Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Szerdán Rebels a 2. legnézettebb kábel csatornás műsor.

Régóta nem figyelem a nézettséget de ez nagyon jó! :o Ennyire népszerű a Rebels? Nem is gondoltam volna. :)

 

Ody már rég van ám kép a 16-oshoz. ;)

Tudom, most jutok oda. Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész sorozat legjobb képe. :clap:

 

Rendhagyó dolog történt. Cserélték az epguide képet.

Mit szólsz Fulcrum? Egy képkockával korábbi, mint ami tetszett nekünk, de majdnem az lett akkor végül! ;)

 

Ody, cseréljük akkor mi is!

epguide216.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áprilisban folytatódik magyarul a Lázadók sorozat. Szombat és Vasárnap délutánonként adják majd az új részeket:

 

2016-04-16 15:30 2x10 A Princess on Lothal

2016-04-17 15:30 2x11 The Protector of Concord Dawn

2016-04-23 15:30 2x12 Legends of the Lasat

2016-04-24 15:30 2x13 The Call

2016-04-30 15:30 2x14 Homecoming

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áprilisban folytatódik magyarul a Lázadók sorozat. Szombat és Vasárnap délutánonként adják majd az új részeket:

 

2016-04-16 15:30 2x10 A Princess on Lothal

2016-04-17 15:30 2x11 The Protector of Concord Dawn

2016-04-23 15:30 2x12 Legends of the Lasat

2016-04-24 15:30 2x13 The Call

2016-04-30 15:30 2x14 Homecoming

Köszi az infót. Ezt nem kapkodták el. Viszont így jól fog haladni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ZoliZoltán! Még így is összetehetjük a kezünket, mert egyébként a Rebelshez rohadt hamar érkezik a szinkron még így is, ezzel a késéssel is. Említhetnék eseteket, amikor ÉVEK teltek el egy sorozat adott évadának premier éve és annak leszinkronizált változata között. Pl: 24, vagy a Chuck, Finge, Eureka, stb... Itt konkrétan hosszú hosszú éveket késett a szinkron. A Chuck 2012. január 27-én ért véget az 5. évaddal.... és most megy elő alkalommal az 5. évad magyar szinkronnal. Csak 4 évet csúsztak... mi az? És még ezt sem nevezném feltétlenül szánalmasnak, mert még ennél is hosszabb időt kell adott esetben egy egy sorozat magyar szinkronjára várni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Kaméleon (The Pretender) ugrik be, az első két évadot még a TV3-on adták a '90-es években. A harmadik évadot az RTL Klub adta le 2009-ben. A negyediket szintén az RTL Klub adta 2013-ban. Már a sorozatnak is tizenhárom éve vége volt, mire hozzánk eljutott a befejező évad (a poén, hogy a Hallmark évekkel korábban leadta a sorozatot záró két tévéfilmet). És én szinkronnal néztem végig, úgyhogy nem keveset vártam. ;)

Szóval na, nézhetitek szinkronosan a Rebels 2. évadát akkor, amikor az még az Államokban sem fejeződött be, és már vagy három hónapot kellett rá várni? Azt a hét meg a nyolcát! Mire is mennénk türelmetlenkedők és örök elégedetlenkedők nélkül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.