Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam megosztom veletek ezt a képet, nemrég készültem el vele, és meg fog jelenni egy hamarosan megjelenő újságban. :)

De ez még titok szal psszt :)

http://kepfeltoltes.hu/100209/Kalyber1per1...ltoltes.hu_.jpg

Szeretek mostanában ilyeneket rajzolni, mert már nagyon várom a nyarat. Elegem van ebből az állandó sötétből és hidegből, bármennyire is rosszul bírom a kánikulát. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam megosztom veletek ezt a képet, nemrég készültem el vele, és meg fog jelenni egy hamarosan megjelenő újságban. :)

De ez még titok szal psszt :)

http://kepfeltoltes.hu/100209/Kalyber1per1...ltoltes.hu_.jpg

Szeretek mostanában ilyeneket rajzolni, mert már nagyon várom a nyarat. Elegem van ebből az állandó sötétből és hidegből, bármennyire is rosszul bírom a kánikulát. :)

Jó ez a kép! Szeretnék nyarat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tud valaki Bsc mérnök informatikus képzésről valamit? A felvi fóruma elég kihalt ezen a téren, gondoltam, hátha innen valaki...
Programozás orrba-szájba :)

http://portal.bme.hu/Oktatas/Lists/Kpzsi%2...Form.aspx?ID=76

 

Ha valami spec kérdésed van, írj, megkérdezem a srácokat a mérnökin :) Itt (TTK-n) lebzselnek a Lovardába nálunk az egyetemen :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mivel kb. mindenhol ugyanúgy tanítják, a google-ba beírva is megtalálhatod a leírását. Melyik egyetemre akarsz menni? GDF-et nagyon nem ajánlom :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik egyetemre akarsz menni? GDF-et nagyon nem ajánlom :)

Egyikre sem, ez az öcsém területe :) Köszi mindent, szétnézek, de szerintem ráállítom, hogy ő is nézegesse meg, elvégre őt érdekelné :D Tudjuk, hogy oda nem érdemes menni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 kérdés.Honnan tudta szombaton az alattam lakó a mobilszámomat?Csak a nevenete és a címemet tudhatta.

Tudja-e valaki, hogy flash-es képnézegetőből mivel tudnám lementeni a képeket?

Tudakozó egyből megadja. Ha nem a netes, akkor a kisasszony a vonal túlsó végén. Vagy ha iwiwen megadtad... -> ez utóbbi sztornó, látom nincs megadva iwiwen ;)

A második kérdés nagyon jó, erre én is kíváncsi vagyok. Print Screent használok leginkább vagy megkeresem a neten máshol ha fellelhetőnek gondolom.

 

kudar: nagyon jó a rajz, csak most hozta be a képfeltöltés. Egyik ismerősöm is rajzolgat így, csak ő online "mangát" :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudakozó egyből megadja. Ha nem a netes, akkor a kisasszony a vonal túlsó végén. Vagy ha iwiwen megadtad...

A második kérdés nagyon jó, erre én is kíváncsi vagyok. Print Screent használok leginkább vagy megkeresem a neten máshol ha fellelhetőnek gondolom.

 

kudar: nagyon jó a rajz, csak most hozta be a képfeltöltés. Egyik ismerősöm is rajzolgat így, csak ő online "mangát" ;)

 

 

Igen???????????Csak így megadják az ember mobilszámát?Iwiw-re(és sehova máshova) természetesen a számomat nem írtam ki.

A másik kérdés azért érdekelne, mert elő vagyok fizetve egy oldalra egy hónapra de flash alapú a képnézegető és nem tudom lementeni.Gondoltam van olyan plug in képekre is mint videókra a Downloadhelper ami leszedi a flash-es videókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen???????????Csak így megadják az ember mobilszámát?Iwiw-re(és sehova máshova) természetesen a számomat nem írtam ki.
Persze. Ha valaki megadja a nevedet és a várost ahol élsz, már megy is a számkiadás. Nézd csak meg én magam a T-Mobile-os tudakozóban 4 emberkét találtam rád, úgy hogy csak a nevedet és az irányítószám első 3 karakterét írtam be.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen???????????Csak így megadják az ember mobilszámát?

Ha előfizetéskor kértél telefonkönyv, stb. tiltást, akkor elvileg nem adják ki. Elvileg. Ellenkező esetben simán, mert a mobilos számokat ugyanúgy le lehet kérni, mint a vezetékest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Road:

.Szerintem valószinübb hogy az emberek összefognának és megpróbálnák egymást segíteni, és újjáépíteni a civilizációt.Azért remélem sosem jut el oda az emberiség, hogy a filmben látottakat át kelljen élnie.

 

De optimista vagy! ;) Sajnos meg kell nézni, mik történnek manapság. Haitin az ingyen kapott gyógyszerekért komoly árat kérnek az ottani kórházak. Az élelemért ölnek. A Katrina hurrikán után is igencsak nagy gebasz volt.

Ha valami globálisabb katasztrófa lenne, beindulna egy ösztön: Túlélés. A pénz elveszítené értékét, ellenben komoly érték lenne a tartós kaja, üzemanyag, meleg ruha. És a gyógyszer!

Lehet, hogy a motorosbandák lerágott csont, de azokkal gyorsan lehet közlekedni, viszonylag kis helyen elfér, elmegy. Hasznos.

Biztosan lennének, akik segítenek másokon. De még többen, akik a túléléstől hajtva csak magukra - esetleg családjukra - gondolnak. Aki addig sem dolgozott, hanem lopott, az ezután sem valószínű, hogy elmegy szamaritánusnak.

Jó lenne, ha én látnám túl pesszimistán. Vagy inkább ki se kéne derüljön, melyikünk látja jobban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes téma, de én valahol a két "véglet" között képzelem el.

Haitit amúgy nem nagyon hoznám be, mert ott alapból olyanok voltak a közállapotok, hogy pár videót látva a gyomrom fordult ki. Azok ott nem emberek. Sárban fürdenek, a sertést a koszos földön darabolják fel.....és még akkor nem is volt földrengés. Vegyünk inkább egy civilizált országot, valahol Európában pl. Az biztos, hogy meglennének a bűnszövetkezetek akkor is, de talán kisebb komunák civilizált módon állnának össze a túlélésért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha előfizetéskor kértél telefonkönyv, stb. tiltást, akkor elvileg nem adják ki. Elvileg. Ellenkező esetben simán, mert a mobilos számokat ugyanúgy le lehet kérni, mint a vezetékest.

 

Igen és elvileg mikor valaki vesz egy mobilt, akkor rögtön rákédeznek, hogy akarod-e titkositani a számod. Én mostanában vettem újat és tőlem megkérdezték. De persze utolag is titkosithatod, ha nem tetszik, hogy bárki hozzá férhet. Csak be kell menni a mobilszolgáltató bármelyik kirendeltségébe, szólni, hogy kérsz titkositást és már meg is van oldva a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De optimista vagy! :D Sajnos meg kell nézni, mik történnek manapság. Haitin az ingyen kapott gyógyszerekért komoly árat kérnek az ottani kórházak. Az élelemért ölnek. A Katrina hurrikán után is igencsak nagy gebasz volt.

Ha valami globálisabb katasztrófa lenne, beindulna egy ösztön: Túlélés. A pénz elveszítené értékét, ellenben komoly érték lenne a tartós kaja, üzemanyag, meleg ruha. És a gyógyszer!

Lehet, hogy a motorosbandák lerágott csont, de azokkal gyorsan lehet közlekedni, viszonylag kis helyen elfér, elmegy. Hasznos.

Biztosan lennének, akik segítenek másokon. De még többen, akik a túléléstől hajtva csak magukra - esetleg családjukra - gondolnak. Aki addig sem dolgozott, hanem lopott, az ezután sem valószínű, hogy elmegy szamaritánusnak.

Jó lenne, ha én látnám túl pesszimistán. Vagy inkább ki se kéne derüljön, melyikünk látja jobban!

 

 

Ezek alapján akkor semmiben sem különbözünk az állatoktól.Egy kataklizma után ha lemálik rólunk a civilizáció máza egymást ölnénk a kajért.Ha ez így van akkor inkább pusztuljunk el mert nem érdemeljük meg az ember szót.Sokkal többet érne az összefogás szerintem.Mondjuk akkor lehetne írtani a nem dolgozó heréket, mert nincs törvény.ja és ha csoportban vannak a tisztességes emberek, akkor jobban meg tudják magukat védeni a barmoktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.