Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tuti kap, ha mást nem, az effektekért minimum. De szerintem elviszi a hangot, talán a zenét is (Horner, a betétdal nem hiszem, hogy díjazva lesz, nem lett sláger), talán megkapja a legjobb képért is. Amiért tuti nem érdemelne, az a legjobb film, rendező, hang és sztori kategória (meg persze a színészi munkák sem, de abban szerintem jelölést sem kap).
Kb. ez lenne a reális. Ja igen. Christopher Waltz is kapjon Oscart! :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar rajongóknak. :(

 

Hölgyeim és uraim, végre elindult az Avatar fórum. :D Kisebb technikai gondok miatt nem tudtuk tartani a határidőt, de végre sikerült, igaz, új címen: avatar.corellian-run.hu. Rohamra! :D

 

banner1.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olvastam az eredetijéről, tudtam, hogy mi lesz a vége, így nagy meglepetés nem ért. A bagatell megoldás a végén már a réginél is tetszett, logikus volt nekem. Viszont a karakterek kimondottan idegesítőek voltak számomra, nem volt igazán olyan, akiért izgulhattam volna, vagy sajnáltam volna.

 

Viszont örülök, h tetszett, ahogy olvastam, nem csak neked. Ez jó :)

Tényleg nem egy karakterközpontú film, de szerintem nem is annak szánták - bár lehet hogy nem kellene nyilatkoznom, mivel az elejét nem láttam. Az egész téma érdekes volt és félelmetes, az idegenek pedig rosszindulatúak, nekem azért tetszett. Számomra ez unikum volt.

 

Te is azért kerülsz a tv elé többnyire, hogy a port töröld le róla? :D
Nagyjából. :P Ha le is ülök, akkor DVD-t nézek.

 

Nevezze el gyerekét Kovács Avatarnak!
Ez borzasztó... :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti kap, ha mást nem, az effektekért minimum. De szerintem elviszi a hangot, talán a zenét is (Horner, a betétdal nem hiszem, hogy díjazva lesz, nem lett sláger), talán megkapja a legjobb képért is. Amiért tuti nem érdemelne, az a legjobb film, rendező, hang és sztori kategória (meg persze a színészi munkák sem, de abban szerintem jelölést sem kap).
Én a látványért és a forgatókönyvért adnék neki talán Oscart.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén: ki venne komolyan egy filmdíjosztást, ahol az Avatart kifelejtik a mezőnyből? Másnapra azzal lenne tele a sajtó, hogy milyen hülye a zsűri. Ezt nem tehetik meg, hát inkább adnak mindenféle díjat, még ha scifiről van is szó. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a zsűri végignézte-e a filmeket.....

(Most NEM az Avatart minősítem, hanem a kritikusokat. Nem mondtam sok újat, tudom. )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hangért nem? Az otthon fa szétlövése jól szólt. :)

Az a helyzet, hogy a hang terén nem nyújtott maradandót. Bár nem tudom, hogy ezt mi alapján itélik meg a filmeknek (hangvágás, egyéni ötlet, dinamika stb). A Transformers 2 nagyon odavert hangban, aztán a 2012 is ( noh ez is elvihetne valmelyik látványra kiadott Oscart), de a Star Trek és a Terminator film se marad le túlzottan.

De a helkyzet az, hogy ezek a filmek valahogy mindig kimaradnak az Oscar gáláról :S Talán nem is baj. De idén már igyekszem nem fennakadni ezeken a díjkiosztókon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ha van egy valami amiért biztos nem adnék az Avatarnak Oscart, az a forgatókönyv. Sokkal inkább a Brigantyknak.
Azt a filmet egyedül a mellékszereplők miatt tartom jónak. Meg is érdemelte a Golden Globe díjat, mint lentebb írtam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a helyzet, hogy a hang terén nem nyújtott maradandót. Bár nem tudom, hogy ezt mi alapján itélik meg a filmeknek (hangvágás, egyéni ötlet, dinamika stb). A Transformers 2 nagyon odavert hangban, aztán a 2012 is ( noh ez is elvihetne valmelyik látványra kiadott Oscart), de a Star Trek és a Terminator film se marad le túlzottan.

De a helkyzet az, hogy ezek a filmek valahogy mindig kimaradnak az Oscar gáláról :S Talán nem is baj. De idén már igyekszem nem fennakadni ezeken a díjkiosztókon :D

2012 rendelős, arról majd akkor nyilatkozok ha láttam. :) Szerintem majd ha hallod az avatar hangját DTS -ben otthon a cuccoson, utána megváltozik a véleményed. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2012 rendelős, arról majd akkor nyilatkozok ha láttam. :P Szerintem majd ha hallod az avatar hangját DTS -ben otthon a cuccoson, utána megváltozik a véleményed. :)
Már ha lesz rajta DTS :D Manapság se osztogatják túlzottan a lemezekre. :) De azt mondom, hogy egy jól kikevert DD is piszok ütős tud lenni.

A 2012-ben jóval több hangeffekt van. Az biztos, hogy annál a filmnél alaposan alá kell ducolni majd a szobát :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ha lesz rajta DTS :) Manapság se osztogatják túlzottan a lemezekre. :) De azt mondom, hogy egy jól kikevert DD is piszok ütős tud lenni.

A 2012-ben jóval több hangeffekt van. Az biztos, hogy annál a filmnél alaposan alá kell ducolni majd a szobát :D

Ezt a két filmet nagyon várom, hogy kiadják! És az is igaz, hogy mindegy milyen, DD vagy DTS, csak jól szóljon.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantino a forgatókönyvért egy Oscart elvihet majd. A zsidóvadász ezredes meg a legjobb férfi mellékszereplő díját.

Rendezés vagy legjobb film díját szerintem az Avatar nyeri.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantino a forgatókönyvért egy Oscart elvihet majd. A zsidóvadász ezredes meg a legjobb férfi mellékszereplő díját.

Rendezés vagy legjobb film díját szerintem az Avatar nyeri.

Ez így ebben a sorrendben jó lenne nekem is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfogtad a díjátadósdi lényegét. :)

 

Persze a Gyűrűk Urát meg teletömték. Mennyi Oscart kapott összesen? Húszat? Szóval azt kell nyomni aki benne van a sleppben, vagy akitől jön a zseton.

Jah... de egy Transformers vagy 2012 a díjátadók közelébe sem jutnak, nem véletlenül, szóval kell a jó film is hozzá :)

 

Momentán a GYU-filmek kiválóak is :D

 

Én a látványért és a forgatókönyvért adnék neki talán Oscart.

Utóbbiért valahogy nem, bár nem tudnám megmagyarázni, miért.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaaj...jaaaaaaaaaaaaj...szinte éreztem :):D

http://www.accesshollywood.com/george-luca...y_article_27866

 

George Lucas az Avatarról

?I liked it. I make movies like that, [so], I can appreciate what [James Cameron] went through to do it,? George Lucas told Access Hollywood at the HBO Golden Globes party on Sunday.

 

?[i?m] happy it?s so successful, and worked very well in 3-D,? he continued. ?Haven?t been a big fan of 3-D, but that movie definitely improves in (the field of) 3-D.?

 

De nem(csak) ez a cikk lényege :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább találnának ki mindketten új 3D-s történeteket. :) Nem mintha nem lehetne mindent jobbá tenni, de mivel az SW és a Titanic elég jók már így is, én az újakra szavazok. Bár az SW-nél azért nem bánnám... :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az Oscar-on nem az Avatar kapja a legjobb film és rendezést, akkor sajnos lőszert kell vételeznem a shotiba. :) A többi tavalyi film ehhez képest nem sokat nyújtott.

Férfi mellékszereplő egyértelműen Cristoph Waltz.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2012-ben jóval több hangeffekt van. Az biztos, hogy annál a filmnél alaposan alá kell ducolni majd a szobát :P

Tán megszámoltad? :P Az Avatar ne kapjon Oscart a hangokért, amíg Velociraptorokat, Tyrannosaurusokat és Spinosaurusok hangját hallom benne.

 

Jah... de egy Transformers vagy 2012 a díjátadók közelébe sem jutnak, nem véletlenül, szóval kell a jó film is hozzá :P

A Transformers első részét is jelölték Oscarra (három kategóriában is), szóval vígan a közelébe juthatnak :)

 

Ha az Oscar-on nem az Avatar kapja a legjobb film és rendezést, akkor sajnos lőszert kell vételeznem a shotiba. :D

Márpedig remélem egyiket sem kapja meg. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.