499549/ratings

Férfiak: 8.6

Nők: 5.6

 

Grrr :D :D

 

És még meg sem nézték, úgy... Gondolom legalábbis. És ez bosszant leginkább benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 8.3 -as kezdés elég gyenge, bőven nyolc alatt fog végezni a végén. Egyébként szerintem nem attól lesz jó egy film, hogy az imdb-n éppen 9 -es átlaga van. :D Amúgy a véleményekből jól leszűrhető, hogy az lesz amit vártunk. Káprázatos látvány, de a történet nem túl eredeti. Nálam ezen áll vagy bukik az egész. Remélem azért inkább áll majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah...de ha lemegy 6.4-ig az még azt jelenti, simán jó a film, hisz az SW EP1 is annyin ál az imdbn :D
Nem számít hol áll, ha neked tetszik. A többi kit érdeekl? Persze jó nézegetni, mert hát az ember kedvence legyen elöl mindenben, de ez nem mindig van így. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.