Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Figyelj Frenkie! Minek ez a stílus? Az utóbbi időben kezdesz megint elszállni! Állj már le. Inkább örülnél, hogy elfogyott a BR szállítmány elővételben, mert ez azt jelenti, hogy lesz más is a piacon! :( Van egy rakat ember akit nem érdekel más csak a film. Mi a fenének várjanak télig? Én nem fogok többet fizetni a dupla lemezekért, mert nem érdekel. És nem tartom magam b*romnak mert már most megrendeltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelj Frenkie! Minek ez a stílus? Az utóbbi időben kezdesz megint elszállni! Állj már le. Inkább örülnél, hogy elfogyott a BR szállítmány elővételben, mert ez azt jelenti, hogy lesz más is a piacon! :( Van egy rakat ember akit nem érdekel más csak a film. Mi a fenének várjanak télig? Én nem fogok többet fizetni a dupla lemezekért, mert nem érdekel. És nem tartom magam b*romnak mert már most megrendeltem.

 

 

Mi van?Ellentmondtam és ez nem tetszik?Szokj hozzá.Mindjárt itt a november.Miért ne várnál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda? Kapj már a fejedhez ember, vagy mehetsz Ariza után. Itt ne barmozzál, főleg ne engem.

 

 

Ki barmoz téged?Senki.Mit ártottam én neked?Ellentmondtam?Nem lehet?Ki vagy te, valami isten?Nézd sajnálom. de ez van.Veled kell egyetérteni és akkor maradhatunk?Hát ezt nem gondoltam volna rólad.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést akit lebarmoztam ,hogy megveszi a mostani Avatar-kiadványt.Logikailag nem értem, de nem érdekel.Nem hiszem, hogy egy jó kapcsolat ezen múlna.Persze vissza lehet élni az admin-joggal.Ami szerintem nagyon csúnya dolog.Mindegy sajnálom. kicsit be vagyok rúgva.Az én életem sem fenékig tejfel.Ugyanakkor szánakozom azon, hogy megint sikerült valakit megharagítani akit nem akartam.Sajnálom esendő ember van és ma tele van a t*k*m mindennel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"2085-ben játszódik majd, kb. 30 évvel Sigourney Weaver karaktere előtt. Alapvetően az lesz a témája, hogy bemutassa a Space Jockey-t, azt a fickót, aki a abban a székben ült az idegen járműben. Ott volt ez a hatalmas fickó abban a székben, amely vagy egy szerkezet volt, vagy pedig űrhajósülés. Dallas kapitány felmászott hozzá és megállapította, hogy valami kirobbant a mellkasából - de micsoda? A filmem azt mondja el, hogy kik voltak ezek a space jockey-k, továbbá a terraformálásról szól majd, a bolygók lakhatóvá tevéséről." - by Ridley Scott

 

És pont arról az idegen(?) lényről szól, aki a legjobban izgatja a fantáziám. :D Az már biztos, hogy nem több millió éve halott, hanem csak harminc. :D:(:):D

Oké, ezt akkor már most elk*rták. Az a lény több millió éves volt, máskülönben hogyan kövült volna meg? Miért prequel, miért azt kell erőltetni, amikor ott az Alien3 és az AR közötti idő, az AR utáni idő... De nem, nekik előzményt kell, mikor már az Alienből tudni minden lényeges előzményt. Azért is oda kell beszuszakolni valamit... De legalább az évszámot majdnem eltalálták, csak 7 évet tévedtek. 37 évvel játszódna korábban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, ezt akkor már most elk*rták. Az a lény több millió éves volt, máskülönben hogyan kövült volna meg? Miért prequel, miért azt kell erőltetni, amikor ott az Alien3 és az AR közötti idő, az AR utáni idő... De nem, nekik előzményt kell, mikor már az Alienből tudni minden lényeges előzményt. Azért is oda kell beszuszakolni valamit... De legalább az évszámot majdnem eltalálták, csak 7 évet tévedtek. 37 évvel játszódna korábban :(
Én várom szeretettel. Már maga az a tény, hogy Scott csinálja egy nagyon jó pont. Aztán meglátjuk mi lesz belőle. De ez a space-jockey kifejezés nagyon tetszik. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Léghajlítót is nagyon el akarják cseszni úgy látszik. 3D-be akarják átkonvertálni, mert ugye az most trendi. És persze csesznek arra, hogy milyen negatív visszhangja is lett a Titánoknak. Vidéken állítólag meg 2D-ben nem is adják. Szóval felárért pocsékabb filmet nézhetsz meg mint amilyen eredetiben lenne. Nem mintha nem tudnák normális 3D-s kamerákkal felvenni az egészet. Csak úgy tűnik nem akarják, kajálja a nép az olcsóbb megoldást is. Remélem csak egy nagyon rövid ideig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Léghajlítót is nagyon el akarják cseszni úgy látszik. 3D-be akarják átkonvertálni, mert ugye az most trendi. És persze csesznek arra, hogy milyen negatív visszhangja is lett a Titánoknak. Vidéken állítólag meg 2D-ben nem is adják. Szóval felárért pocsékabb filmet nézhetsz meg mint amilyen eredetiben lenne. Nem mintha nem tudnák normális 3D-s kamerákkal felvenni az egészet. Csak úgy tűnik nem akarják, kajálja a nép az olcsóbb megoldást is. Remélem csak egy nagyon rövid ideig.

Én először biztos 2d-ben nézem meg...az a tuti, aztán ha úgy alakul és megnézem mégegyszer, akkor jöhet a 3d. Kíváncsi vagyok a különbségre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Léghajlítót is nagyon el akarják cseszni úgy látszik. 3D-be akarják átkonvertálni, mert ugye az most trendi. És persze csesznek arra, hogy milyen negatív visszhangja is lett a Titánoknak. Vidéken állítólag meg 2D-ben nem is adják. Szóval felárért pocsékabb filmet nézhetsz meg mint amilyen eredetiben lenne. Nem mintha nem tudnák normális 3D-s kamerákkal felvenni az egészet. Csak úgy tűnik nem akarják, kajálja a nép az olcsóbb megoldást is. Remélem csak egy nagyon rövid ideig.
Nem tudom hogy mikor forgatták ezt, de az biztos hogy jóval azelőtt hogy az Avatar ekkora hype-ot csinált volna a 3D-nek, szóval azt nehezen lehet felróni nekik hogy miért 2D-ben csinálták.

Pocsékabb meg biztos nem lesz a film tőle, legyen akármilyen gagyi is a 3D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy mikor forgatták ezt, de az biztos hogy jóval azelőtt hogy az Avatar ekkora hype-ot csinált volna a 3D-nek, szóval azt nehezen lehet felróni nekik hogy miért 2D-ben csinálták.

Pocsékabb meg biztos nem lesz a film tőle, legyen akármilyen gagyi is a 3D.

Én nem róvom fel, csak feleslegesnek tartom az átkonvertálást. Titánokat is a 3D rontotta el. Mázli, hogy a Vasember 2-öt nem akarták átkonvertálni végül. Nagyobb is lesz a sikere mint a Titánoknak, figyeld csak meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem róvom fel, csak feleslegesnek tartom az átkonvertálást. Titánokat is a 3D rontotta el. Mázli, hogy a Vasember 2-öt nem akarták átkonvertálni végül. Nagyobb is lesz a sikere mint a Titánoknak, figyeld csak meg.
Feleslegesnek számomra is felesleges, engem a IMAX 3D se hozott lázba, nem hogy ez a konvertált izé. És érdekes mód én annál is rétegekben láttam a dolgokat, nem volt teljes az átmenet a mélységekben. Képzelem ez hogy nézhet ki.

Kevesebbet meg csak azért mert van 3D-s vetítés azért csak nem fog hozni, illetve az 100% hogy a Vasember többet fog mert hát az első rész is hatalmas siker volt, hát még ez milyen lesz.

Ez a Vasember meg egyre csábítóbban hangzik, lehet hogy az érettségi előtti hétvégén megkéne nézni. Arról van infó hogy feliratos lesz-e? Az első résznél a szinkron mellett talán csak sima angol volt a MOM-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feleslegesnek számomra is felesleges, engem a IMAX 3D se hozott lázba, nem hogy ez a konvertált izé. És érdekes mód én annál is rétegekben láttam a dolgokat, nem volt teljes az átmenet a mélységekben. Képzelem ez hogy nézhet ki.

Kevesebbet meg csak azért mert van 3D-s vetítés azért csak nem fog hozni, illetve az 100% hogy a Vasember többet fog mert hát az első rész is hatalmas siker volt, hát még ez milyen lesz.

Ez a Vasember meg egyre csábítóbban hangzik, lehet hogy az érettségi előtti hétvégén megkéne nézni. Arról van infó hogy feliratos lesz-e? Az első résznél a szinkron mellett talán csak sima angol volt a MOM-ban.

Szerintem biztos szinkronos lesz. Nem tudok olyan Marvel filmről, ami ne lett volna szinkronos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hallottam Ridley Scott nem egy, hanem 2 előzményfilmet tervez az Alienhez, igaz ez?

Ne halld, olvasd :D:

http://www.avpuniverzum.hu/wordpress/?p=1498

 

És megint női főszereplő lesz.

Fő az eredetiség. Ripley, Lex és Kelly után végül is már csak annyira elcsépelt, hogy az nem is igaz. De bezzeg az alieneket át akarja terveztetni, mert szerinte már unalmasak... :) Nem tetszik nekem ez az Alien 5 eddig, nagyon nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez nem baj. A kész mű tetsszen, a többi nem számít. :)

Ez igaz. Csak tudod két harmatgyenge AVP után olyanokat olvasni, ami nem nyerik el a tetszésemet, nem jó dolog. Tényleg az az egy reményem, hogy Scott van az élén, így talán kisülhet belőle valami jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz. Csak tudod két harmatgyenge AVP után olyanokat olvasni, ami nem nyerik el a tetszésemet, nem jó dolog. Tényleg az az egy reményem, hogy Scott van az élén, így talán kisülhet belőle valami jó.
Hát ha valaki, akkor az ő neve biztosíték lehet. Mégis csak ő csinálta az első filmet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha valaki, akkor az ő neve biztosíték lehet. Mégis csak ő csinálta az első filmet.

Ő, tény, de ez nekem sajnos a rossz ötletekkel nem lett biztosíték :) De még mindig jobb, mintha Anderson, Uwe Boll, vagy a Staruss testvérek lennének. Szóval azért az biztos, hogy ha rossz is lesz, még mindig fényévekkel túlszárnyalja majd a két AVP-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mázli, hogy a Vasember 2-öt nem akarták átkonvertálni végül. Nagyobb is lesz a sikere mint a Titánoknak, figyeld csak meg.

Ez borítékolható már előre. Kár, hogy nem a héten kezdték el adni, mert ma megnéztem volna.

 

Arról van infó hogy feliratos lesz-e? Az első résznél a szinkron mellett talán csak sima angol volt a MOM-ban.

Pedig jó lett volna, ha feliratos. Ha a Momban felirattal fog menni, akkor majd meglátogatom barátonémat, ott lakik a közelben, aztán mozizunk egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marvel hírek.

 

"Elképzelhető, hogy nem Nicolas Cage fogja játszani a Szellemlovas folytatásában a főhőst. Ugyanis a Nemzet aranya harmadik részéhez pár hónapon belül hozzálátnak, ám a Columbia stúdiónak november 14-ig neki kell állnia a Szellemlovas 2-nek, különben a jogok visszaszállnak a Marvelhez, mivel Cage elfoglalt lesz, így más formálhatja meg a forrófejű figurát.

 

A pletykák szerint lesz Póknő film is (a karakterről itt tudhatsz meg többet) és Vanessa Hudgens esélyes a a főszerepre.

 

A Marvel úgy döntött, hogy a pénzigényes szuperhős produkciók mellett a másodvonalbeli héroszait is a mozikba küldi, ezen alkotások összege pedig 20-40 millió dollár körül mozogna. A Power Pack mellett Dazzler, Luke Cage és Dr. Strange is ilyen olcsóbb művekben mutatkozna be. Érdekes, hogy a stúdiónál miért gondolják úgy, hogy Dr. Strange nem számít központi figurának a képregényekben, mellesleg az illető nagy varázstudó, 40 millióból nem tudják kihozni a filmet. Dr. Strange-et Guillermo Del Toro szerette volna megfilmesíteni, ám ő most a Hobbittal van elfoglalva.

 

Kevin Feige (ismét) megerősítette, hogy Hulk benne lesz a Bosszú Angyalaiba. A Marvel elnöke azt mondta, hogy a zöld óriás ott volt mind a Bosszú Angyalai, mind a The Ultimates képregények első részében és a szuperhősöket egyesítő filmben is kulcsszerepet fog betölteni. Ezen kívül lesz rá néhány utalás a Vasember 2-ben. Hozzátette van esély rá, hogy Bruce Banner is megjelenjen a Bosszú Angyalai filmben (így Edward Nortont is viszontláthatjuk), de ez még sok dologtól függ.

 

Edgar Wright szerint az év végén vagy jövő év elején láthatnak hozzá a Hangya előkészületeihez, akárhogy is lesz mindenképpen a Bosszú Angyalai film után fogják bemutatni. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.