Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Jó régen jártam már itt elfoglaltságok miatt, de azért olvasgattam a fórumot amikor tudtam, a Rebelsel is le voltam maradva, de múlthéten pótoltam minden részt. Én is hihetetlenül várom az évadzárót, és a neten terjeng egy elmélet egy jelenet kép miatt amit már láttunk, csak nem tudtuk, hogy láttuk

 

 

Az új Inkvizítor mögött Kanan fekszik, hogy ájultan vagy halottan az nagy kérdés, az évad közepi trailerben szerepelt, remélem sikerül a képet beszúrnom

http://i.imgur.com/Fn7Pya1.jpg

 

 

Ha jól raktam össze a képet a fejemben, akkor

csak ájultan. Van egy teaser, ahol csak elrúgta az új Inkvi magától Kanent, és abban a teaserben az általad beszúrt kép "helyszínéhez"nagyon hasonló, valszeg' ugyan ehez a falhoz rúgta oda. A teaserben a következő képkockákban megfordul az új Inkvi. Az általad beszúrt kép gyakorlatilag ugyan az, csak el van fordítva a teaserben látottól.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól raktam össze a képet a fejemben, akkor

csak ájultan. Van egy teaser, ahol csak elrúgta az új Inkvi magától Kanent, és abban a teaserben az általad beszúrt kép "helyszínéhez"nagyon hasonló, valszeg' ugyan ehez a falhoz rúgta oda. A teaserben a következő képkockákban megfordul az új Inkvi. Az általad beszúrt kép gyakorlatilag ugyan az, csak el van fordítva a teaserben látottól.

 

 

Azt a teasert nem láttam, de így azért megnyugtató, nagyon sajnáltam volna Kanant, noha ez még nem garancia arra, hogy túléli. A kép amit beszúrtam, egyébként ugyanaz mint ami a Werebazs által belinkelt előzetes első képkockája, ahol az új Inkvi Ezrával áll szemben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azt a teasert nem láttam, de így azért megnyugtató, nagyon sajnáltam volna Kanant, noha ez még nem garancia arra, hogy túléli. A kép amit beszúrtam, egyébként ugyanaz mint ami a Werebazs által belinkelt előzetes első képkockája, ahol az új Inkvi Ezrával áll szemben.

 

Igen, tudom. :D

De az is lehet, hogy

teljesen egy másik falhoz rúgta oda. Ez a sith templom falai ugyan olyanok (lehetnek.)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy másik megjegyzés.

"For the record: all that stuff about the Grand Inquisitor had nothing to do with the finale. That was Filoni elaborating at the Q&A"

 

Van még egy de ez utalhat valamire inkább spoilerbe teszem.

 

 

(shhh... don't tell anyone, I'm crying at my desk... #starwarsRebels)

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utóbbi hónapokban próbáltam kerülni a fórumokat, nehogy belefussak valamilyen spoilerbe (általában kevés sikerrel), de hát most - ha jól figyeltem - évadzáró jön, így csak nem hagyhatom ki az alkalmat. Emiatt inkább write-only lesz, elnézést érte, ha valaki már írta, illetve már időszerűtlen lenne, amit írok.

Valamelyik nap láttam két előzetest,

 

egyik az Ashokás volt,

aminek nem tagadható le a hasonlósága a három évvel ezelőtti TCW-s finálé előzetesével, bár ennek most kevésbé tetszik a zenei megvalósítása. Csak azt sajnálom, hogy a magyar tévékben nem ilyenekkel csinálnak kedvet a sorozatok nézéséhez (sebaj majd házilag).

Vader utolsó mondatáról nekem egyébként az EP4-es találkája jutott eszembe Obival, ott is valami hasonlót mondott. Vagy fog mondani.

 

A TCW-s finálénál szépen ki lehetett sakkozni, hogy mi fog történni, hogy lehet úgy elvarrni a szálakat, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon. Azaz minél kevesebb halállal és retconnal, de sikerüljön becsatlakozni az EP3-ba. Ott ez sikerült, a tippek nagyrészt be is jöttek, de itt most nehezebb tippelni, s az előzetes alapján nem hiszem, hogy megoldható lenne egy hasonló megoldás. Így - ahogy gondolom a nagy többség is, - magam is azt várom, hogy az évadzáróban Ashoka kap egy szép hősies befejezést.

Ugyanakkor azért ezután lenne hiányérzetem, egyfelől túl 'snassz' lenne ez a megoldás, hiányozna belőle a szokásos csavar (ahogy a TCW esetében is megvolt, sőt a tailerben is átfestették azt a kardot). Másrészt még két évad hátravan, túl korainak tartanék végleg kivenni egy népszerű figurát, s maradnának kimaradt ziccerek is (találkozás pl. Obival), meg többször kihangsúlyozták, hogy ő nem jedi (amit én nem értek, de ez most mindegy).

Zárójelben: kevésbé halálosan is ki lehet vonni valakit a pakliból (pl. karbonfagyasztás), kérdés mi a Di$ney terve a továbbiakra.

Mindenesetre nagyon várom, mi fog történni, s hogy lesz-e elég vér a puc micsodájukban meglépni valami mást, valami szokatlan fordulatot.

 

 

Volt egy másik előzetes is, ami inkább az évadzáróból mutatott jeleneteket.

 

Abban volt egy zöld pengéjű kereszt alakú fénykard (talán hasonlóval szaladgált egy sith figura az EP7-ben, igaz a filmet még nem láttam), s Ezrát megkísérti a sötét oldal. Érdekes fordulat lenne, ha át is állna, s ő lenne az a sith a mozifilmből (úgyis hasonlítanak egymásra). A kard meg ugye innen származna.

Csak kérdés, mi Maul szerepe a történetben? Eléggé pipa-e a sithekre ahhoz, hogy beáldozza magát Vader ellenében?

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, ezt ne olvasd.

Miért nincs még fenn az új rész? Miért nem szivároghatott még ki ez a rész? Miért nem adják oda? Akarom, MOST!

Oké, Csoli, most már olvashatod. :D:evil:

 

nem olvastam.. ;) Jól működött a csoli-hashtag.. :D

Miről maradtam le? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, azért volt pár rész előbb kint mert a bevétel mindenekfelett. Szerintem ez nettó hülyeség. Azért van a sorozat egy adott időpontban, hogy akkor tessék megnézni ne előbb. Eddig inkább jó fejek voltak, hogy párat leadtak idő előtt. Most meg megy a rinya mert az évadzárót nem. Ez így természetes és normális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, kis költői túlzás volt :D Egy heti random résznél lehet kevésbé számít, de most egy eléggé hype-olt évadzáró jön, nem hiszem, hogy nem számítana a nézettség. De az is lehet, hogy lesz valami wtf csavar a törpénetben, aminek nem szabadna idő előtt kiderülnie.

 

 

Mondjuk egy az előzetesekből kimaradt szereplő is megjelenik (pl. Rex), vagy például az új inkvi lehetne akár Barriss Offee is (bár a hangja nem tűnt nőiesnek), úgy is hiányzott egy Ahsoka vs Barriss találka a régi szép időket kibeszélendő. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mondjuk egy az előzetesekből kimaradt szereplő is megjelenik (pl. Rex), vagy például az új inkvi lehetne akár Barriss Offee is (bár a hangja nem tűnt nőiesnek), úgy is hiányzott egy Ahsoka vs Barriss találka a régi szép időket kibeszélendő. ;)

 

A teaserekből meg a mid-season trailerből egyértelműen látszik, hogy

az új Inkvi nem ember

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.