Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bazz, most kábé úgy izgultam a sorokat olvasva mintha a film pergett volna előttem újból. :D

 

 

Tsu' tey féle csonkolást én bent hagytam volna. Sőt, amikor Quaritch felemelte ugyanígy Jake avatarját és felmutatta a kést, nekem volt egy olyan érzésem, hogy most le fogja vágni a tincsét. :lol:

A két Valkyre hajó szerintem jó ötlet lett volna, fokozta volna a pusztítás és a feszültség mértékét az, ha láttuk volna az első bomba becsapodásának hatását. Aztán ugye itt van a központ elleni támadás amit le is forgattak, az talán már benne lesz a rendezői változatban :D És immár az első kezdeti látványterv részét képező kép is értemlet nyert volna azzal, hogy Quaritch a tóbol trappolt volna elő. Igaz, a filmbéli jelenet látványosabb maradt :D

 

 

Igen, én is így olvastam végig hajnalban - kisfiamnak hála, aki nem hagyott aludni - Egyébként nekem az jutott eszembe, h ha a jó ezredes ki akart tolni Jake-el a végén, akkor vagy a coffját kellett volna elvágja, vagy az avatar testet megölni, és az emberit életben hagyni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Igen, én is így olvastam végig hajnalban - kisfiamnak hála, aki nem hagyott aludni - Egyébként nekem az jutott eszembe, h ha a jó ezredes ki akart tolni Jake-el a végén, akkor vagy a coffját kellett volna elvágja, vagy az avatar testet megölni, és az emberit életben hagyni.

 

Szerintem ő mind a kettő elpusztítására kész volt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öngyilkosságba űz az Avatar-szindróma

Depresszióba hajszolja nézőit az Avatar.

Minden idők ? egyelőre! ? második legsikeresebb filmjéről már szindrómát neveztek el, amely súlyos depressziós tünetekkel, extrém esetben öngyilkossági vággyal párosul. A tünetek már több ezer nézőnél jelentkeztek; ők a film honlapjának fórumán gyülekeznek. A kiváltó ok az, hogy nem juthatnak el soha Pandora szépséges és utópisztikus bolygójára.

 

?Tegnap este megnéztem az Avatart, és amikor felkeltem, minden olyan szürkének tűnt ? írja az egyik elkeseredett fórumozó. ? Nem is tudom, hogy van-e még értelme ­folytatni az életet ezen a kietlen, unalmas, kiégett bolygón."

 

Ilyen és ehhez hasonló bejegyzések ezrei érkeznek a honlapra, amelyekben az Avatar-szindrómában szenvedők kifejtik: képtelenek szabadulni az álomvilág színpompás világától, s a testvéri lét szépségétől, amelyben Pandora lakói, a Nav'ik osztoznak.

forrás: cnn

 

És ez teljesen komoly hír, a CNN hírtelevízió Bréking nyúzban számolt be erről. Szóval jó tudni aki szereti az Avatar, az depressziós öngyilkos típus.

VIDEÓ ERRőL

http://edition.cnn.com/video/?/video/showb...fter.avatar.cnn

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is legszívesebben Pandorán élnék, ha lehetne egy kívánságom.

Az ember nap mint nap tesz róla tanubizonyságot arról, hogyan zsákmányolja ki a természetet. Az Avatar olyan hihetetlen egyszerű módon közli a szomorú igazságot, hogy az valami elképesztő.

 

Csak egy példa. Dzséjt pár napja linkelte be azt a videót, mely bemutatja, hogy itthon a kutyakeszi önkormányzat egy multival karöltve kizsákmálnyol egy természetvédelmi területet sok ritka állat és növényfajt ezzel halálra ítélve.

 

Értitek? Nagy multi, aki zsákmányol...Itt az avataros példa, és csak itthon kell körülnézni, az ember nap mint nap teszi a szomorú dolgokat.

 

A na'vik meg olyan tökéletesek, erkölcsileg és kultúrában ők lehetnek az etalonok az emberiség számára...Én nem csodálkozom, ha sok ember az Avatar megnézése után Pandorára vágyik. :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, akkor értem már, hogy a mozi után miért ugrottam autó, busz, kamion és vonat elé, azóta miért akasztottam és lőttem fejbe magam, miért vágtam fel az ereimet, ittam mérget, vettem be flakonnyi gyógyszert, nyeltem sósavat és ugrottam le az ötödikről, huszadikról, viaduktról. Eddig nem tudtam, hová tenni (csendben megjegyzem, csak az első sikerült, a többi már halott kísérlet volt :lol: ).

Nagy az isten állatkertje, de úgy néz ki, a kerítés már Pandorán van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sok h*lye. Ne depressziós legyen a szerencsétlen hanem tartsa magát valakinek aki tenni szeretne azért, hogy Földanyánk ne pusztuljon el.

Én már annak örülnék ha az a sok millió ember aki megnézte az Avatart és nem engedte hogy beléje magyarázzák, hogy ez a film nem több mint 3D látványorgia, fogja magát és elkezd másképp gondolkodni, nem szemetel, nem támogat környezetkárosító üzemeket, multikat és nyakonvágja még a kölkét is ha egy cukorkáspapírt eldob az utcán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már annak örülnék ha az a sok millió ember aki megnézte az Avatart és nem engedte hogy beléje magyarázzák, hogy ez a film nem több mint 3D látványorgia, fogja magát és elkezd másképp gondolkodni, nem szemetel, nem támogat környezetkárosító üzemeket, multikat és nyakonvágja még a kölkét is ha egy cukorkáspapírt eldob az utcán.

 

Szerintem ilyen tanítást is hordoz magával a film. és remélhetőleg sok embernél működhet ez a film után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Laurence Fishburne kétes alak lesz a Predatorsban

 

Az MTV bloggerei szúrták ki az interjút, amit az Antal Nimród Predators-ában Hanzót, a jakuzát alakító Louis Ozawa Changchien adott. Néhány kisebb új információ van a szövegben, köztük az, hogy Hunting Campnek (vadásztábor) hívják azt a dzsungeles területet, ahova a főhősöket akaratukon kívül elviszik a ragadozók. Ez nem teljesen meglepő, mert már eddig is tudni lehetett, hogy a ragadozóbolygón, egy olyan helyen játszódik a film, ahol a ragadozók módszeresen vadásznak az emberekre. Ami talán izgalmasabb, hogy a színész elárult pár részletet Laurence Fishburne figurájáról, akiről eddig csak annyi információnk volt, hogy Nolandnek hívják. Noland nem a film kezdetén kerül a vadásztáborba, hanem már tíz éve ott él: egy barlangban húzza meg magát a ragadozók elől, és az idők során túlélési és harci technikákban is igencsak profivá vált. Changchien szerint Noland "egy kissé kétes, őrült, patkányszerű figura, aki egymagában küzd a túlélésért". Színésztársai se tudtak sokat Fishburne figurájáról, és állítólag eléggé meglepődtek, amikor a próbákon szembesültek vele, hogy az ismertebb szerepeitől ennyire különböző fickót játszik.

 

origo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El is felejtettem beírni, hogy egyik kolléganő ma mesélte, látták otthon az Avatart letöltött verzióban, és el voltak ájulva tőle :lol: Így is, mozi meg 3D nélkül is, ennyit arról, hogy ez a film csak a 3D moziban üt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El is felejtettem beírni, hogy egyik kolléganő ma mesélte, látták otthon az Avatart letöltött verzióban, és el voltak ájulva tőle :lol: Így is, mozi meg 3D nélkül is, ennyit arról, hogy ez a film csak a 3D moziban üt :D

Remélem, azért eligazítottad utána... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Laurence Fishburne kétes alak lesz a Predatorsban

 

Az MTV bloggerei szúrták ki az interjút, amit az Antal Nimród Predators-ában Hanzót, a jakuzát alakító Louis Ozawa Changchien adott. Néhány kisebb új információ van a szövegben, köztük az, hogy Hunting Campnek (vadásztábor) hívják azt a dzsungeles területet, ahova a főhősöket akaratukon kívül elviszik a ragadozók. Ez nem teljesen meglepő, mert már eddig is tudni lehetett, hogy a ragadozóbolygón, egy olyan helyen játszódik a film, ahol a ragadozók módszeresen vadásznak az emberekre. Ami talán izgalmasabb, hogy a színész elárult pár részletet Laurence Fishburne figurájáról, akiről eddig csak annyi információnk volt, hogy Nolandnek hívják. Noland nem a film kezdetén kerül a vadásztáborba, hanem már tíz éve ott él: egy barlangban húzza meg magát a ragadozók elől, és az idők során túlélési és harci technikákban is igencsak profivá vált. Changchien szerint Noland "egy kissé kétes, őrült, patkányszerű figura, aki egymagában küzd a túlélésért". Színésztársai se tudtak sokat Fishburne figurájáról, és állítólag eléggé meglepődtek, amikor a próbákon szembesültek vele, hogy az ismertebb szerepeitől ennyire különböző fickót játszik.

 

origo

 

Na ez tetszik! Ha most jól értem, akkor egy idegen bolygón fog játszódni a film? Na, ez még jobban tetszik! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok őrült van a világon.
Ezek tényleg azok. :D De ezekkel el lehetne bánni, mert bapoklnám egy hajóba őket, aztán kilőném az alfa centauri felé. :D Egyszer majd csak odaérnek, igaz múmiaként. :lol:

 

 

Na ez tetszik! Ha most jól értem, akkor egy idegen bolygón fog játszódni a film? Na, ez még jobban tetszik! :D
A Predátorok bolygóján fog játszódni. Nagyon várom már! Oldie remélem erre megyünk! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor egy kisebb bejelentés...

 

Már régóta tervezgettem egy Avataros oldalt/fórumot, és ezen a héten úgy néz ki, végre megvalósul(a tárhelyért köszönet illeti Lara Strongot). Jó esetben akár holnap, de valószínűbb, hogy holnapután indulunk. :) Jelenleg le van zárva, regisztrálni még nem lehet, de azért már berakhatjátok a könyvjelzők közé: http://avatar.jedirend.net/forum/. A háttérben már nagyban folynak az előkészületek... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze nem adom fel, most jönnek a Real 3D termek.
Ha nekem választanom kellene, akkor biztos inkább megnézném minél hamarabb, mégha emiatt nem is IMAX lenne. Ahogy írtam is korábban, annyival nem volt kisebb élmény, hogy érdemes lenne sokat várni az IMAX-ra. :)

 

Öngyilkosságba űz az Avatar-szindróma

Szóval jó tudni aki szereti az Avatar, az depressziós öngyilkos típus.

Érdekes, engem az ilyen típusú filmek mindig extra életerővel és örömmel töltenek fel.

 

A sok h*lye. Ne depressziós legyen a szerencsétlen hanem tartsa magát valakinek aki tenni szeretne azért, hogy Földanyánk ne pusztuljon el.

Én már annak örülnék ha az a sok millió ember aki megnézte az Avatart és nem engedte hogy beléje magyarázzák, hogy ez a film nem több mint 3D látványorgia, fogja magát és elkezd másképp gondolkodni, nem szemetel, nem támogat környezetkárosító üzemeket, multikat és nyakonvágja még a kölkét is ha egy cukorkáspapírt eldob az utcán.

Ezzel teljesen egyetértek. :D

 

El is felejtettem beírni, hogy egyik kolléganő ma mesélte, látták otthon az Avatart letöltött verzióban, és el voltak ájulva tőle :D Így is, mozi meg 3D nélkül is, ennyit arról, hogy ez a film csak a 3D moziban üt :D
Nekem is ez a gyanúm, de majd a DVD-nél kiderül. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, azért eligazítottad utána... :D

El :D De kis gyerekekkel úgy se mennek el a moziba :) Kölköket meg nagyon nehezen pakolják el, így segítséget csak végszükség esetén kérnek, szóval mozi egyelőre nuku.

 

berakhatjátok a könyvjelzők közé: http://avatar.jedirend.net/forum/.

Bent van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Predátorok bolygóján fog játszódni. Nagyon várom már! Oldie remélem erre megyünk! :)
Én nálam az a helyzet, hogy némi fenntartással kezelem még ezt a Predatoros dolgot a forgatókönyv miatt. :) De ha nem is erre a filmre, de az tutti, hogy az Expendables meg fogja érni azt, hogy innen minden tesztoszteronfüggő "emberállattal" egyetemben elmenjek rá :D

 

 

Akkor egy kisebb bejelentés...

 

Már régóta tervezgettem egy Avataros oldalt/fórumot, és ezen a héten úgy néz ki, végre megvalósul(a tárhelyért köszönet illeti Lara Strongot). Jó esetben akár holnap, de valószínűbb, hogy holnapután indulunk. :) Jelenleg le van zárva, regisztrálni még nem lehet, de azért már berakhatjátok a könyvjelzők közé: http://avatar.jedirend.net/forum/. A háttérben már nagyban folynak az előkészületek... :D

Ez egy remek hír. :D Remélem sok-sok infó fent lesz így végre magyarul is :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne kényeskedj oldie, az nem igazi forgatókönyv. :D

 

Amúgy most realizáltam, hogy a District 9 végén szépen loccsannak szét az emberek. :)

Reménykedek benne, reménykedek :D

 

Igen, elég brutális gyakalás volt a District 9-ben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy érdemes lenne HD -ben beszerezni? Bár erre csak akkor kerülne sor ha nálunk is megjelenne.
Szerintem a film, önmagában a dokumentalista jellege miatt szemcsés lesz. Szóval ide elég lesz a "silány" SD felbontás is :D:)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a film, önmagában a dokumentalista jellege miatt szemcsés lesz. Szóval ide elég lesz a "silány" SD felbontás is :):D
De az akkor se olyan. :D Ma az EPIII -nál tapasztalt pixeles DVD kép után mondom ezt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az akkor se olyan. :D Ma az EPIII -nál tapasztalt pixeles DVD kép után mondom ezt. :)
Na jó, ott a tv-d a "hibás" mint tudjuk. :):D

De legfeljebb majd bepróbálod. :D Szerintem érdemes lenne letö...izé...szoc. ellátóhelyekeről beszerezned HD filmeket. No persze kéne neked egy Blu-ray író is :D Vagy egy összekötőkábel a számítógéped és a tv-d között. Bár ha jól tudom a Youtubeos videókat már így nézed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, ott a tv-d a "hibás" mint tudjuk. :D:)

De legfeljebb majd bepróbálod. :D Szerintem érdemes lenne letö...izé...szoc. ellátóhelyekeről beszerezned HD filmeket. No persze kéne neked egy Blu-ray író is :D Vagy egy összekötőkábel a számítógéped és a tv-d között. Bár ha jól tudom a Youtubeos videókat már így nézed.

Nehéz ennyire 'lassú' nettel ilyen dolgokat tölteni. A youtubeos teszt videókat hanyagolom mert a felbontásuk nem elégséges, így semmire se jók. A klipeket azért szoktam nézegetni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én benne hagytam volna mindent az Avatarban.Főleg, ahogy Jake tanítja a nav1kat az emberek gyenge pontjaira és azt ahogy betörnek a bázisra.Alig várom már ,hogy újra lássam.Még nincs döntés ,mikor nézük meg, de naponta nézem az Imax oldalát, hátha felrakják a következő havi müsort.Mert igazából úgy gondolom, hogy a családnak is az Imax lenne a legjobb először.

 

 

Az Expendables-re mennék én is ha nem gond.Stallone bácsit már látni akarom egy-egy gépágyúval a kezében. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.