Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Schwarzi a kedvencem az összes színész közül, elképzelhetitek mennyire várom, főleg miután az egyik utolsó filmszerepében egy meleg szultánt játszott...

LOL :D :D :D

 

Melyik film am.?

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom idehaza esély sincs az IMAX verzióra.
Szerintem sincs sok.

 

Jó kis filmnek tűnik ez is :D
A nővé operált Íten Hánt személyesen. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, főleg ha az ember nem olvasta a regényt.:)

Akkor pláne :D Meg aztán készült pár egész nézhető film is a sztoriból ;) Mondjuk ezt pont nem láttam, de bemutató alapján egyáltalán nem voltam kíváncsi rá :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor pláne :) Meg aztán készült pár egész nézhető film is a sztoriból ;) Mondjuk ezt pont nem láttam, de bemutató alapján egyáltalán nem voltam kíváncsi rá :D

A legjobb, amit láttam, a '89-ben készült feldolgozás, amiben Pierce Brosnan volt Fogg, Eric Idle Passepartout és Peter Ustinov Fix felügyelő. nemrég adták, asszem a duna tv-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb, amit láttam, a '89-ben készült feldolgozás, amiben Pierce Brosnan volt Fogg, Eric Idle Passepartout és Peter Ustinov Fix felügyelő.
Rambo ex-nője pedig a hencegnő. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb, amit láttam, a '89-ben készült feldolgozás, amiben Pierce Brosnan volt Fogg, Eric Idle Passepartout és Peter Ustinov Fix felügyelő. nemrég adták, asszem a duna tv-n.

Az a kedvencem :) Többször is láttam tévében ezt a minisorozatot, időnként előveszik, valamikor fel is került az nmagos oldalra, leszedtem, most megvan lemezen ;)

 

Rambo ex-nője pedig a hencegnő. :D

Bizony :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rajzfilmre már alig emlékszem, olyan kicsi koromban láttam anno :para: De annyi rémlik, hogy annak egész nézhető volt :)

Egyébiránt van egy 1956-os film is a sztoriból, ami anno a Legjobb film Oscarját is elnyerte. Csak azt sajna nem láttam még. Hiába, nem mai film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Czukor show

Ma meg lehetett nézni ingyen a indavideon, amúgy meg a mozikban játszák. :para:

Érdekes egy film, bár az alapmúsorokat, ezeket a talk-showkat nem igazán ismerem, régebben láttam 1-2 Balázs showt, de csak ennyi. Viszont érdekes volt a Behind the Scenes jelenetek, hogy hogyan épül fel egy ilyen show. Most így péntek estére jó volt, egyszer nézhetős, van 1-2 poén benne de ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.