Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Corvinban vagy a Westendben érdemesebb megnézni 3D-ben az Avatart?Az Imax-ről letettem.Szerintem 2 évig oda nem lehet jegyet szerezni.
A kolléganőm ma ment az IMAX -ba, 23 órás előadás. :lol: Azt mondja simán kaptak jegyet. Mondjuk ezt nem csodálom. :D Ha annyira meg akarod nézni frenkie, neked és éjszaka kell menned. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kolléganőm ma ment az IMAX -ba, 23 órás előadás. :lol: Azt mondja simán kaptak jegyet. Mondjuk ezt nem csodálom. :D Ha annyira meg akarod nézni frenkie, neked és éjszaka kell menned. :D

 

 

Akkor ő egy mágus.Most néztem neten , minden előadásra el van adva szinte minden február 24-ig.Már telefonon is próbáltam, de ott sem ment.Meguntam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ő egy mágus.Most néztem neten , minden előadásra el van adva szinte minden február 24-ig.Már telefonon is próbáltam, de ott sem ment.Meguntam.
Pedig ők állítólag kaptak egyből. Nem tudom mikor rendelt a barátja. Azt hiszem két hete.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ő egy mágus.Most néztem neten , minden előadásra el van adva szinte minden február 24-ig.Már telefonon is próbáltam, de ott sem ment.Meguntam.
Hm, nekem kedden sikerült 21-ére foglalnom, a hetedik sor közepére... Próbálj odamenni egy órával kezdés előtt, hátha felszabadul pár foglalt hely. Nincsenek azok eladva, csak lefoglalva... :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, nekem kedden sikerült 21-ére foglalnom, a hetedik sor közepére... Próbálj odamenni egy órával kezdés előtt, hátha felszabadul pár foglalt hely. Nincsenek azok eladva, csak lefoglalva... :lol:

 

 

Hogyan?Neten vagy telefonon?Egy esetet tudok elképzelni, hogy pont elkaptad a váltást.Nekem is mondta a telefonba a csávó, hogy kedden van a váltás, de ugye nem mindegy hogy de 10-kor vagy du 6-kor.Mert ha de 10-kor akkor mire hazaérek akkora elfogy.Odamenni nem tudok, mert rizikós, és a családot nem teszem ki felesleges útnak.Szerintem te tudtad órára percre mikor van a váltás.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt pár, de mind messze elmaradt egy LOTR-kaliberű filmtől. Itt is volt egy remekmű, aztán utána meg nem remekek jöttek, így aztán nem erőltetik tovább.

Hasonlóan volt anno a szandálos filmekkel is: jött 2000-ben a Gladiátor, nagy sikerrel, és persze megérdemelten, erre jött több hasonló stílusú film, de megközelíteni egyik sem tudta minőségileg, azóta meg nem sok szandálfilm van a mozikban ismételten.

Igen, tényleg volt, csak sajnos nem a megfelelőek, vagy nem jól voltak adaptálva.

A fantasy nagymestereitől kéne megfilmesíteni dolgokat.

Ott van R. A. Salvatore, azon belül is Drizzt történetei;

Margaret Weis és Tracy Hickman, a Dragonlance saga-val (2008-ban rajzfilmben próbálták adaptálni, de nagyon béna lett).

David Gemmel,

Raymond E. Feist,

Robert Jorden: Idő Kereke sorozat. Ezt már az Universal felvásárolta és a terveik alaoján a 10-es években óriási hype-ot akarnak körülötte, szó esett videójátékokról és MMO-ról is.

Ann McCaffrey,

George R. R. Martin: A Tűz és jég Dala, (ebből TV sorozat lesz),

Terry Goodkind: Az Igazság Kardja sorozat (ebből már van sorozat és odakin eléggé sikeres),

Terry Brooks,

David Farland.

Tőlük kéne daptáli valamit.

 

Vagy ott vannak a fantasy videójáték univerzumok. Warcraft, Diablo.

Warcraft mondjuk jön. És piszkosul várom.

A fentebb felsorolt fantasy írók a legnagyobbak közé tartoznak. Nem olvastam mindent tőlük, de elég sokat igen.

Sok közüllük megfelelő kézben messze verné A Gyűrűk Urát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hánykor kezdted nézni?És lehet hogy neked mikor sikerült utána félóra múlva nem volt.

Hát, apa nézte délelőtt, amíg suliban voltam, aztán délután "váltottam". Úgy fél öt körül foglalhattam, sajna nem tudom pontosan. De volt már olyan, hogy délelőtt rakták fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, apa nézte délelőtt, amíg suliban voltam, aztán délután "váltottam". Úgy fél öt körül foglalhattam, sajna nem tudom pontosan. De volt már olyan, hogy délelőtt rakták fel.

 

Na látod ez a legnagyobb probléma.Én 10-től 6-ig melózom.Azaz 9-kor megnézem, nincs, utána este 6-kor.Persze akkora már egy darab nincs.Ezért untam meg.Olyan ember kéne aki otthon van egész nap és figyeli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látod ez a legnagyobb probléma.Én 10-től 6-ig melózom.Azaz 9-kor megnézem, nincs, utána este 6-kor.Persze akkora már egy darab nincs.Ezért untam meg.Olyan ember kéne aki otthon van egész nap és figyeli.

Jövő héten megpróbálhatom... :lol: Csak írd meg, mikorra kell!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Corvinban vagy a Westendben érdemesebb megnézni 3D-ben az Avatart?Az Imax-ről letettem.Szerintem 2 évig oda nem lehet jegyet szerezni.
Mi Pannival a Westendben láttuk, és tök jó volt ott is. :D Szerintem ne edd magad az IMAX miatt tovább, nem éri meg az idegeskedést. Pesze egy próbát azért még megér, hátha kolmilannak sikerülni fog. :lol: Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a mi szemüvegeink teljesen jók voltak, se karcolás, se kosz nem volt rajtuk.
Akkor szerencsések voltatok. Nálunk a sugiba mindig össze vannak fogdosva a lencsék, de hála a szemüvegtisztítómnak, pikk-pakk megoldjuk ezt a problematikát :rock:

 

Amúgy én ideét se tudom mikor voltam a Westendben vagy a Corvinban :rock: Talán még az özönvíz előtt, de az biztos, hogy akkor még nem volt 3D ott :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha a D-war szerinted istenkirálycsászár film akkor tényleg olyan. :rock: :rock:
Azt akartam ezzel kifejezni, hogy nem tetszik. :rock: Utoljára a legyőzhetetlen Wutanghoz volt szerencsém a moziban, azóta nem láttam távol keleti forrású filmet nagy vásznon. Az Oldboy-tól pl. totál hányingerem volt, abszolút hidegen hagyott, pedig azt az ínyencek mind istenítik. Nem az én világom a távol-keleti filmművészet. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt akartam ezzel kifejezni, hogy nem tetszik. :rock: Utoljára a legyőzhetetlen Wutanghoz volt szerencsém a moziban, azóta nem láttam távol keleti forrású filmet nagy vásznon. Az Oldboy-tól pl. totál hányingerem volt, abszolút hidegen hagyott, pedig azt az ínyencek mind istenítik. Nem az én világom a távol-keleti filmművészet.

 

Ennek szerencsére nem sok köze lesz a távolkelethez. Max harcművészet, de igazából az sem nagyon. Amúgy a mese sem anime. :rock:

Elhiheted Ody, ez az Avatár tetszeni fog. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek szerencsére nem sok köze lesz a távolkelethez. Max harcművészet, de igazából az sem nagyon. Amúgy a mese sem anime. :rock:

Elhiheted Ody, ez az Avatár tetszeni fog. :rock:

Ezután az előzetes után ezt nehezen tudom elképzelni. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezután az előzetes után ezt nehezen tudom elképzelni. :rock:
Itt olvashatsz róla: http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.1271

Meg hát Shyamalan neve azért elárul valamit a filmről, mégpedig azt, hogy rossz nem lehet. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt olvashatsz róla: http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.1271

Meg hát Shyamalan neve azért elárul valamit a filmről, mégpedig azt, hogy rossz nem lehet. :rock:

Így leírva már jobb. Érdekesen hangzik. A sorozatba Dave Filoni is rendezett. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.