Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Légió

Mint nagy Supernatural kedvelő valamint vallásos emberke nagy várakozással ültem le elé. Hát nem kellett volna. Nagyon gagyi lett, csak a kiscsajt tudom felhozni belőle, hogy miatta érdemes megnézni, de talán őmiatta sem. Nem ajánlom senkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rockhajó

Kezdem azzal, hogy Bill Nighy nagy kedvencem, miatta néztem meg. Hát... nem igazán tetszett a film, volt egy-két jó poén benne, de nem az a Igazából Szerelem féle jó film, hanem egy átlagos film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi bajod van velük? Gyönyörű, íves fej, szabályos fogak, elegáns fekete kivitel.

Ez így remekül hangzik, csak ne érezném úgy a sötétben a lakásban, hogy rám ugrik egy az ajtó mögül :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem az Alicet és nagyon jó volt, csak egy bajom volt vele, hogy néhol nagyon kapkodtak. Nem ártott volna egy 20 perccel megtoldani a filmet, és akkor nem éreztem volna ezt. De hát a látvány csodálatos volt, és a hangulata is a megszokott TB stíl.

És bár nem lesz a kedvencem a TB filmek közül, ez egy 7,5/10et megér nekem simán. De majd még újra kell néznem. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"D.J. Caruso lemondott a Jack the Giant Killer rendezéséről, helyére pedig Bryan Singer lépett, majd úgy volt, hogy az X-Men: First Classt is ő fogja levezényelni. A gond csupán az, hogy a két film munkálatai fednék egymást és a Fox stúdió nem szándékozik megvárni, míg Singer végez az óriásos filmjével, ezért a mutánsprodukció élére másik direktort keresnek. A HitFix úgy tudja, hogy a stúdió listáján mindössze három szóba jöhető rendező szerepel, azt ugyan nem tudni, hogy kikről van szó, csak annyi ismeretes, hogy mindhárom járatos a képregényfilmek világában és a rajongóknak is meg voltak elégedve korábbi alkotásukkal.

 

A Jack the Giant Killer fantasyban az emberek és az óriások viszonylag békében élnek, ám egyszer elrabolják a királynőt és egy farmer indul az óriások földjére, hogy kiszabadítsa. Attól nem kell félni, hogy Singer nem megy többet az X-Men közelébe, hiszen szóba jött a neve a Wolverine 2 és az X-Men 4 kapcsán is. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odakint áprilisban mutatják be a Centuriont. Előzetes már volt pár hete, most egy 1 perces jelenetet dobtak ki a netre a filmből. Meglátjuk, hogy mennyire nő fel a Rómához vagy a Spartacushoz. :) Nagyfilmben már rég láttunk hasonlót.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odakint áprilisban mutatják be a Centuriont. Előzetes már volt pár hete, most egy 1 perces jelenetet dobtak ki a netre a filmből. Meglátjuk, hogy mennyire nő fel a Rómához vagy a Spartacushoz. :D Nagyfilmben már rég láttunk hasonlót.

 

Jól néz ki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Michael Bay régen nem írt már a honlapjára, de nemrég feldobott rá néhány sort és megosztotta a Transformers rajongóival, hogy kik fognak szerepelni a franchise harmadik részében.

 

?Hali, sok idő eltelt azóta, mióta nem írtam, kicsit elfoglalt voltam. A Transformers 3 előkészületei elég jól zajlanak, Los Angelesben, Chicagoban, Washingtonban, Floridában, Texasban, Afrikában, Moszkvában és Kínában is forgatni fogunk. Tehetség fronton is jól állunk, nemrég nyertük meg Frances McDormandot, John Malkovichot a filmhez. Mindig is szerettem volna ezekkel a csodálatos színészekkel forgatni. Szintén megszereztük Ken Jeongot, ő az a szupervicces színész a Másnaposokból, aki a csomagtartóból kerül elő és a Felkoppintva vígjátékban a doktort játszotta.? - írta Bay, majd hozzátette, hogy egy hónapon belül megkezdődik a forgatás és az egyik új Autobot majd a Ferrari 458 Italia formát fogja felölteni.

 

McDormand a hírszerzés fejesét fogja eljátszani, Malkovich pedig Shia LaBeouf karakterének a munkaadóját formálja meg."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Az Álomgyárban tombol a 3D-s láz, de van valaki, akinek ez a módszer nem tetszik, ő pedig nem más, mint Michael Bay: "Nem is tudom...lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem ez csak amolyan népámítás. De majd meglátjuk, hogy James Cameron filmje mit hoz ki belőle."

Nos, megláttuk, a stúdiók vezéreinek a szeme helyét dollárjelek foglalták el, az Avatar mindent elsöprő sikere után és az Alice Csodaországban kitűnő teljesítménye után mindenki csak ebben tud gondolkodni és a Transformers harmadik részét is 3D-ben akarják, Bay-t is nagyon szeretnék rábeszélni erre, de a rendező továbbra is kitart amellett, hogy nem akarja megtoldani az Autobok és az Álcák harcát még egy dimenzióval. De azért adott egy esélyt ennek a lehetőségnek, fogta a 3D-s kamerát és forgatott vele néhány percet, még azzal is próbálkozott, hogy átkonvertáljon egy jelenetet, ám egyikkel sem volt megelégedve. A kamerát túl nehéznek és kényelmetlennek ítélte, a tőle megszokott gyors akciójelenetekhez pedig egy ilyen dolog csak hátráltatná a munkát.

Az átkonvertált jelenetekről pedig az a véleménye, hogy úgy néz ki, mintha egy hamisított 3D-t lesne az ember. "Bemész a vágószobába, azt gondolod, hogy le leszel nyűgözve, aztán csak arra tudsz gondolni, hogy atya ég, ez egy borzalom." - mondta Bay, majd még azt is hozzátette, hogy nem tetszik neki, hogy miután egy A kategóriás csapattal leforgatott néhány dolgot le kell adnia egy másik csapatnak és aztán meg összeteszi a két kezét és reméli, hogy nem cseszik el a munkáját.

"A stúdiók lehet, hogy feláldoznák egy film kinézetét, csak azért, hogy 3 dollárral több folyjon be a kasszákba jegyenként, de én nem. Az Avataron 4 évig dolgoztak. Nem lehet csak úgy kiizzadni egy 3D-s mozit. Ebből így egyszerűen semmi jó nem sülhet ki. Én nem akarom így megcsinálni a Transformers 3-at, ez a döntésem. "-jelentette ki Bay."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi álszentséget érzek ebből az egészből, de amúgy a véleményem egyezik Bayével. A Transformers nem az a film melyhez jól állna a 3D. Túl gyors mozgások vannak benne és elvégre mezei 2D-vel is jócskán termelt hasznot a film, sőt élvezhető is volt, ami nekünk ugye a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi álszentséget érzek ebből az egészből, de amúgy a véleményem egyezik Bayével. A Transformers nem az a film melyhez jól állna a 3D. Túl gyors mozgások vannak benne és elvégre mezei 2D-vel is jócskán termelt hasznot a film, sőt élvezhető is volt, ami nekünk ugye a lényeg.
Egy film nem a 3D -től lesz jó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.