Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Új avatár poszterek:

Itt pedig Zuko:

Tetszik ez a kép :o

 

Az Avatar egy szép film.

Szép tőled, hogy ilyet írsz rá :D

 

Helyesbítek. Az a felirat ultragagyi.

Valahol olvastam, hogy fordítógépes felirat van, így aztán nem is kerestem meg. Bár már írták azt is, hogy lesz pár napon belül. Meglátjuk.

 

Érdemes volt másfél évig istenítenem itt a filmet, az emberek meghallgattak engem, és rohantak a moziba szerte a világon :D:)

Érdemes volt, nyár után már nagyon vártam, hogy lássam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép tőled, hogy ilyet írsz rá :)
Ami igaz azt el kell ismerni. :o És most itt a szépet arra értettem, hogy ha valaki csak a képeket nézi, az is tök jól szórakozhat, mert szép az egész, kellemes a szemnek.

 

 

Avatar folyt.köv. :D
Addig gondoltam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... bizonyos helyeken már vetítik a Kecske Jedi akarok lenni bűvölőket feliratosan :o
A Kecskebűvölőket néztem a port.hu-n, és a bemutató március 25. Nem úgy volt, hogy már februárban bemutatják? Ugyanis ehhez igazítottunk volna egy mozis talit, nem de bár? :D

 

Az Avatar egy szép film.
Ezt még az sem tagadja, akinek egyébként annyira nem tetszett. És nem csak Rád gondolok. :o

 

Érdemes volt másfél évig istenítenem itt a filmet, az emberek meghallgattak engem, és rohantak a moziba szerte a világon :D :D
Engem pedig épp majd' elijesztettél ezzel a nagy istenítéssel. :o De szerencsére kíváncsi voltam rá. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kecskebűvölőket néztem a port.hu-n, és a bemutató március 25. Nem úgy volt, hogy már februárban bemutatják? Ugyanis ehhez igazítottunk volna egy mozis talit, nem de bár? :o

De igen, februárról volt szó, nem márciusról. Tavaly A felolvasót is így tologatták nem is egyszer, először feb-ról márc-ra és tovább :D I have a bad feeling about this.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kecskebűvölőket néztem a port.hu-n, és a bemutató március 25. Nem úgy volt, hogy már februárban bemutatják? Ugyanis ehhez igazítottunk volna egy mozis talit, nem de bár? :o
De, úgy volt, hogy Február 25-én lesz, a plakáton is ez van, de az FHE oldalán is már a március szerepel :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután meglestem kecskéséket. Jó kis film. Nem az a hűdesokszormegnézném fajta de azért jól szórakoztam rajta.

25-ször hangzik el benne a "Jedi" szó. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak belenéztem a 2012 HD-s változatba, de a feleségem már meg is fenyegetett. :D

Nem kérdés, hogy mivel demózzak, ha jönnének a "mi az, hogy HD?"-rokonok. :o

Mi az hogy DTS?

No állj csak fiacskám oda ni, a mélynyomó reflexnyílásához. :)

 

Ha rövidgatyában van az illető akkor még epilál is a film :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha rövidgatyában van az illető akkor még epilál is a film ;)

Régi álmom egy olyan mélynyomó, ami olyan hatásfokkal rendelkezik, amit Qui-gon művelt az egyik droiddal, amikor kiszabadították Amidalat. :D

 

Néhány film az utóbbi hetekből, melyek egész jók voltak:

Az időutazó felesége - Tetszett, bár egy kicsit lassú volt. Rachel MacAdams már a Szerelmünk lapjai óta ott van a fókuszban. 10/7

The Blind Side - Sandra Bullock végre színészkedik. A nagy darab maci-gyerek már az első pillanattól megvett. 10/7,5

Invictus - Morgan Freeman nagyon jó benne. Jó volt látni így a foci-vb előtt az éledő Dél-Afrikát. 10/7

My Sister's Keeper - Cameron Diaz viszont még mindig csak erőlködik, viszont a film így is elég ütős. Nekem a nem többször nézős kategória a téma miatt, de egyszer mindenképp. 10/7

Julie & Julia - Meryl Streep bármit el tud játszani. 10/7

Görögbe fogadva - könnyed, de minőségi vígjáték (nem vártam volna). 10/7,5

Whip it - Bírom az Ellen Page filmek hangulatát (Juno). Kíváncsi leszek mit hoz ki belőle Nolan az Inception-ben. 10/7

Hasonmás - Szerintem nem volt ez rossz. B.W. feleségét játszó színésznő kisugárzása már nem először kelti fel a figyelmemet. 10/7

 

Nem ragadt be a billentyűzet, tényleg hasonló színvonalúnak éreztem az összeset.

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen de igaz . Sajnálom az ipsét.. ;)

http://twitter.com/bazska/statuses/8234123714

Mázli, hogy az én apám úgy zabálja a sci-fiket, mint én. Sőt, most már ott járunk, hogy többször látta a Star Trek sorozatokat (legalábbis az Enterprise-t és a Voyagert), mint én magam. Az Avatarra is kíváncsi már, de azért moziba nem megyünk el (nem szeresse a mozikat).

 

Régi álmom egy olyan mélynyomó, ami olyan hatásfokkal rendelkezik, amit Qui-gon művelt az egyik droiddal, amikor kiszabadították Amidalat. :D

És egy olyanhoz mit szólnál, mint a Vissza a jövőben elején Marty bekapcsolt? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen könnyesre röhögtem magam. Egy fórumon jött valaki azzal, h az Elfújta a szél átszámolva 6 milliárd! Erre jött ez a válasz:

 

"Avatar bemutató előtt: Öccázmilliós költségvetés (hazugság), soha nem lesz nyereséges!!!

Lazán összejön az 500 milka: 1 milliárd, az már ér valamit, azt sose éri el!!!

1 milliárd is összejön: ah, hát ami ér valamit a Titanic csúcsa, azt érje el! Bar tíz éve szidom minden fórumon, hogy micsoda gagyi, de most nagyon ragaszkodom hozzá!

Titanic csúcs elérve: Ja bocs, rájöttem, hogy az se egy nagy szám, mert hát az infláciooo, a Titanic 2,5 mrd átszámolva úristen!!! Bar tíz éve szidom minden fórumon, hogy micsoda gagyi, de most nagyon ragaszkodom hozzá!

2,5 Milliárd elérve: Hát-hát-hát oke, de az Elfújta a szél az hatmilliárd, lajosaranyról átszámolva!!!

Hatmilliárd elérve: Hát ez se egy nagy szám, egy másik JC holtakat támasztott fel, meg borrá változtatta a vizet, azt csinálja utánna. Ja nem tudja, hát akkor ez a Cameron egy kókler. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mázli, hogy az én apám úgy zabálja a sci-fiket, mint én.

Szerencsére anyám is :D Csak a húgom lóg ki nagyon a sorból, szóval vele nem lehet egy jót mozizni. Sci-fi és társaira ott van anyám, komolyabb filmekre barátnő, a limonádére a húgom, csak utóbbiakat meg nagyon ritkán nézem :D Szóval ritkán járunk együtt moziba.

 

Ezen könnyesre röhögtem magam.

Ezen csakis nevetni lehet ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes

 

 

Egész jó kis film. ;) Látszik, hogy a szereplők sziporkáztak, jól kiegészítették egymást :D A film utolsó harmadát kissé elnyújtottnak vélem, meg aztán a lezárás is valahogy suta volt. A zenéje engem nem fogott meg annyira, nem azt mondom, hogy rossz volt, hanem "különleges". Korhű akart lenni, de inkább művi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiszivárgott hírek szerint Lucas egy CGI musicalen dolgozik(...). A rendező Kevin Munroe, a forgatókönyvíró pedig David Berenbaum lesz. George a producer. Érdekesen hangzik a dolog. CGI musical???? Ilyen még nem volt az biztos. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiszivárgott hírek szerint Lucas egy CGI musicalen dolgozik(...). A rendező Kevin Munroe, a forgatókönyvíró pedig David Berenbaum lesz. George a producer. Érdekesen hangzik a dolog. CGI musical???? Ilyen még nem volt az biztos. ;)

 

 

Foglalkozna inkább az élőszereplős sorozattal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.