Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na, lebombázott már titeket a Skynet? :D

2011. április 21-én ébredt tudatára a Skynet és hajított ránk atomot. Rendes arcok voltak :lol:

http://kep.index.hu/1/0/206/2069/20697/2069776_2c0a8378f65863fd017f47ef532bf1de_wm.jpg

Ez a Skynet marha peches. Mire lejárt volna a "számláló" , meg nem erősített információk szerint egy Különlegesen Kiképzett Mátészalkai Különítmény lecsapott a Skynet Központjára és elégette az összes hálózati vezetéket, továbbá a központ szomszédságában található terminator összeszerelő műhelyt teljesen kifosztották, megakadályozva így az Ítélet Napját :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Skynet marha peches. Mire lejárt volna a "számláló" , meg nem erősített információk szerint egy Különlegesen Kiképzett Mátészalkai Különítmény lecsapott a Skynet Központjára és elégette az összes hálózati vezetéket, továbbá a központ szomszédságában található terminator összeszerelő műhelyt teljesen kifosztották, megakadályozva így az Ítélet Napját :D

Rosszak az információid. Nem el, hanem leégette a hálózati kábeleket a rézdrót miatt, a terminatorokat meg elvitte a méhbe :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy trailert sem láttam a filmről, ha jól emlékszem, de ez nem rossz. Csípem az X-meneket (eh.. eleve tsz.), szóval valamilyen formában majd megnézem :)

 

Vajon Rozsomák nélkül sikeres lesz a film?

Állítólag majd folytatják az X-men 3-at is. Remélem előhúzzák a kalapból majd Cable-t és Apokalipszist.

 

Na, lebombázott már titeket a Skynet? :D

2011. április 21-én ébredt tudatára a Skynet és hajított ránk atomot. Rendes arcok voltak :lol:

http://kep.index.hu/1/0/206/2069/20697/2069776_2c0a8378f65863fd017f47ef532bf1de_wm.jpg

Már James Cameron is rosszul tudja mikor volt az Ítélet Napja? :lol:

Ez a Sarah Connor sorozat nem tett jót, ha már így megkavarta őt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jó a film, akkor miért ne lenne sikeres nélküle? Bennem fel sem merül a hiánya.

Igen, persze, de sokak kedvence Rozsomák, így talán sokaknak nem fog tetszeni, hogy nem lesz benne.

Szerintem is jó lesz nélküle, nem kell, hogy itt szerepeljen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Another Earth trailer:

 

Oldie, ez egy piszkosul jó koncepció! De ahogy látom sajnos a történet más felől közelíti meg ezt a helyzetet, mint azt egy igazi sc-fi rajongó elvárja. Pedig egy nagyon jó film sülhetett volna ki belőle...

Kissé elvontnak nézz ki az egész, de lehet, hogy ez a bizarrsága fogja megnyerni a filmet. :) Mondjuk először megvárom a magyar előzetest. De a magyarázatra nagyon kíváncsi leszek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyáron jön egy rajongó film a Halo univerzumból. Egyenlőre komoly vállalkozásnak tűnik. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog sikerülni. Ja és itt a főcímdala. Mit ne mondjak, elég profi munka lett. :)

http://www.youtube.com/watch?v=WdGJMPc1f2g

Poszter

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, persze, de sokak kedvence Rozsomák, így talán sokaknak nem fog tetszeni, hogy nem lesz benne.

Nálam is kedvenc, legalább is a filmekből, mert a képregényeket nem olvastam, de úgy gondolom, hogy itt semmi keresnivalója :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tropa de Elite 2

 

Hát ez piszok durva volt. Ez a rész hajazott a régi Polip szériára, szóval nem ártott figyelni a különböző összefüggésekre. :)

A film tanulsága továbbra is: Ne sz*rakokodj a BOPE-vel. :D

Még a végén az év filmje lesz nálam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit összekevertem, igazad van.

Annyi baj legyen, Gorman is összekeverte őket. Ráadásul ő is Hudsont Hicksezte :lol:

 

Ráadásul Rátóti Zoli ceglédi, ismerem is a szüleit. Alien -t nem tartanak. :D

Persze, hogy nem. A Földön nem él ien. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy az egyik macskádban. :D

Á, kizárt. Nézd csak meg a filmeket, végül az Alienből csak a macska maradt meg. Még Ripley is felfordult végül, míg Jones tovább dorombolt (pedig ő kétszer is szemtől szembe találkozott a döggel, és egyszer pofont is kapott tőle).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, kizárt. Nézd csak meg a filmeket, végül az Alienből csak a macska maradt meg. Még Ripley is felfordult végül, míg Jones tovább dorombolt (pedig ő kétszer is szemtől szembe találkozott a döggel, és egyszer pofont is kapott tőle).

Kivétel erősíti a szabályt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.