Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Biztos elkerülte a figyelmemet, hogy adják, pedig minket is érdekelne. Szeretjük. :)
Ma volt a premier előtti vetítése. Csütörtöktől (28-tól) fogják rendesen adni. Amúgy még holnap lesz fél 11-kor a mozikban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A keresztes lovagos film elő előzetese, szóval ez még nem teaser, csak a 2. hét után felvett anyag összevágása.

Se effektek se semmi, de így is marha jó. Purefoy egy állat!

http://filmbuzi.hu/archives/2010/01/24/az-...o-elo-elozetes/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megvan normális DTS-el a 2012 :lol: Ilyenbe hivatalosan tutti nem fog kijönni a film.

 

Más. Megnéztem a Végső állomás 4-et. Csak az nézze meg aki nem látta az első hármat. Az még talán élvezni is fogja. De amúgy ugyanaz mint a harmadik rész. Jobban lekopintja mint az első kettőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek baromira örülök.A második kedvenc filmem világelső.Már csak Amerikában kéne megszivatni.Az biztos, hogy ezek után Cameront Hollywoodban istenként fogják tisztelni és bármirte kap pénzt és támogatást.

 

Én is nagyon örülök. Az előzetesek alapján nagyon bíztam, szorítottam neki, miután megnéztem, utána még jobban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd akkor írok véleményt ha már ténylegesen első lett. :D

Ezek után ez már nem kérdéses, inkább a mikor :yeah:

 

Aha, de azért ne feledjük, hogy innét szép hasra esni. :)

Igaz :)

 

Jake már egy ideje nem nagyon írt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, de azért ne feledjük, hogy innét szép hasra esni. :)

 

Ne légy már ennyire negatív. :yeah: Innen szerintem lehetetlen lebukni, főleg, hogy ismerjük a munkásságát.Ahhoz Boll-szintü munkákat kéne csinálnia.Azért az sem semmi, hogy egy korábbi kamionsoför csinálta ezt meg maga mögé utasítva mondjuk Spielberg-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

.Azért az sem semmi, hogy egy korábbi kamionsoför csinálta ezt meg maga mögé utasítva mondjuk Spielberg-et.

Spielberg meg egy kamionos filmmel robbant be a köztudatba. :)

Ha legendás rendező szeretnél lenni, a kamionokhoz közöd legyen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már épp akartam is írni, hogy Gumikacsa nem a film címe, hanem a főszereplő. :) Konvoj volt a film, ahogy Phobos meg is adta a koordinátákat már. Nekem a történet már nem rémlik, csak hogy nagyon vicces volt, és a főcímzene, amit szerintem mindenki ismer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég láttam már én is a filmet. :) De ha eccer már szóba kerültek ugye a kamionok.. :)

 

Amúgy ajánlom a kamionok kedvelőinek a Coolon futó Jéglovagok című doksisorozatot. :o

 

"A sorozat segítségével bepillantást nyerhetünk a világ egyik legveszélyesebb foglalkozását űző emberek mindennapjaiba. A messzi északon, Kanadában, óriás kamionok és vakmerő sofőrjeik róják a kilométereket, dacolva a végtelen hómezőkkel, a jeges utakkal. Ezek a bátor, mindenre elszánt emberek hihetetlen kalandokba keverednek, hogy akár életük kockáztatásával is, de eljuttassák szállítmányukat a megadott helyre."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már épp akartam is írni, hogy Gumikacsa nem a film címe, hanem a főszereplő. :) Konvoj volt a film, ahogy Phobos meg is adta a koordinátákat már.

Nem láttam a filmet, a címét ismerem, de a mondatom eleje megmagyarázza, miért nem tudtam, hogy mi fán terem a szó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.