Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem is bejön a Tron 2 trailer!

De a Vasember is isteni lesz úgy nézem 100x jobb mint az első. Elég csak az eyecandyt nézni. :)

 

Amúgy meg Odynak és aki kíváncsi az Airbender filmre, itt van egy nagggyon jól összevágott kis bemutató a rajzfilmből.

Semmi spoiler nincs benne szóval...tessék nézni. :) CSak hogy mégis lássátok mire lehet számítani a filmben... :) :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaptár-Bioterror

 

 

Noh, ez egy kellemes kis meglepetés animemozi volt :) Bevallom rosszabbra számítottam, de még ha itt-ott ki is lógott a lólább az animáció alól, jó kis itgalmas sztorit kanyarítottak a mozifilmek eme mellékterméke köré :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Április fenemód mozis hónap lesz. Vasember, Titánok harca... :)

Inkább a májusra gyúrok, áprilisból max. a Vasember, de azt is meg lehet nézni később. Jöhet vissza a régi jó szokás, egy nap alatt 2-3 film együtt, mert úgy gazdaságosabb :D

 

Berendelve az Apollo13 BD-n. :D Csak két ezerrel drágább mint volt a DVD.

Az nem is vészes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább a májusra gyúrok, áprilisból max. a Vasember, de azt is meg lehet nézni később. Jöhet vissza a régi jó szokás, egy nap alatt 2-3 film együtt, mert úgy gazdaságosabb :)

 

 

Az nem is vészes.

Főleg, hogy el tudom adni a régi dupla lemezt 3000 ezerért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam belenézek a Becstelen Brygantikba, de nem tudtam abbahagyni. :) Ezt a filmet már csak a színészi alakítások miatt is érdemes megnézni! Szívem szerint minden szereplőnek oscart adtam volna. Zseniális film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egy agyament baromság ez a Zombieland. :D Mondjuk a két csaj idegesített én simán agyonlöttem volna őket az első tettük után.A dumák viszont hatalmasak voltak.."Még nem ütöttem meg gyereket." :D
Mekkora lett volna ha Tennesee mégiscsak ott és akkor meghúzza a ravaszt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi Pildi, szó sincs 959-ft-ról.

Ajándékba adják a pékárúknál :D

:D :D :P

:D

:)

A helyzet az, hogy valami érthetetlen okból remek kedvem van, pedig ma hülyére dolgoztam magam, és ez vár a hét további részében is. :P Úgyhogy írhatsz még bátran efféle vicceket. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

A helyzet az, hogy valami érthetetlen okból remek kedvem van, pedig ma hülyére dolgoztam magam, és ez vár a hét további részében is. :D Úgyhogy írhatsz még bátran efféle vicceket. :D

Érdekes, ezt már máshol is olvastam. :D Meg kell egész egyszerűen barátkoznom ama gondolattal, hogy a vicceimnek "gyógyító" hatásai vannak. :P

 

Csak ilyenkor ne repedne meg az a r*hadt plafon. :)

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.