Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Elvileg nézem, csak pont tegnap kötöttük ki az HBO-t így hehh mást kell találni. :D

Öööö... jó, hogy említed, utána kell néznem, hogy egyáltalán nálunk van-e még HBO :hmm: Pedig elvileg én felelek a kábéltévéért, és nem tudom, milyen adóink vannak. Hmm... mit jelent ez a más? Ha nagyon kényes, írd meg priviben, hátha nekem is jól jön :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö... jó, hogy említed, utána kell néznem, hogy egyáltalán nálunk van-e még HBO :hmm: Pedig elvileg én felelek a kábéltévéért, és nem tudom, milyen adóink vannak. Hmm... mit jelent ez a más? Ha nagyon kényes, írd meg priviben, hátha nekem is jól jön :D

ORF1-en és PRO7-en adják elvileg, és szinkronizálatlanul.

Ha pedig nincsen német csatornátok, a neten 1001 helyen lehet streamen nézni, este meg már biztos lesznek linkek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szánalmas. Megmondóember, nem több és még a saját csapdájába is esik. Pedig van pár igazság abban amit mond. Elbatyta, ennyi.

Tényleg szánalmas.

Ezek szerint én is bunkó vagyok, de sebaj, nem érdekel, gondoljanak ezek amit akarnak én csak azért is szeretni fogom azokat, amiket eddig szerettem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ORF1-en és PRO7-en adják elvileg, és szinkronizálatlanul.

Ha pedig nincsen német csatornátok, a neten 1001 helyen lehet streamen nézni, este meg már biztos lesznek linkek.

Köszi :) Ezek a csatornák nem foghatóak nálunk, de közben családot meginterjúvoltam, van HBO-nk, sikerült is behangolnom a tévén (de jó, hogy megőrzőm a technikai kütyük használati utasításait). A másik elgondolásom hasonló volt, kerestem volna a neten egy oldalt, ahol lehet követni, bár a nyelv erősen befolyásolt volna az inkább nem is nézem irányba. Most már csak fel kell kelni, szerintem fél 4 felé elég lesz, addigra lemennek az elején a tiszteletkörök meg más hasonlók. Azokat kihagyom, inkább alszom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam ennek a szemétládának a cikkét. Sajnos aszélsőjobboldalon ilyenek. Mindenkit lenéznek. Csak egy probléma van. Hazudnak. Az első lebukás az hogy amerikai számítógépet használnak amcsi oprendszerrel. Hátha utálom az amcsi kultúrát miért is használok ilyet? Mit eszik? Füvet? vagy esteleg bemegy a tescoba és ott véásárol? Autót használ? Ha úgy él mint a többi akkor miért is néz le? Amin nagyion felháborodtram a tizórás műszak lenézése. Ennek a patkányka azok az embertek termelik meg a zabálnivalót meg az áramát. Mergérdemelné hogy egy se dolgozzon. Ő miből is él?

Egyszóval most jelenleg az van a fejembe, hogy baseball-ütővel addig verném ameddig szinte össze csontja eltörik. Utána ír egy bocsánatkérő levelet majd eltakarodik ebből az országból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... jelenleg az van a fejembe, hogy baseball-ütővel addig verném ameddig szinte össze csontja eltörik.

 

Én jobboldali vagyok, de a szélsőjobbról hasonló véleményen vagyok, mint te.

Csupán ez a mondatod, amit idéztem, kicsit erős.... semmivel sem vagy ugyanis jobb, ha ezt megtennéd, mint ő vagy ők. (még akkor sem, ha érzelmileg teljesen egyetértek egyébként veled)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam ennek a szemétládának a cikkét. Sajnos aszélsőjobboldalon ilyenek. Mindenkit lenéznek. Csak egy probléma van. Hazudnak. Az első lebukás az hogy amerikai számítógépet használnak amcsi oprendszerrel. Hátha utálom az amcsi kultúrát miért is használok ilyet? Mit eszik? Füvet? vagy esteleg bemegy a tescoba és ott véásárol? Autót használ? Ha úgy él mint a többi akkor miért is néz le? Amin nagyion felháborodtram a tizórás műszak lenézése. Ennek a patkányka azok az embertek termelik meg a zabálnivalót meg az áramát. Mergérdemelné hogy egy se dolgozzon. Ő miből is él?

Egyszóval most jelenleg az van a fejembe, hogy baseball-ütővel addig verném ameddig szinte össze csontja eltörik. Utána ír egy bocsánatkérő levelet majd eltakarodik ebből az országból.

Szerintem ez a Tomcat nem az a Tomcat, de ettől eltekintve egyetértek. Egy ingyenélő ne szólja le a munkásokat. Ő sokkal rosszabb, kártékonyabb tagja a társadalomnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a Tomcat nem az a Tomcat, de ettől eltekintve egyetértek. Egy ingyenélő ne szólja le a munkásokat. Ő sokkal rosszabb, kártékonyabb tagja a társadalomnak.

 

 

De ez az a csávó. A stílusról is felismerni, meg a bombagyárat ő csinálja. A durva az hogy a nagy magyarérzelmünek a neve a neten Tomcat ami igen csak angolszász.

Különben csak az átlagember lenézése miatt kaptam fel a vizet. Kiváncsi lennék hogy ezt a szemükbe merné-e mondani.

 

Riddick: Nem erős az. Az erős az volt ami először eszembe jutott. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal blockbusternek számít minden olyan film, ami Amerikában túllépi a 100 millió dolláros bevételt. Legalábbis pár éve még ez volt az iratlan szabály erre a jelzőre. Azóta a szám módosulhatott, de a logikája szerintem nem.

 

Így indult, de manapság szerintem pejoratív értelemben használják, kb. olyan értelemben, hogy csak a látványvilág számít. zéró történet, csordultig akcióval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Natalie Portman csak a show végére jött el (ami nem csoda, én sem ültem volna ott végig, már ha valóban így volt), mert egyszer sem láttam eddig, de a lényeg, hogy végül ott állt a színpadon teljesen megérdemelten :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: Sikeresen elaludtam reggel úgy az Oscar nézése közben, hogy 5 percem volt a busz indulásáig :S

 

Na mindegy, az idei Oscar egész jó volt. A Király beszédét még nem láttam, de ezek után majd megnézem, ha már 4 Oscart kapott.

Natalie Oscarjának is örülök, megérdemelte már. A Toy Story és az Alice 2-2 Oscarja pedig várakozásaimon felülmutatott. Gondoltam, hogy kapnak 1-1-t, de hogy 2-t mindkettő. :)

Főleg, hogy a Toy Story eléggé megérdemelten megkapta a legjobb animációt is, ennek meg kimondottan örülök :)

A legjobb kosztümben biztos voltam, a látványtervben már kevésbé, hogy az Alice fogja kapni, utóbbinál a HP-ra tettem volna, de jobb is így, az Alice-nak valóban jobb volt a látványa :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Natalie Oscarjának is örülök, megérdemelte már. A Toy Story és az Alice 2-2 Oscarja pedig várakozásaimon felülmutatott. Gondoltam, hogy kapnak 1-1-t, de hogy 2-t mindkettő. :)

Nem már, most érdemelte meg igazán, szerintem az első szerepe volt még igazán kiemelkedő :) Gondoltam, hogy örülni fogsz ezen két film díjainak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem már, most érdemelte meg igazán, szerintem az első szerepe volt még igazán kiemelkedő :)

Minden szentnek maga felé hajlik a keze, a Star Wars részekért is kaphatott volna. Bár akkor inkább Ian McDiarmid-nek kellett volna a Sith-ekben nyújtott alakításért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden szentnek maga felé hajlik a keze, a Star Wars részekért is kaphatott volna. Bár akkor inkább Ian McDiarmid-nek kellett volna a Sith-ekben nyújtott alakításért.

Portman hozta a maximumot, de én Oscart nem adtam volna neki. Hayden Christensennek annál inkább, bár tudom sokan meg is lincselnének emiatt. :D Szvsz Ewan McGregort is lekörözte sokkal, nem éreztem színpadiasnak az alakítását mint Ewanét.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Portman hozta a maximumot, de én Oscart nem adtam volna neki. Hayden Christensennek annál inkább, bár tudom sokan meg is lincselnének emiatt. :D Szvsz Ewan McGregort is lekörözte sokkal, nem éreztem színpadiasnak az alakítását mint Ewanét.

 

Hát koma, én együtt nyújtottam volna át Veled a díjat Hayden-nek.

A lincshangulathoz meg... hát több, mint valószínű, hogy lett volna :)

(De szívem szerint én Ewan McGregornak is odaadtam volna) :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát koma, én együtt nyújtottam volna át Veled a díjat Hayden-nek.

A lincshangulathoz meg... hát több, mint valószínű, hogy lett volna :)

(De szívem szerint én Ewan McGregornak is odaadtam volna) :)

Hamill az EPVI -ban is Oscar gyanús alakítást nyújtott. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.