Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na akkor, Norm csak váll-lövést kapott, azaz az avatarja nem purcant ki. De elég nagy marhaság lett volna egy sérült avatarban maradni, bajlódni a fájdalommal. Ha az avatar tropára ment volna, akkor Spellman is meghalt volna ("A test nem létezhet tudat nélkül."). Nem is csoda, hogy "felébredt" és még úgy is eléggé fájlalta a karját. A film végén viszont avatar nélkül, a saját testében volt jelen, a fegyveres pólós egy másik tudós lehetett (100%, megnéztem).

 

De amúgy Cameron durván kinyírta a fél szereplőgárdát. :D

Nagyon helyes. Nem tudom, minek ezen problémázni. Az Alienben 7-ből 6 főszereplő felfordult, az Aliensben ketten úszták meg sértetlenül, az Alien3-ban még a legfőbb főszereplő is megmurdált, mégis képesek voltak folytatni. A T1-ben is meghalt a főszereplők kétharmada, mégis tudták folytatni (sőt, mindhárom főszereplő visszatért a T2-ben). A Star Wars ep3-ban sem úszták meg túlságosan a hősök, mégis van folytatása (igaz, kicsit korábban készült el :) ). Tovább is van, mondjam még? Azért mert kinyírták az itteni főbb mellékszereplőket, nyugodtan lehetnek a következőben helyettük még jobbak is.

 

De ki légyen a karizmatikus főgonosz aki mind a 3 részben jelen van?

Mondjuk az RDA? Tudtommal az Alien szériában is egy arctalan cég volt végig a gonosz (igaz, a negyedikben kicserélték arctalan hadseregre), akinek csak csatlósai voltak (Ash, Burke, Michael Bishop). Szauronról sem mondhatjuk el, hogy karizmatikus főgonosz lenne (ennyit a Gyűrűk Ura hasonlatról), már csak azért sem, mert az alapműben a szem nem világít ott fenn a torony tetején mindenki szeme láttára. Csak Frodó látja, ő is csak lelki szemeivel. De a Terminator szériáról sem mondhatjuk el, hogy Skynet olyan marha karizmatikus vagy sokat mutogatott főgonosz lenne... Emlékeim szerint a TS-ig nem is volt arca. Tovább is van, mondjam még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene, kétszer láttam, de igazából nekem is úgy rémlik, h Norm emberi testben van ott, nem Naviban. Mármint a végén. Tényleg meg kell nézni mégegyszer.
Én is azt mondom hogy avatar testben virít ottan. Puskával feszít a piros pólójában és a barnás nadrágjában.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy az Isten állatkertje. Konzervativok magyarázák az Avatart. ( Amerikában!)

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/...uz_az_avatarra/

 

 

Nálunk miért van éppen fordítva a hozzáállás, mégha nem is az Avatarral szemben? Rögtön nem itt tartanánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy az Isten állatkertje. Konzervativok magyarázák az Avatart. ( Amerikában!)

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/...uz_az_avatarra/

 

 

Nálunk miért van éppen fordítva a hozzáállás, mégha nem is az Avatarral szemben? Rögtön nem itt tartanánk.

 

 

Erről beszélt ma kolléga.Rettenetes ostobaság az egész amit írnak.És ezek komoly lapokban írhatnak.Röhej.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén...Gondolta volna bárki is közületek, hogy ez fog történni az Avatarral, mikor megjelent az első teaser trailer róla augusztusban?
James Cameront csak egy valaki érheti utol: James Cameron :D

Azért nem semmi, hogy a világ két legsikeresebb filmje egy ember nevéhez fűződik. Számomra pedig külön öröm, hogy a második sci-fi (nagy öröm lenne, ha az első lenne, de azért erre én nem számítok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén...Gondolta volna bárki is közületek, hogy ez fog történni az Avatarral, mikor megjelent az első teaser trailer róla augusztusban?

http://origo.hu/filmklub/20100107-az-avata...ebb-filmje.html

Hogy ennyire sikeres lesz a kritikák alapján azt nem. Az érdeklődés és az azzal összefüggő bevételi adatok alapján valahová az első tízbe vártam, de akkor még csak azért mert a hype piszok nagy volt Cameron körül és az ő nevére jópáran ugorni fognak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén...Gondolta volna bárki is közületek, hogy ez fog történni az Avatarral, mikor megjelent az első teaser trailer róla augusztusban?

http://origo.hu/filmklub/20100107-az-avata...ebb-filmje.html

 

Én a milliárdot megadtam neki látatlanban, de ez már olyan...hab a tortán! :D Jó lenne az a cseresznye a tetejére! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron a japán atombombázásról készülne filmet készíteni! :D

http://www.aintitcool.com/node/43549

 

Nagy benne a potenciál! Érzékeny téma, ha jól kezelik, akkor simán kasszasiker. Egy Iwo Jima fajta filmet, elég akcióval és drámával megnézném!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2007-ben írt Avatar szkript

A dialógusok egy az egyben visszaköszönnek, amik a trailerben is mentek, szóval ez a mozis verzió :D

Wow a földi jelenetek jók nagyon az elején.éééés :D

Spoiler:

A végén írja Cameron, hogy Neytiri terhes!!! Na jöhetnek a kis lurkók a második részben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2007-ben írt Avatar szkript

A dialógusok egy az egyben visszaköszönnek, amik a trailerben is mentek, szóval ez a mozis verzió :D

Wow a földi jelenetek jók nagyon az elején.éééés :D

 

A végén írja Cameron, hogy Neytiri terhes!!! Na jöhetnek a kis lurkók a második részben!

 

 

 

És a végén beszél Tsu'Tey-el. Akkor az a kép, amit kivágtak, mégis az volt, amire tippeltem.

 

 

Köszike! (a linket)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameront csak egy valaki érheti utol: James Cameron :D

No, azért nem bánnám, ha Lucas egyszercsak utolérné..... apropó, ha a SW teljes mozibevételét számoljuk (1977-től ) akkor az nem tudná behozni? Túl szép lenne, tudom....

 

 

amúgy szerintetek nagy az IMAX és a normál 3D közt az eltérés? Mert itt csak 3D van, de lehet, hogy elcsábulok rá.....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Náluk már elvárható lenne, hogy kantoni szinkronnal és mandarin felirattal már javában a DVD-t stiröljék odahaza :D Nem is értem ezt a kilométeres sorbanállást. :P
Szerintem otthon nincs IMAX mozijuk a sufniban. :D

 

 

No, azért nem bánnám, ha Lucas egyszercsak utolérné..... apropó, ha a SW teljes mozibevételét számoljuk (1977-től ) akkor az nem tudná behozni? Túl szép lenne, tudom....
szerintem érdemesebb feltenni úgy a kérdést, hogy mit hozott az SW frenchise 1977 -től Lucasnak. Én olyan 5-6 milliárdra tippelnék. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Titanic-nak dvd-eladásokkal volt 1,8 milliárd a bevétele, vagy csak a mozikban szerzett ennyit?

Csak moziban hozott annyit. DVD-n még rápakolt 1,2 milliárdot, illetve a TV-s jogok is hoztak a konyhára 55 misit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.