Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Meglepetés! Vagy mégsem? Remélem ez azt jelenti, hogy egy új sorozaton kezd el dolgozni. Justin Ridge nem tudom mire lesz képes. Olyan TCW epizódokat rendezett mint: Rookies, The Gungan General, Innocents of Ryloth, Holocron Heist

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepetés! Vagy mégsem? Remélem ez azt jelenti, hogy egy új sorozaton kezd el dolgozni. Justin Ridge nem tudom mire lesz képes. Olyan TCW epizódokat rendezett mint: Rookies, The Gungan General, Innocents of Ryloth, Holocron Heist

Legalább, most megtudtam ki az. Nem rossz ajánlólevél!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha gyártási folyamatok nézzük akkor esélyes hogy az új sorozat miatt lehet.

Mert a 4.évad már biztos hogy papíron már kész jelenleg a gyártási fázis elején lehet. Valószínűleg ő már nap szinten végzett a Rebelsel már csak felügyeli. És a 3.évados főrendezést azért dobhatta hogy minél hamarabb végezzen a 4.évaddal és hogy minél hamarabb elkezdjen dolgozni az új sorozaton mert Rebels példáján láthatjuk 1.5-2 év kell egy új sorozat összerakásához és az első évad legyártásához. A Disney valószínűleg szokásához híven itt se akar tökölni vagyis nem akar egy évet kihagyni így egy ésszerű lépesnek tűnik hogy már a 3. évados főrendezést is dobta azért hogy meglegyen a 1.5-2 év szükséges idő 2018-ig.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepetés! Vagy mégsem? Remélem ez azt jelenti, hogy egy új sorozaton kezd el dolgozni.

Kíváncsi vagyok, hogy ha valóban lesz új sorozat, az idővonalon hol lesz elhelyezve. Én személy szerint legszívesebben a Baljós árnyak előtti időkről szóló sorozatot néznék meg, de azt sem bánnám, ha a VI. és VII. epizód közötti eseményeket látnánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem hogy marad az animációs szakmában és további Star Wars témájú néznivalókat fog a spanjaival gyártani nekünk.

 

 

Gondolom egy ilyen műtét ma már a Star Wars világában is megvan egy hétvégén. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új trilógia idején, illetve annak filmjei között játszódó sorozat a legesélyesebb szerintem. Abban az esetben nem véletlenül járhatott a VIII forgatásán, és a Disney-éra is tovább épülne.

Az ST jelenleg ismert két filmje közt nem telik el idő.

De ha úgy érted, hogy a VI-VII közt, akkor egyetértek.

Oda kell az új sori!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ST jelenleg ismert két filmje közt nem telik el idő.

De ha úgy érted, hogy a VI-VII közt, akkor egyetértek.

Oda kell az új sori!

A VI. és VII. rész közé tényleg kellene egy sorozat, ugyanis elég hosszú időeltérés van a két rész között, ráadásul szinte semmit nem tudunk azokról az időkről. Jobban megismerhetnénk Rey és Kylo Ren múltját. Én viszont nagyon örülnék egy Old Republic sorozatnak is, de egy olyannak is, ami nem sokkal a Baljós árnyak előtt játszódik.

Egy VI. és VII. rész között játszódó sorozatban szívesen viszontlátnék pár szereplőt a Lázadókból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A VI. és VII. rész közé tényleg kellene egy sorozat, ugyanis elég hosszú időeltérés van a két rész között, ráadásul szinte semmit nem tudunk azokról az időkről. Jobban megismerhetnénk Rey és Kylo Ren múltját. Én viszont nagyon örülnék egy Old Republic sorozatnak is, de egy olyannak is, ami nem sokkal a Baljós árnyak előtt játszódik.

Egy VI. és VII. rész között játszódó sorozatban szívesen viszontlátnék pár szereplőt a Lázadókból.

Ha Filoni ott lesz, akkor bizton számíthatunk visszatérőkre.

Én Old Rep sztorit sztori-filmben szeretnék látni!!

Anim. sori meg legyen 6-7 közt! Az nagyon kellene. Snoke, Kylo, Luke, új jedi rend, renek..hű de jó lehetne ez.

Érzésem szerint a 8-9 közt sem lesz akkora rés, hogy oda kelljen valami, de ez csak tipp.

Sok anyag az 1-2 közé sem született, pedig ott van 10 év.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű! :)

Most fejeztem be a 2. évadot, jó hogy nem kell reggelig várnom. :)

 

Eközben a Kisscartoonra is megérkezett HD-ban. Sajna FHD nincsen, de reggelre esélyes. Így még a letöltést sem kell meg várnom. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli! :) Bár a kép bal szélén lévő fehér csík nélkül jobb lenne. ;)

Úristen! Azonnal orvoslom!

 

szerk: ezentúl fekete háttérrel kell dolgoznom mikor vágom.. itt a javított:

epguide300_3.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.