Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyesek szerint az Avatar rasszista... méghozzá fehérember ellenes.

Azt hiszem, ezen nem is csodálkozom, az emberek mindig is marhák maradnak, mindig lesznek ilyen elborult kijelentéseik. Legalább is amíg lesznek emberek.

 

Phobos, remélem, fog tetszeni a film :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó írás lett tényleg. Az sw-hu-n Darth Mole-ét érdemes elolvasni. Már aki egy jót akar röhögni. Anno ide Darth Bat- ként írt és agyonajnározta a saját fanfilmjét :P

Meg is ködzöntem neki. Agyatlanka. Ladáét megértem, de azt holnap ki is fejtem! :P Ma már én is agyatlanka vagyok! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó írás lett tényleg. Az sw-hu-n Darth Mole-ét érdemes elolvasni. Már aki egy jót akar röhögni. Anno ide Darth Bat- ként írt és agyonajnározta a saját fanfilmjét :P
Az az ember mindent fikázik. Az ilyen megrögzött fikabajnokoknál valami nem kerek egyébként... Valószínűleg még szűz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon korrekt ez a vélemény, Ody. :P Ha csak az objektív tényeket nézzük, amiket hibának felhoztál, azok tényleg felróhatóak a filmnek, és ezzel nehéz lenne vitatkozni. A különbség a megítélésben valószínűleg ott van, hogy érzelmi oldalról mennyire fogja meg az embert az Avatar. Ebben a zene mindig sokat segít vagy éppen ront, nálam itt most segített, a zenét remeknek találtam, és a "törzsi" feeling ellen sincs kifogásom, az egész na'vi életérzés magával ragadott látványostul, zenéstül - vagyis összességében a film hibái eltörpülnek az erényei mellett, és én kifejezetten jónak tartom első megnézésre is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon korrekt ez a vélemény, Ody. :P Ha csak az objektív tényeket nézzük, amiket hibának felhoztál, azok tényleg felróhatóak a filmnek, és ezzel nehéz lenne vitatkozni. A különbség a megítélésben valószínűleg ott van, hogy érzelmi oldalról mennyire fogja meg az embert az Avatar. Ebben a zene mindig sokat segít vagy éppen ront, nálam itt most segített, a zenét remeknek találtam, és a "törzsi" feeling ellen sincs kifogásom, az egész na'vi életérzés magával ragadott látványostul, zenéstül - vagyis összességében a film hibái eltörpülnek az erényei mellett, és én kifejezetten jónak tartom első megnézésre is. :P
Dettó ezt éreztem én is :P Az egész na"vi kultúra megtette a hatását.

 

Amúgy a húgom belezúgott Jake na"vi alakjába :P Filmért még így nem rajongot, odáig van érte, tetszik neki a 3D-s mozizás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon korrekt ez a vélemény, Ody. :P Ha csak az objektív tényeket nézzük, amiket hibának felhoztál, azok tényleg felróhatóak a filmnek, és ezzel nehéz lenne vitatkozni. A különbség a megítélésben valószínűleg ott van, hogy érzelmi oldalról mennyire fogja meg az embert az Avatar. Ebben a zene mindig sokat segít vagy éppen ront, nálam itt most segített, a zenét remeknek találtam, és a "törzsi" feeling ellen sincs kifogásom, az egész na'vi életérzés magával ragadott látványostul, zenéstül - vagyis összességében a film hibái eltörpülnek az erényei mellett, és én kifejezetten jónak tartom első megnézésre is. :P
Mit szoktak erre mondani? "Ezért szép az élet. Mindenki másképp látja". :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is ködzöntem neki. Agyatlanka. Ladáét megértem, de azt holnap ki is fejtem! :P Ma már én is agyatlanka vagyok! :P
No én meg lassan rákészülök az év végi szokásos értékelésemre. :P Ünnepek alatt még megnézek két filmet, melyet bele szeretnék vonni az idei filmfelhozatalba. Pár film persze úgyis kimarad. :D Nagyon erős amúgy a mezőny, most talán rangsorolás se lesz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyem is meg. Frenkie szerintem most féltékeny. :P

 

 

Befestem én magam kékbe, azon ne múljon. :P

 

 

 

Ma beszéltem haverral, mondtam neki az Avatart, mondja, hogy kiváncsi rá, mondom akkor elmennék veled, erre ő : Ha nem sikerül a csajjal, akkor eljön velem.Most kettőség van bennem, örülnék ha lenne barátnője, de uyganakkor jó lenne megint megnézni a filmet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint nézzem Dzséjt is előkerült, va(ly)on mikor tárja ő fel a kritikáját? Gondolom már ezerrel írja azt a cirka negyven oldalas irományt melyet fel fog rakni a blogjára :P :P :D

Hamarosan, de még nem írom. Most pótlom az elmúlt négy napot, plusz adatmentés folyik a háttérben. :P

 

De tömören azt mondhatom, hogy sztori tetszett, sablonossága ellenére, zene nem túl nagy szám, a karakterkek nagyon eltaláltak, a trükköktől eszem-f*szom megáll, haditechnikailag pedig numero one idén ez a film.

 

Amúgy abban igazam volt a nyáron, hogy a Star Treket nem fogja letaszítani nálam az idén dobogóról. Olyan katarzist, amit az Enterprise új kalandja okozott, azért az Avatar nem eredményezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan, de még nem írom. Most pótlom az elmúlt négy napot, plusz adatmentés folyik a háttérben. :P

 

De tömören azt mondhatom, hogy sztori tetszett, sablonossága ellenére, zene nem túl nagy szám, a karakterkek nagyon eltaláltak, a trükköktől eszem-f*szom megáll, haditechnikailag pedig numero one idén ez a film.

 

Amúgy abban igazam volt a nyáron, hogy a Star Treket nem fogja letaszítani nálam az idén dobogóról. Olyan katarzist, amit az Enterprise új kalandja okozott, azért az Avatar nem eredményezett.

Az én személyes kedvencemet se sikerült letaszítania a trón legfelső szintjéről. Persze ezzel most jól ellent mondok a pár hsz-el ezelőtti írásomra, de ami az ember szívéhez nő...az bizony a szívéhez nő :P

 

Ez haditechnikai dolog nálam is így van. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan, de még nem írom. Most pótlom az elmúlt négy napot, plusz adatmentés folyik a háttérben. :P

Azért csak megírtam, de csak holnap teszem ki, mert tuti tele van hibákkal :P

Addig pedig a nyitóhétvége számai:

Total US Gross: 77,025,481 $

International Gross: 164,545,565 $

Worldwide Gross: 241,571,046 $

 

Azért nem semmi, világviszonylatban már egy hétvége alatt majdnem visszahozta a film árát. De a US nyitás sem rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma beszéltem haverral, mondtam neki az Avatart, mondja, hogy kiváncsi rá, mondom akkor elmennék veled, erre ő : Ha nem sikerül a csajjal, akkor eljön velem.Most kettőség van bennem, örülnék ha lenne barátnője, de uyganakkor jó lenne megint megnézni a filmet. :P

Egyedül már nem is lehet mozizni, igaz? :D Na jó, nem mindenkinek jön be, hogy egyedül üljön be egy filmre :P

 

Azért nem semmi, világviszonylatban már egy hétvége alatt majdnem visszahozta a film árát. De a US nyitás sem rossz.

Ez egy olyan film, ahol a nemzetközi bevétel messze felülmúlja majd az amerikait. Nem mindig ez a jellemző, de úgy tűnik, ennél igen. Nálam általában az ilyen filmek jönnek be jobban :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most hogy lassan vége az AVatárnak... :P nézzük mi lesz még jövőre!

Kick-Ass trailer, azon belül is Hit Girl - R-es és 18as szal, jó film lesz rettenetesen! Cage jön vissza erősen, juhúúúú.

http://filmbuzi.hu/archives/2009/12/22/kic...-trailer-humor/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar bevétele tutti, hogy túl fogja szárnyalni a Titanicét. Azt 41 héten keresztűl nyomatták a mozikban. Szerintem ezt is fogják.

1,8 milliárd dollárt? Ez olyanoknak nem sikerült, mint a GyU, TDK, SW. Látsz a filmben annyit, amiért ilyen sokáig néznék is az emberek? Az egy dolog, hogy sokáig játsszák, de be is kell ülni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1,8 milliárd dollárt? Ez olyanoknak nem sikerült, mint a GyU, TDK, SW. Látsz a filmben annyit, amiért ilyen sokáig néznék is az emberek? Az egy dolog, hogy sokáig játsszák, de be is kell ülni rá.
IMAX teremben és Real 3D-ben tutti. Lehet, hogy anno a Titanicnál még sehol sem volt a DVD korszak ami fél éven belül eltántorítja az emberek nagy részét a mozitól, hogy ott nézzék meg a kedvencüket, de ennél a filmnél, a valódi filmélményt jelenleg az otthoni szórakoztatóelektronika nem fogja tudni visszaadni teljes mértékben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IMAX teremben és Real 3D-ben tutti. Lehet, hogy anno a Titanicnál még sehol sem volt a DVD korszak ami fél éven belül eltántorítja az emberek nagy részét a mozitól, hogy ott nézzék meg a kedvencüket, de ennél a filmnél, a valódi filmélményt jelenleg az otthoni szórakoztatóelektronika nem fogja tudni visszaadni teljes mértékben.

Nagyon régen volt, hogy én kétszer beültem egy mozira. És erre még minimum kétszer akarok. Többektől olvastam. Esély van rá, meglátjuk! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.